Şimdi Ara

Galatasaray'da FETÖ OLUŞUMU (Hamzaoğlu,Cihat Arslan,Uğur Tütüneker içerir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ELEBAŞI HAKAN ŞÜKÜR
    - Peki bu FETÖ'yü destekleyen senin bildiğin spor camiasından kimler var?
    - Ben elebaşı olarak Hakan Şükür'ü görüyorum… Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra bunlar sürekli bu işin içindeydiler sohbetler, muhabbetler… Böyle bir gücün olduğunu biliyordum ama çıkıp da insanları terörize edeceklerini, halka kurşun sıkacak kadar ileri gideceklerini herhalde kimse beklemiyordu. Askeriyenin içine girip, yargıyı ele geçirip insana ateş edecekleri, kimsenin aklına gelmezdi. Cumhurbaşkanımızın dahi aklına gelmemiştir.

HAMZAOĞLU, TÜTÜNEKER, ARSLAN…
    - Sporda bu yapının etkisi var mıdır, varsa nasıl işliyor?
    Sadece Şükür'ün etrafındaki isimlere bakın, bunu rahatlıkla çözebilirsiniz. Ben Yozgatspor'daydım orada takım arkadaşım vardı aynı zamanda kaptanımız Cihat Arslan. O mesela çok önemserdi, sürekli sohbetlere katılırdı. Sürekli bizi o yönlendirirdi. Sohbetin olacağı günleri haber verirdi mesela. O dönem bize sürekli Allah, kitap konuşurlardı, böyle olacağını tahmin edemedik. Hakan Şükür özellikle futbolu bırakıp milletvekili olduktan sonra takımlara antrenör gönderme yetkisine sahipti... Benim anlayamadığım olayların başında yer alır.

- Bu yapı kimi, nereye gönderdi?
    Hamza Hamzaoğlu'nu önce Eyüp'e, ardından da Akhisar'a göndermiştir. Asıl komik olan Hamzaoğlu'nun bıraktığı takımları Cihat Arslan'ın devralmasıdır... Diğer kulüplerde dolaşan bir başka isim de Uğur Tütüneker'dir. Uğur abi de bu çarkın içerisindeydi. Şu an neresinde bilmiyorum. Şükür'e yakın olanların hepsi dikkat ederseniz kulüp buldu. Türkiye'deyken göreve getirilen çoğu hocayı araştırırsak en sonunda Şükür çıkar. FETÖ Terör Örgütü'ne bağlı olanlar kulüp buluyor zaten. Onlar futbolcu transferi yapabiliyor. Onların menajerleri transfer yapıyor.

AYLAR ÖNCE KAÇTI GİTTİ!
    - Milli Takım dedin... Peki Hakan Şükür Milli Takım'da da etkili miydi?
    Tabii ki… Milli Takım'a gidemedim çünkü Hakan Şükür oradaydı. Galatasaray taraftarı ve Türk halkı mantıklı düşünsün: Neden Hakan hep sabit kaldı? Ben FETÖ'cü olmadığım için mi Hakan Şükür'ün yanında oynayamadım! Açık yüreklilikle söylüyorum. 'Hakan Şükür'e hakkımı helal etmiyorum ve Türk halkından da rica ediyorum, buna kimse hakkını helal etmesin. Aylar önce ülkeden kaçıp giden bir adamdan söz ediyoruz. 'Ben kaçmadım' dese de, buna çocuklar bile inanmaz. Hakan Şükür'ün kendisine değil ben evlatları için üzülüyorum. Çünkü vatan haini damgası yemek çok onursuzca... Damarlarında asil Türk kanı taşıyan bir kişi bu ülkeye asla ihanet etmez.

http://www.hurriyet.com.tr/mustafa-kocabey-hakan-sukur-sistemin-basiydi-40179683

• Ne üzücü bir durum. Tarihimizin en başarılı santraforu vatan haini çıkıyor. Ne desek az. Yazıklar olsun.
  • Aciklama Umit Karan'a mi ait?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 20 yılın şaibeli adamları ve Gs camiası.
  • Akhisar ve Cihat Arslan konuyla ilgili açıklama yapmalı

• Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    Mustafa Kocabey
    Zahmet edip arkadaşın attığı linke tıklarsan öğrenirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boun1631

Zahmet edip arkadaşın attığı linke tıklarsan öğrenirsin.

Prensip olarak Hurriyet'in sitesine girmiyorum

Yukarida cevap veren arkadasa tesekkurler.

• Oluşum futbolcuyla olmaz, yönetimde ki kadrolaşmayla olur. O kadro da hangi takımda belli.

@xswordfishx O resmi buraya da atsana yavrum.
    Eğer gerçekten o niyette dediysen üslubum için özür dilerim. Şunu belirteyim ama, üşengeç olduğunu düşündüğüm için öyle yazdım.

• bu işin içinde gizlenen isimler çook bunlarla sınırlı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: boun1631

Eğer gerçekten o niyette dediysen üslubum için özür dilerim. Şunu belirteyim ama, üşengeç olduğunu düşündüğüm için öyle yazdım.

Önemli değil. Uzaydayız, hepimizin kafası karışık

• fetö nün italya nın son khaleesi interi ele geçirmek için kral okan ve malum şahsı inter e transfer ettirdiğide konuşuluyor
  • bu puslu ortamda ortaya atarsan yer millet.
    cemaatçi olduğu kesin tek adam şükürdür onunda galatasaraya katkısı tartışılmaz.
  • O değil de Hamza Hamzaoğlu ve Cihat Arslan'ı direkt söylemiş vallahi.
  • Okan Buruk , Hakan Şükür , C.Arslan , Hamzaoğlu , Emre B , Arda ( olabilir ) , bunlar zaten bilindik kişilerdi
  • Hakan Şükür'ü bilmeyen yoktu sanırım. Futbol kariyeri bitince herşey açığa çıkmıştı zaten..

• Adnan Polat'a en büyük kazık atanların başında yine Hakan Şükür vardır. Kendisi Hakan Şükür'ü takımdan uzaklaştırmasının bedelini de ağır ödemiştir zaten.

• sabriyi de o tutuyodur ha takımda belli olmaz:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2016

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Beşiktaş'tan çaldığınız şampiyonluklar, bedavadan cebe indirdiğiniz paralar, ligde yaptığınız onca kötülüğe rağmen kimsenin ses çıkarmaması... Hepsinin hesabı sorulacak. Daha bunlar başlangıç.

Hemen bunun gibi tipler de kinlerini kusacak bir yol buluveriyor ya,en çok ona gülüyorum.

Son 30 yılda sportif açıdan fark atmıştır Galatasaray rakiplerine.İşte kimisi de böyle saçma sapan,ortada hiçbir delil olmadan sadece spekülasyonlarla laf atıyor.Evet evet Fethullah'la aldık o kadar kupayı,şampiyonluğu.

Aldınız demiyorum, araştırılsın istiyorum. :) Ki araştıracaklardır da.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.