Şimdi Ara

GALATASARAY BEŞİKTAŞ SKOR TAHMİNİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gergin kırmızı kartlı bir maç olacak saha da 11 kalan alır maçı...
  • Rize maçı gibi oynarsak 1den 2 olur.

Ama İçimden geçen skor 2-0.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş çok rahat çıkacak bence sahaya , yenilsede sıkıntı yok Şenol Hoca işini bilir.Tam tersi seyir zevki yüksek bir maç olur. Tabi bunlar hakeme baglı eğer lig erkenden bitmesin şubat ayında şampiyon çıkmasın derlerse (malum eller) Beşiktaş doğranır çok net söylüyorum haa herkes işini yaparsa maç 1-1 biter.Beşiktaş kaybetmez.
  • Galatasaray'ın 2-1 kazanacağını düşünüyorum,özellikle Beşiktaş çok pozisyon yakalar oyunu da elinde tutar ama Muslera etkisiyle ve korner veya yandan kullanılacak toplarla gs iki gol bulur maçı kazanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 - 0 Olsun Bizim olsun
  • 3-0

• 8.0 yeniliriz...

• 3-0 galatasaray.

ilk dakikalarda cekingen oynayan besiktas golu yer. telafi edeyim diye bastirirken bruma kontra ataktan bir tane daha atar. son dakiklarda oyun bitti derken 3 gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

Beşiktaş çok rahat çıkacak bence sahaya , yenilsede sıkıntı yok Şenol Hoca işini bilir.Tam tersi seyir zevki yüksek bir maç olur. Tabi bunlar hakeme baglı eğer lig erkenden bitmesin şubat ayında şampiyon çıkmasın derlerse (malum eller) Beşiktaş doğranır çok net söylüyorum haa herkes işini yaparsa maç 1-1 biter.Beşiktaş kaybetmez.

Beşiktaş ne zaman doğranmış? Kollanir olcak o

• YAZIN KENARA 3 1 CİMBOM ALACAK
  • 1-3

• Ben galatasaray 7-1 alır diyorum.

Hadi inş

• GS değil bize 7 gol 3 gol bile atamaz eğer ilk golü yersek 1-1 biter yemezsek 1-0 alırız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

GS değil bize 7 gol 3 gol bile atamaz eğer ilk golü yersek 1-1 biter yemezsek 1-0 alırız

Bunu diyen arkadaş vodafone arenadaki maçı açsın izlesin galatasaray kaç gol atıyomuş görsün

• Biz 4 gol atarız diye tahmin ediyorum, yer miyiz derseniz, belki bir gol o da belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

GS değil bize 7 gol 3 gol bile atamaz eğer ilk golü yersek 1-1 biter yemezsek 1-0 alırız

Bunu diyen arkadaş vodafone arenadaki maçı açsın izlesin galatasaray kaç gol atıyomuş görsün

GALATASARAY BEŞİKTAŞ SKOR TAHMİNİ

• sneijder oynarsa biz oynamazsa bjk alır gbime gelıyor
  • 3 1 gs

• hakem adam gibi yönetsin de başka bir şey istemiyorum. en azından yenilince futbolculara sallarız. bıktım hakem konuşmaktan
  • Oyun olarak da skor olarak da üstün olacağız..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.