Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.715
Cevap
56
Favori
541.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maçı bu sefer evden izleyeceğim maalesef.
    Kazanma ihtimalimiz kaybetme ihtimalimizden fazla ancak bariz bir favorilik durumu yok bana kalırsa.O kadar dengesiz oynuyoruz ki kestiremiyorum artık.
    Zaten taraftarda da garip bir hava oluştu.Sanki başarısızmışız gibi bir algı var.Oysa ki geçen senenin şampiyonu bu senenin en büyük adayı, EL'de TOP16'dayız.
    Bir galibiyet serisi yakalayarak bu olumsuz havayı dağıtırız inşallah.Zalgiris maçı başlangıç olur diyelim.
  • TOP 16 dan itibaren hiçbir maçın favorisi olmaz. Disiplini kaybetmezsek, ev sahipliği avantajıyla kazanacağımız maç.
  • Kim laa bu maçı anlatan.Ayrıca savunmada kötüyüz.
  • 15-25
  • hakemler gs'yi harcıyor resmen olacak iş değil şu düdüklere bakar mısın !!!
  • Ismail senol anlatmiyor galiba.
    Twitter da onunla ilglil abuk sabuk yorumlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32-31
  • Neyse ki toparladık 40-35

• 2.çeyrek bir ara Arroyo'suz bölümde bocalasak da genel olarak mükemmel oynadık 23-10 çeyrek skoru. İlk yarıyı 40-35 önde kapıyoruz.
  • Bonsu'nun kesinlikle bir sorunu var.Sadece bu maç için konuşmuyorum, son maçlarımızın hepsinde isteksiz ve halsiz bir görüntüsü var.Ya çok çabuk yoruldu ya da bir sıkıntısı var.
    Bir hızlı hücum sayısı yedik, Lavrinovic resmen fırladı ve Bonsuya yarım saha fark atarak basket yaptı.

Genel olarak yine Arroyo'nun eline bakıyoruz.Bu iş artık can sıkmaya başladı ama bunda diğer oyuncuların da suçu var gibi geliyor bana.Kimse hücumda hareketli değil, herkes Arroyonun eline bakıyor sanki topu bize atmasa da kendisi kullansa der gibi.

2. çeyrek gibi oynarsak maçı alırız.
  • İyi geri geldik oyun olarakta iyi oynuyoruz ama her top Arroyoya kalıyor Arroyo kaçırmaya başlarsa iş sakata girer.Birde uzunlarda problem mi var anlamadım ful reboundları Zalgris topladı
  • Macvan blok yemeyip bunu smaçla tamamlasaydı, haftanın en iyi hareketi olması kaçınılmazdı, paslaşmalar olarak.
  • Jasikevicus nasil

• Bu maçı netten nasıl izleyebilirim?
    Link verir misiniz?
  • Savunmamızı çok geç olmadan toparlamamız lazım. Zalgiris'ten 83 sayı yemek çok fazla.
    Kuban deplasmanı bizim en büyük hedef maçımız, "kan çıkacak" tabirine uyan bir maç olacak.
    Bu akşamki Partizan-Kuban maçında ise Partizanın mutlak kazanması lazım.
  • koydukmuuuuu
  • 90-83 kazandık.

Oyun içinde çok iyi oynadığımız dönemler oluyor bunu sürekli hale getirmemiz lazım.Bazende aşırı saçmalıyoruz bunu da bitirmemiz lazım.Özellikle önde olduğumuz sürelerde bazen öyle saçmalıklar yapıyoruz ki akıl almaz.Sürekli aynı disiplinde oynamayı beceremiyoruz.

Neyse kazandık iyi oldu.Kuban maçına daha çok üzüldüm şimdi.
  • Bu maç önceki maçlardan farklı olan bir şey vardı .Arroyo'ya bağımlı oynamadık ki öyle oynayınca Arroyo'nun performansı daha da iyi oluyor hem de çok rahat sayı buluyoruz. Efes maçından sonraki ufak sarsıntıyı hemen atlatmış görünüyor takım. Böyle devam etmeliyiz. Mücadelelerinden ötürü hepsine helal olsun

Bu arada Macvan=Sahadaki taraftar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatake Kakashi -- 31 Ocak 2014; 21:41:55 >
  • Haftaya CSKA ile içerde oynuyoruz. Direk rakibimiz Kuban evinde CSKA'ya yenildi. Bu maçı yenersek biraz da olsa Kuban yenilgisini telafi etmiş oluruz. O maçta ciddi taraftar desteği lazım olacak.
  • takım çok yumuşak
    gordon u hem savunma hem hücum olarak çok arıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.