Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.715
Cevap
56
Favori
541.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gsbaskette yorumlara baktım,bazıları 4 numara alınacağnı düşünüyor.4 numaraya kimi alabiliriz ki?
  • Hayırlı olsun. Rakipler kara kara düşünsün...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bartholomew Kuma

Gsbaskette yorumlara baktım,bazıları 4 numara alınacağnı düşünüyor.4 numaraya kimi alabiliriz ki?

Erceg.

• quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

quote:

Gsbaskette yorumlara baktım,bazıları 4 numara alınacağnı düşünüyor.4 numaraya kimi alabiliriz ki?

Erceg.

Sakat falan filan diyorlardı?
  • quote:

quote:

quote:

Erceg.

Hocam zaten dedikodu olarak o isim geçiyor ondan dedim Ercegi hani kendi tahminim değil

Gs yönetimi bakar muhtemelen o durumlara.Sikinti varsa almazlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Erceg.

Hocam zaten dedikodu olarak o isim geçiyor ondan dedim Ercegi hani kendi tahminim değil

Gs yönetimi bakar muhtemelen o durumlara.Sikinti varsa almazlar.

Anladım hocam teşekkürler

• javai iyi hoş da adam paket halde geliyor bence.

o sakatlıgı atlatamadıysa boş transfer olur.

ergin reis onu da dikkate almıştır heralde.
  • Spa için pazartesi birşeyler olabilir oly ile anlaşmazsa bizde deniliyor + Jawainin gelmesinden sonra bir de Erceg hamlesi olabilir
  • jawai sakatlığı atlattıysa çok iyi transfer olur.sakatlık durumunu iyi analiz etmişlerdir heralde
  • Hacı iyi güzel de, her yıl F4 oynayan Barca ve CSKA üstelik bizden daha fazla para verirken biz nasıl alıyoruz Spa'yı? Adam doğuştan Galatasaray'lı filansa tamam ya da o kadar uzağa gitmeye üşenip Ege'nin diğer yakası kafi diye geliyorsa amenna ama bir uçuk geldi bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Hacı iyi güzel de, her yıl F4 oynayan Barca ve CSKA üstelik bizden daha fazla para verirken biz nasıl alıyoruz Spa'yı? Adam doğuştan Galatasaray'lı filansa tamam ya da o kadar uzağa gitmeye üşenip Ege'nin diğer yakası kafi diye geliyorsa amenna ama bir uçuk geldi bana...

CSKA'yı adam istemiyor galiba. Yoksa yıllık 3.5 milyonluk teklifi düşünmeden kabul eder. Ama Spa'nın belli ki paradan daha çok önem verdiği şeyler var.Vizyon sahibi bir basketbolcu.Taraftarı olmayan,3lük attığında alkış bile alamayacağı bir yer CSKA Moskova.

Barça'ya ise Navarro olduğundan dolayı gitmek istemeyebilir Spanoulis. Navarro orada bildiğin takımın sahibi çünkü. Bu yıl bir kaç kere Huertas'ı fırçaladığı falan oldu. Eğer oraya giderse Spanoulis her ne kadar Navarro'dan iyi bir oyuncu olsa da Barça'da onun gerisinde kalacak.

Bize ise yapılanmamıza, taraftarımıza,başkan ve koçumuzun vizyonu konusunda inanırsa gelebilir. Çünkü para olarak Olimpiakos'tan kesinlikle fazlasını verebilecek güçteyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Hacı iyi güzel de, her yıl F4 oynayan Barca ve CSKA üstelik bizden daha fazla para verirken biz nasıl alıyoruz Spa'yı? Adam doğuştan Galatasaray'lı filansa tamam ya da o kadar uzağa gitmeye üşenip Ege'nin diğer yakası kafi diye geliyorsa amenna ama bir uçuk geldi bana...

CSKA'yı adam istemiyor galiba. Yoksa yıllık 3.5 milyonluk teklifi düşünmeden kabul eder. Ama Spa'nın belli ki paradan daha çok önem verdiği şeyler var.Vizyon sahibi bir basketbolcu.Taraftarı olmayan,3lük attığında alkış bile alamayacağı bir yer CSKA Moskova.

Barça'ya ise Navarro olduğundan dolayı gitmek istemeyebilir Spanoulis. Navarro orada bildiğin takımın sahibi çünkü. Bu yıl bir kaç kere Huertas'ı fırçaladığı falan oldu. Eğer oraya giderse Spanoulis her ne kadar Navarro'dan iyi bir oyuncu olsa da Barça'da onun gerisinde kalacak.

Bize ise yapılanmamıza, taraftarımıza,başkan ve koçumuzun vizyonu konusunda inanırsa gelebilir. Çünkü para olarak Olimpiakos'tan kesinlikle fazlasını verebilecek güçteyiz.

bunlara ek olarak sonuçta barcelona, cska doğal favorileri euroleague'in ama olympiakos'u zirveye taşıdıktan sonra galatasaray'la da şampiyon olursa çok acayip bir konuma gelir euroleague tarihinde

rekabetçi bir oyuncu çünkü spa böyle bir hedef koyabilir önüne, kulüpten alacağı olumlu sinyalle de neden olmasın

• Sıpa gelirse Arroyo ne olacak ? İkisi yan yana oynamaz mı ?
  • quote:

@caglartorun 40 sn

G.Saray'ın Spanoulis'e teklifi Barcelona'dan daha yüksek. Kulübün sembolü olunca ayrılmak kolay olmuyor, beklemeye devam. Halen zor.

quote:

G.Saray Misko'ya 'son sözümüzü sormadan imza atmayın' dedi. Ü.Aysal devrede olunca para çok da sorun değil, Spanoulis'in isteği mühim.

Barça'dan yüksekmiş teklifimiz bunuda göz önüne alırsak bence teklifimiz biraz daha az olsa bile seçecekti ancak Oly işi bozuyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AGezginci. -- 6 Temmuz 2013; 0:34:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AGezginci.

quote:

@caglartorun 40 sn

G.Saray'ın Spanoulis'e teklifi Barcelona'dan daha yüksek. Kulübün sembolü olunca ayrılmak kolay olmuyor, beklemeye devam. Halen zor.

quote:

G.Saray Misko'ya 'son sözümüzü sormadan imza atmayın' dedi. Ü.Aysal devrede olunca para çok da sorun değil, Spanoulis'in isteği mühim.

Barça'dan yüksekmiş teklifimiz bunuda göz önüne alırsak bence teklifimiz biraz daha az olsa bile seçecekti ancak Oly işi bozuyor ya

Vergiler devreye girince yüksek oluyor. Hatta CSKA ile eşit teklifimiz.

• SON DAKİKA

Spanoulis Olympiakos ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemm4 -- 6 Temmuz 2013; 1:00:24 >
  • Deniyor nedir Allah aşkına. 2 gün önce de CSKA ile anlaşmıştı . Resmi açıklama yapmadan Oli inanmam o habere.
  • Ismail Senol ‏@ismailsenol 14 dk
    Yunan gazeteci @nikosvarlas Spanoulis'in üç yıllık yeni sözleşme üzerinde anlaştığını yazdı.

Ismail Senol ‏@ismailsenol 6 dk
    En güvendiğim Yunan kaynak @mstef80 de Spanoulis'in %90 oranında 3 yıl daha Olipmiakos'ta kaldığını söyledi. İş gerçekten bitti sanırım.

lan
  • Eğer sakatlıktan iyi dönerse güzel bir transfer Jawaii ki ben Ergin hocanın tereddütü olsaydı alacağını sanmıyorum

Ve gelelim asıl olay bu Spa haberleri arttı hadi be Spa kop gel ulan Kabasakal

Edit:Hay anasını satayım yattı galiba bu transfer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chalrie Keley -- 6 Temmuz 2013; 1:00:36 >
  • neyse beyler bizim arroyo'muz var

bekle kabasakal temel reis'in geliyor
  • 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.