Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.715
Cevap
56
Favori
541.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peerless

Galatasaray Basketbol Ana Konusu

Galatasaray.org adminleri paint terk galiba.Bu ne

Potada bir aslan klasiği !

• Aynen paint gibi orası komik olmuş. Klasik saçmalık bence.

Ama şöyle düşünülürse değil. Bununla beraber son 4 senedir GS bu seneki gibi değilken bile yenmiş bizi içeride.
  • Paint yorumlarına siteden cevap gelmiş.

"Paint işte lan, alın." dermiş gibi
  • güzel bi galibiyet olmuş, dışarıdaydım izleyemedim. tekrarına bakıcaz artık. bravo aslanlar..

fakat her sene efes'i ve veya fener'i bi defa yenmek yeterli değil. oktay mahmuti ile daha sağlam temeller atması lazım kulübün. gelecek sezon kadronun yine baştan aşağı değişmemesi lazım mesela. böyle böyle başarı gelecektir. sağlam bi kadroyla eurocup'ta başarı gösterdikten sonra eurolig de buna göz yummaz en azından bi eleme oynama şansı verir. sonuçta en büyük sponsoru da türkler ve herkes biliyor ki "money talks" diye bir şey var..
  • Bu maçı izledikten sonra seneye basketbola kombine almaya karar verdim. Her gittiğim basket maçında yemin ediyorum futboldan aldığımın 40 katı heyecan yaşıyorum. Basketbol kombinesinin fiyatı zaten çok uygun 100 TL filan.
  • pazar günü saat:19:00 da yine bir derbi var beşiktaşla oynuyoruz inşallah o maçıda alırız

•  Galatasaray Basketbol Ana Konusu

• Şu bizim Tutku, 118 80 reklamındaki 118'e acaip benziyo ha
  • BJK maçını banko alırız diye görüyorum ben, Tofaş bu hafta onlara fark attı, inşallah bizde yeneriz.
  • beşiktaş vs galatasaray maçı saat 19:00'da. legal yollardan izlemek isteyenler için link(maç ücreti 3tl. maç bittikten bi süre sonra tekrarı 1tl oluyor):

http://www.digiturkwebtv.com.tr/Icerik/26244/Beko_Basketbol_Ligi/Besiktas_Cola_Turka_-_Galatasaray_Cafe_Crown_02-2E01-2E2011

galatasaray'ın eurocup yolu çok dikenli gözükmüyor.

grubunu lider bitirdiği için ikinci tur gruplarında iyi bi kura çekti

K grubu:

galatasaray
    nymburk
    estudiantes
    pepsi caserta

bu grupta ilk 2 sırayı alan takımlar I grubu ile çapraz eşleşiyor.

I grubunda unics kazan ve hemofarm sivriliyor, ikisi de elenmeyecek takımlar değil. çeyrek ve yarı finalde yine K ve I'ların eşleşmeleri devam ediyor. gerisi final. iyi geçirilecek ikinci tur grubu finale kadar yolunu açar takımın. umarım öyle de olur. önce eurocup şampiyonluğu sonra da direkt EL bileti alınır. hemen sağlam bi uzun takviyesi yapmak lazım takıma..

• Digiturk'ten beklenmeyen bir şekilde spormax'i ücretsiz verdi paketimde olmamasına rağmen. Saolsun evde izleyebileceğiz. Digiwebten de tekrarını ücretsiz verdi. İnceden kıllanmaya başladım acaba bir yanlışlık mı oldu diye?
  • 59-63 öndeyiz
  • bitime kaç dk var ve şuan kaç kaç
  • 62-68 son 2 dakikanın içindeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemo5834 -- 2 Ocak 2011; 20:38:53 >
  • 62-68 öndeyiz
  • 67 69 tutku biraz oynasa olacak bu iş
  • inşallah alırız bu maçı fenr maçının üstüne çok iyi gider
  • TEBRIKLER ASLANLAR. KAZANDIK
  • işte bu be
  • ohh beaaa helal
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.