Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (1225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.715
Cevap
56
Favori
541.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erman Kunter en sevdiğim yerli antrenörlerden.Hatta ilk sırada olanı.

2000 yılında Turgay Demirel denilen vatandaş önüne geçmese şu anda milli takım düzeylerinde en az 2+ madalyamız olması kaçınılmazdı.

Fakat Erman hoca ile Türk takımlarının taraftarlarının anlayışı yapısı felsefesi tamamen zıt. Çok tersler yani . Sabredilemeyecektir.Uzun süreli olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Efes ile arasını bozdu. Fenerbahçe ile zaten bozuk. Beşiktaş taraftarıyla ve yönetimle arası çok bozuk. Galatasaray'dan gönderiliyor. Yurtdışında bir takım çalıştırabileceğine inanmıyorum. Artık Yeşil Giresun'un filan hocası olur.

Yok ya abartma sende. Yurtdışına gider rahatlıkla.
    Ama biraz dinlenmek mi ister yoksa devam etmek mi ister bilemem.

Fakat adama çok büyük haksızlık yapılmış bedava çalışırım demiş yine de kovmuşlar.Bu daha çok terbiyesizliktir hatta.
  • Sucuk ekmek lobisine kurban gitmiş Ergin hoca...Umarım daha düzenli bir çalışma ortamı bulur.
  • Fener hocası ile diğer takımları zaten 2'ye katlıyor..
  • Tam dursunluk bir koç geldi eşi gibi bjk'li ve liseli, sucuk tayfada bayılır böylesine.

Seneye artık ilk sekize girmek için didinir dururuz, kaptan Sinan'la
  • ''Bu sabah yapılan gorüşmede gerekirse bu sezon hiç ücret almadan da kalabileceğimi belirtmeme rağmen Can Topsakal istenmediğimi belirtti."

Ergin Ataman.

Bu taraftar bunları gördü/yazdı koç senin gibi gerçek Gs'lı birini unutursam buda benim ayıbım olsun.

Can denen yöneticide amacına sonunda ulaştı, artık istedikleri gibi takımı bitirebilirler. Engel olan bir koç yok artık.
  • Galatasaray'ın başını yiyen Galatasaray'lılar ...
    Vizyon sıfır klüpte.
  • Getiriliş şekli yanlış evet hatta tercihi de yanlış "şu an için böyle görünüyor " Erman hoca 2002 de Galatasaray 2011 de bizim takımdan gönderilmişti erkenden.Niye tekrar tercih etti anlamadım
    Fakat Erman Kunter 'in geliş nedeni sadece lise çıkışlı olması mı yani ? Adamın kariyerini yok görmek basitleştirmek tamam bilmiyor olaiblirsiniz ama açın bir bakın bakalım çok zor değil.
    Vizyon falan yazmışsınız.Hatta eğer uzun dönem ve gençleşme küçülme olacaksa da Erman Kunter doğru tercih.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Haziran 2017; 12:38:2 >

• dursun özbek yatacak yeriniz yok çapsız herifler.
  • Sucuk ekmek tayfasının gözü aydın. Tam kendilerine göre bir adam gelmiş. Yönetici olacak p.çin açıklamaya bak. O bütçeyi sen onaylamadın mı dangalak?

Can Topsakal: "Ergin Ataman ile görüştüm çok iyi bir koç ama 5 senelik zararı getiren Ergin Ataman'dır. Bize maliyeti 55 milyon dolardır"

• Spor kulüplerini ticarethane gibi görüp,
    "yarışmak ve katılmak" unsurlarını unutanlar asla başarılı olamaz.
    Para harcamadan başarı olur mu?
    veya harcanana paralar zararmıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bürçen azsa sponsor bulacaksın. Binlerce zengin Gs'lı iş adamı var. Sneijder'e yılda 5 milyon Euro verip, basketbola bunun yarısını bile ayıramamak skandaldır !

• Can Topsakal denen kişi ne zaman GS basketbol'da görev yapmaya başladı?

Hangi yıllarda hangi görevleri üstlendi?

Bilen varsa bilgilendirebilir mi?

• SimurgFC kullanıcısına yanıt
    Duygun Yarsuvat yönetimiyle geldi diye biliyorum. O sezonun sonlarına doğru görevi bırakmıştı ama sonra yağlı suratın listesine girdi.

• Ne mal olduğundan iyice emin olmak için sormuştum cevabınızla kesin emin oldum.Teşekkürler

• Galatasaray'da hiç bir başarı cezasız kalmaz.

Ergin Ataman EuroCup'ı aldıktan 12 ay sonra takımdan kovulurcasına gönderiliyor ve arkasından da bir sürü laf ediliyor.

Yönetmeyi bilmiyorsun bari arkasından laf söyleme.

Ergin Ataman geldiğinde Oktay Mahmuti gitti diye üzülmüştük. Ataman öyle başarılar elde ettiki Mahmuti'yi çabuk unutturdu.

Ataman unutulmaz ama Erman Kunter'in işi baya zor, başarılı bir koçtan devralıyor takımımızı.
  • yahu şimdi öyle bir koç getirdiler ki hiç ihtimal vermemiştim, yani tbl camiasında az çok gündemde olan perasovic ve mahmuti vb gibi isimlerden biri gelir diye düşünmüşken bastonlu moruk erman kunteri getiriyorlar, bu sene eurolague de de olmayacağız zaten , basketbol şubemizi kendi elimizle öldürdük maalesef, atamanın takımı sezon boyu guardsız oynadı, bu kadar galibiyet alması bile mucizeydi aslında, anlamıyorum cavanda ve tolga ciğerci gibi kazmalara vereceğimiz paraları basketbol şubesinin bütçesine aktarabilirdik, çok ileri derecede kötü yönetiliyoruz ,

bu yönetim kulüp tarihinin gelmiş geçmiş en kötü yönetimi olabilir, o derece saçma sapan işler yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komedi6 -- 16 Haziran 2017; 15:55:10 >
  • Aleks Tays takımdan ayrılmış.
  • 
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.