Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (1223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.715
Cevap
56
Favori
541.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ergin ataman maç sonunda morali çok bozuktu. Taraftarla arasında yaşanan problemlerden dolayı sanırım.
  • ooohoooohoooo Ultraaslan sonunda özüne dönmüşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Şu an maçtayım, kendilerine ultraslan diyen bir geup serseri Ergin Ataman'ın annesine sövdü maç başı. Yazık

Ergin Ataman'ı destekleseydiniz bari, bir grup uA'yı ıslıklıyordu.

Kavga sırasında neler yaşandı o tribüne yakın mıydınız?

Statta bir ultraslan taraftarı yaklaşık bir de onun kadar gerçek Galatasaray taraftarı vardı. İlk başlarda herkes gider biz kalırızda pek ses çıkmadı fakat Ergin Hoca'ya sövmeye başladıkları anda onların sesini bastırdığımızı düşünüyorum.

Ua tarafına bilet almadım bu çapulcu olayından sonra, kız kardeşimle gidiyorduk da. Tam karşısındaydım olayların, sanırım ultraslan'la gerçek taraftarlar arasında bir kavga oldu, birkaç kişi Ergin Hoca'ya saldırmaya çalıştı, kalan da birbiri arasında. Üst merdivenlerden alt sıralara düşenler oldu umarım bir şey olmamıştır. Bir de 3-4 yaşlarında bir çocuğa da babası yardım etmeye çalışıyordu alın çocuğumu diye. Haysiyetsiz bir taraftar grubu bu ultraslan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çomar sürüsü lafı bile az kalır, resmen çete, resmen terör örgütü! Başlarım böyle taraftar grubuna! Beleşçi aşağılık sürüsü herifler. Umarım şu ua komple temizlenir...

• Gerçekten salakca..Bir grup vatandaş hayallerde yaşamış anlaşılan ki Ergin hocaya küfürler küfürler..Hayır Eurocup sonrası EL şampiyonluğu mu bekliyorlardı birden anlamadım yani .

Beyinsizlik işte.
  • Kimseye küfür edilemez, buna kimsenin hakkı yok. Herhalde hocanın çapulcu lafı yüzünden ipler iyice kopmuş. Keşke iki tarafta tepkisini saygı çerçevesinde dile getirebilse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray (Bayan) 89 - 73 Fenerbahçe (Bayan)

Galatasaray bayan basketbol takımı 14 sayı geriden gelip 16 sayı fark attı.

• Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
    3'üncü çeyrek efsane olmuş.

• Galatasaray erkek ve kadın basketbol takımları gelecek sezon maçlarını Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Galatasaray erkek ve kadın basketbol takımları gelecek sezon maçlarını Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynayacak.

Niye böyle birşey yapmışlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Galatasaray erkek ve kadın basketbol takımları gelecek sezon maçlarını Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynayacak.

Abdi İpekçi yıkılıyor seneye.

• keşkelerle dolu bir euroleague sezonu,yazık oldu
  • quote:

keşkelerle dolu bir euroleague sezonu,yazık oldu

Hangi "keşke" birader?

Galatasaray'ın bu Euroleague sezonu ile ilgili tek keşkesi

"Keşke katılmasaydık boşa rezil olduk" olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Abdi İpekçi yıkılıyor seneye.

Ya pfff

Ulaşımı kolay, atmosferi iyi, salon iyi, Beşiktaş'ınki gibi ağaçlı yol da vardı giderken tabii onun kadar değil ama gidenler bilir

Sinan Erdem'e hiç gitmedim nasıl bir yer acaba. Bu olaydan olumsuz etkileneceğiz sanırım. Keşke yıkılmasaydı. Bari yıkılmadan önce Efes play off maçına gideyim arkadaşları toplayıp -_-
  • Galatasaray Basketbol takımının Başantrenörü Ergin Ataman, geçen sezon Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ettiklerinde, Cumhurbaşkanı tarafından önerilen projeyi anlattı ve Galatasaray'ın büyüme modelinin Fenerbahçe-Doğuş modeli gibi bir birleşmede olduğunu söyledi:

"Geçen yıl EuroCup'ı kazandıktan sonra özellikle Cumhurbaşkanımızı ziyaret ettiğimizde toplantıda 'Türk Telekom'la bir birleşme sağlanabilir mi?' diye bir sondaj yapıldı. Fakat bu daha sonra hiç gelişmedi.

Cumhurbaşkanımız da buna sıcak yaklaştı ama onun bunlarla uğraşacak hali de yok. Bunu geliştirecek olan Türk Telekom ile bizim yönetim olacaktı ama olmadı. Böyle bir temas oldu. Ben ciddi bir çaba sarf ettim. Ama karşı taraftan bir şey gelmedi. Biz Galatasaray olarak bunu istiyoruz ve birleşmeye açığız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Galatasaray Basketbol takımının Başantrenörü Ergin Ataman, geçen sezon Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ettiklerinde, Cumhurbaşkanı tarafından önerilen projeyi anlattı ve Galatasaray'ın büyüme modelinin Fenerbahçe-Doğuş modeli gibi bir birleşmede olduğunu söyledi:

"Geçen yıl EuroCup'ı kazandıktan sonra özellikle Cumhurbaşkanımızı ziyaret ettiğimizde toplantıda 'Türk Telekom'la bir birleşme sağlanabilir mi?' diye bir sondaj yapıldı. Fakat bu daha sonra hiç gelişmedi.

Cumhurbaşkanımız da buna sıcak yaklaştı ama onun bunlarla uğraşacak hali de yok. Bunu geliştirecek olan Türk Telekom ile bizim yönetim olacaktı ama olmadı. Böyle bir temas oldu. Ben ciddi bir çaba sarf ettim. Ama karşı taraftan bir şey gelmedi. Biz Galatasaray olarak bunu istiyoruz ve birleşmeye açığız.

şu tt ile birleşme goygoyu yıllardır var ve hiçbir anlamı yok.bu adamların el a lisansı yok, salon yapmazlar, kadrosu düşmeden öncede çöptü oyuncu gelmez, doğru dürüst bütçe vermezler en fazla odeabank kadar para gelir, ee ne diye yıllardır milletin dilinde sakız birde gidip araya rte yi sokmaya çalışmışlar
  • Sinan Erdem odun gibi salon. İpekçi'deki ateşli, baskılı ortam olmaz maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Sinan Erdem odun gibi salon. İpekçi'deki ateşli, baskılı ortam olmaz maalesef.

Ya bana Abdi İpekcideki ortam da yeterli gelmiyor o zaman Sinan Erdeme gitmeye gerek yok

Ben ultras tribun istiyorum 1 saniye bile yerimizde durmayalim hep ayakta olalim surekli bagiralim gorsel sovlar yapalim hakemi ve rakibi muthis baski altina alalim benchi bile rahat birakmayalim(Fiziksel degil sozlu ve hareketle). Deplasmanla atisalim istenmeyen olaylar ciksin Biraz kaçık olalim yani. Bana kizabilirsiniz sacmalama diyebilirsiniz ama benim maca gitmekten anladigim bu. Keske bagirmayanlar maclara gitmese evinde TVden izlese hem daha rahat izlerler. Ama maalesef Türkiye'de boyle tribun yok.

• Beyler bugun KSK maci var sizce tribunler dolar mi

• Galatasaray Odeabank 67–55 Pınar Karşıyaka

Aleks tays sakatlandı bu maçta.
  • 
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.