Şimdi Ara

Galatasaray Ankaragücü 8-0'lık Maçın Ayrıntıları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
83.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu topic adına protesto olarak mesajımın sonuna bu video yu ekliyorum ;

http://www.youtube.com/watch?v=xPWxzfUe3zI
  • quote:

Orjinalden alıntı: Buzmavili

http://img231.imageshack.us/img231/5002/trmsfaciasaz8.jpg

Turgay Kıran kimseyi ilgilendirmiyor.

http://img171.imageshack.us/img171/9352/fener2tb7kjjs7.jpg

• quote:

Orjinalden alıntı: rudy

belge melge bahane youtube şahane

bu topic adına protesto olarak mesajımın sonuna bu video yu ekliyorum ;

yanlız bu filmin sonunda tugay ve danseden sevgilisi pek hoş gözüküolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: oLiViaa

İzlemediniz sanirim

edit : 2 gole cok dikkat edin o top nasi seker..Bir kaleci top gol olduktan sora mi atlar topa..komik

edit : 4. gol mu o..Kaleci aldigi topu nasilda birakiyor gs linin onune.Sorasinda Futbolcu topu cizgiden ceviremiyor nasil da kaleye sokuyor

'' 30.Dakika Tac atmaya gidiyorsun 5-0 olmus diyor gs maci.30 dakkada 5 tane gol atan takimin 90 dakkada kac gol atcagini siz dusunun ''
    Lutfen dikkatli izleyin su vidyoyu ozellikle golleri..Ama GORMEK İCİN İZLEYİN !
    quote:

Orjinalden alıntı: Melik

quote:

Orjinalden alıntı: oLiViaa

Herkesin bildigi bir gercegi bir yaziyla mi degistiriceksin..Gs cok sampiyonluklar caldi..Nese ugras bakalim

Hangi gerçekler ?

al işte bu 92-93 sezonu puan ve averaj tablosu:

http://www.turkfutbolu.net/tumligler/1992-93.html

belgeler mi daha gerçek yoksa halk arasında dolaşan saçma sapan söylentilermi ?

İşi garantiye almak lasim deil mi

quote:

Orjinalden alıntı: electronics

Maalesef maçın golleri herşeyi gözler önüne seriyor. Kaleci topu tutmuyor resmen oyuncunun önüne atıyor. Kusura bakmayın ama çocuk bile inanmaz buna.

Doru soze ne denir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oLiViaa -- 4 Aralık 2006; 18:00:27 >

• Yukarı !

Herkes Gerçeği görsün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melik

Yukarı !

Herkes Gerçeği görsün.

Gs Lilerin bir kismi haric hepsi kabul etti..

Bu konu kabul edildi..Simdi ahmet akcay war Onada ev almişlar galiba
  • bedavadan yıldız almayı beşiktaş başardı bu ülkede.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpinist_uA

bedavadan yıldız almayı beşiktaş başardı bu ülkede.....

quote:

Orjinalden alıntı: comennias

21 EYLÜL 1986

ANKARAGÜCÜ VE HAKEM AHMET AKÇAY: 1 BEŞİKTAŞ:0

http://rapidshare.com/files/6494051/ANK-BJK_1-0_Comennias.wmv.html

Golün öncesinde hakemi takip edin , eliyle Ankaragücü'lü futbolculardan pas istediğini göreceksiniz.

1-0 Biten maçta Ankaragücü'nün golü haken Ahmet Akçay tarafından atılmıştır. 1986-1987 sezonunda Beşiktaş sezonu Gs'nin 2 puan gerisinde "Şerefli İkinci" olarak kapatmıştır.

Bu konu hakkında daha geniş videolar isteyen arkadaşlar (Mesela 1986-1987 sezonundan bazı maçlar var elimde) bana pm atsın. Bu maç gibi en az 5 tane daha hakem hatasıyla yenildiğimiz maçlar var.

İzle bakalim gel sora konusalim..Hakkınızla bileginizle aldiginiz bir sampiyonluk.. Bu hakeme ne werdiniz cok merak ediyorum dorusu

• Ya boşverin tüm tartışmaları. Ben o günü dün gibi hatırlıyorum. Parkta (çocuktuk) Bjklı abilerle oturmuş bunun geyiğini yapıyorduk daha doğrusu yapıyorlardı biz dinliyorduk. Hepsi biliyordu Gs' ın şampiyonluğunun garanti olduğunu. Zaten o bir iki sene içinde kimse pek birşey demedi. Daha sonra aklı evveller böyle alttan alttan bırçıkladılar. Hele bence yaşı o günleri tutmayanlar hatırlamayanlar milletten duyduklarıyla ahkam hiç kesmesinler. O zamanlarda oynanan futbol, hakem kararları, futbol kuralları vs sini anlayamassınız.
  • hangi golde şike var gibi duruyor,hangi duyu organlarınızla izliyorsunuz anlamıyorumki
    quote:

Orjinalden alıntı: cemil14

Son şu golleri izle bakalım ondan sonra yaz. Bu gollerde şike yoktur diyen varsa yazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 9 Aralık 2006; 10:50:52 >
  • @melik şu alıntını okudum 78 doğumlu bir BJK li olarak o günleride net hatırlayan birisi olarak ZALAD ın da röportajını okuduktan sonra şuna kesin kanaat getirdim siz ZALAD ı değil A.Gücü takımını satın almışsınız kabakda ZALAD ın başına patlamış.

Çoğu arkadaşda BJK nin A.gücüne 6 gol attığını dolayısıyla 8 in normal olduğunu söylemiş o maç ligin son maçından 2 maç 5 maç 10 maç önce olsaydıda 8 atsalardı ama biz o pozisyondayken 6 atmışız yani bileğimizin gücüyle tartışmasız 6 atmışız ki bizim için o günlerde o skor son derece normaldi F.B ye bile 3 ile 5 arası tarife uyguladığımız yıllardı.

Son olarak maç 2-0 da bitse gene averajla şampiyonduk diyen arkadaşlara 30 dakkada 5-0 giden maçtaki BJk li oyuncuların psikolojisiyle kafa kafaya giden a.gücü-g.s maçıyla inönüdeki BJK li oyuncuların psikolojisi hırsı bir olur mu adam isyan etmiş kırmızı görmüş baksanıza

• şampiyonun belli edileceği maç farklı bir konsantrasyonla oynanır...

Hatırlarsanız geçen senelerdede buna benzer durumlar yaşandığında bize yok ona yatacak buna yatacak diyenler oldu fenerbahçeli galatasaraylı, sonuçta kimin neye yattığı gördü herkes..

Ankaragücünün böyle bir maçta 8 gol yemesi yatma tabirinin katmerlisinden başka HİÇbirşey değildir.. Kendinizi kandırmayın..
  • şimdi çok güzel beşiktaşlı arkadaşlar mantıklı açıklamalar yapmışlar.ben o maçı izleyemedim.yani yaşım 20.aynı sezon karşıyakanın ankaragücünü 7-0 yenmesi ve yine aynı sezon şampiyonluk yarışındaki rakibimiz beşiktaşın yine o ankaragücünü 6-0 yenmesi nasıl çok normal bir olaysa eee o sene şampiyon olan takımında 8 atması çok normal değilmi.bizde o zaman fenerbahçeye 6-0 yenildiğimiz maçta şike yaptık.ezeli rakibimiz bizi yensin diye uğraştık.tabi biz burada konuşuyoruz gerçekleri bilemeyiz.hep zalad suçlanmış adam konuşmuş en sonunda.öle birşey olsa neden açıklamasın ki.kaybedeceği ne olabilirki.
  • Sadece bu değil, bir de doğan marka arabalar var biliyorsunuz ki , Malatyalı futbolcular aldıklarını itiraf ettiler . Bunun için de soruşturma başlatılmalı
  • yazıyı alıntı yapalımki yukarıda okumadıklarını okuma fırsatın olsun recep...

8 golün adı bile insanı sarsıyor..Hayatınızda kaç kere bir takıma 8 gol attınız ?

4 gol çok atanı gördüm
    5 gol adamı mutluluktan delirtir..
    6 zordur ama güzeldir
    7 imkansız ben 4-5 senede bir görüyorum o skoru
    ya 8 e ne diyosunuz...öyle bir maç size göre çok normal öyle değilmi...

neyse fazla söze gerek yok
    çünkü o maçın elle tutulacak tek yanı yok...

tatmin olmayan geçsin maçın başına izlesin o birbirinden yaratıcı!! 8 golü

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

şampiyonun belli edileceği maç farklı bir konsantrasyonla oynanır...

Hatırlarsanız geçen senelerdede buna benzer durumlar yaşandığında bize yok ona yatacak buna yatacak diyenler oldu fenerbahçeli galatasaraylı, sonuçta kimin neye yattığı gördü herkes..

Ankaragücünün böyle bir maçta 8 gol yemesi yatma tabirinin katmerlisinden başka HİÇbirşey değildir.. Kendinizi kandırmayın..

• quote:

yazıyı alıntı yapalımki yukarıda okumadıklarını okuma fırsatın olsun recep...

8 golün adı bile insanı sarsıyor..Hayatınızda kaç kere bir takıma 8 gol attınız ?

4 gol çok atanı gördüm
    6 zordur ama güzeldir

quote:

şampiyonun belli edileceği maç farklı bir konsantrasyonla oynanır...

şimdi technics@ dediğin oaly doğru.bu zamandaki 8-0 gibi bir skor çok abartılı olabilir.ama o zamanki futbolda böyle skorlar mümkündü ve olabiliyordu.ben birde şu ankaragücünün sizin maçtaki oynadığı futbolu ve karşıyaka maçındaki futbolu izlemek isterdim doğrusu.mesela bende hala sizin 100.yılınızdaki şampiyonluğunuzu unutamıyorum.tamam iyi futbol oynuyordunuz ama zago denen kasap adamın her maçtaki 2 tane kırmızı kart görmesi gerektiğini ve görmemesi olayını unutmam.hakem hatalarının hep sizin lehinize olmasınıda unutmam.bui şlerde kimse tarafsız konuşamaz.yada kendi adıma söleyim.istesemde tarafsız olamam.türk futbolunu kimler bu hale getirdiyse hepsinin allah belasını versin.

• Ankaragücü'ne yapılan averajlar arasında sadece ''1'' fark var.GENEL Averajda ise ''8'' ....

Birde 30dk. da 5-0 olmuş maç bjk ondan maçı bırakmış kırmızı görmüş vs. 3-1 kazanmış.peki 30. da 5-0 olmasaydı bjk 8-0 mı kazanıcaktı???ki öyle olucağı anlaşılıyor.O zaman herşey güzel olucaktı.

Biz ankaragücü'ne zor ama güzel bir şekilde 6 atsaydık -2 averaj olduğundan bjk 8atması gerekicekti yemeden!O zaman nasıl olucaktı???

Herkes sanki bjk atmışta herşeyi yapmışta olamamış gibi konuşuyor.Nereden emin oluyorsunuz bjk'nin 5,6 averaj yapıcağına???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seso81 -- 9 Aralık 2006; 12:00:08 >
  • quote:

4 gol çok atanı gördüm
    6 zordur ama güzeldir

quote:

bjk kaç gol atmış bide ona bak? 6-0 4-0

ayrıca bundan 15 sene öncesinden bahsediyorsunuz,unutmayın. 4 büyüklerle diğer takımların arasında dağlar kadar farkın olduğu yıllar. bjk 10 gol atmış 2 maçta o 8 gol yiyen ankaragücüne, şikenin kralı o zaman bjk"dir.

zalad"ı ülkeye getiren hangi takım? yine bjk ,şikeci futbolcu bulma kulübü o zaman( örnek olarak cordobayı verebiliriz).

işin garibi sike yaptı diye iddia eden siz , yani bu zihniyet, geçen sezon cordoba şike yaptı diye takımdan atmadınız mı? fener"in gazıyla adı ülkesinde efsane olmuş kaleciyi harcadınız. ne oldu? şuan diğer bir kulübümüzde kalecilik yapıyor bu hakkını , şerefini yediğiniz insan.

zalad 5 gol, yedek kalecileri de 3 gol yiyor. o maçı sizle oynasak bi 8 de bjk yerdi. merak edenler olursa 78"liyim çok iyi biliyorum o günleri.

ha ispat mı istiyorsunuz? türkiye kupası finalini 9 kişiyle oynayıp bjk"den nasıl aldığımızı bilenler anlatsın ,bilmeyenler babalarına sorsun.

NOT: görüntülere bakarak kaleci bilerek yemiş diyenler, 8 golün tamamına bakın. golden sonra atlamışmış. atlamasa atlamadı diyecektiniz değil mi? bakın gollere de şuan orta sıralarda olan takımların hatta hatta bir zamanlar yine kendi kaleciniz olan fevzi"nin yediği aptal gollerle farkı olmadığını iyice görün. tabi objektif , dürüst olmayı becerebiliyorsanız.

• arkadaşlar..Ben ogünleri yaşayan birisiyim..Ve omaçları daha dün gibi hatırıyorum...Anlatılanları değil yaşadıklarımı yorumluyorum...

o maçta şikenin kralı döndü... Bunu ben ali mehmet demiyo sadece...Tüm Türkiye biliyor..

Tıpkı Cihan oskay olayında olduğu gibi tıpkı, bugünlerde popüler olan o hakemden yediğimiz golde olduğu gibi bu maçtada şike oldu...

Ah keşke olayların üzerine gidilebilsede ülkemizde, herşey açığa çıkabilse
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.