Şimdi Ara

Galatasaray 26 Mayıs 2018 SEÇİMLİ Genel Kurul (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1. Açılış,
    2. Genel Kurul Başkanlık Divanı'nın oluşması,
    3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın söylenmesi,
    4. Seçimler;
    a. Kulüp Başkanı
    b. Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri
    c. Denetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri
    d. Disiplin Kurulu asıl ve yedek üyeleri
    e. Sicil Kurulu asıl ve yedek üyeleri
    5.Kapanış

Adaylar:
    Mustafa Cengiz GRİ
    Dursun Özbek SARI
    Ozan Korkut KIRMIZI
    Ali Fatinoğlu MOR

Mustafa Cengiz'in listesinde olan Burak Elmas ve Yasin Çakmak istifa edip Ozan Korkut'un listesine geçti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dursun seçilmesin de...
  • Gönlüm Ozan Korkuttan yana.İnşallah Mustafa Cengiz ve Abdürrahimide listesine ekler sonradan.
  • Başganımız gümbür gümbür geliyor.

Galatasaray 26 Mayıs 2018 SEÇİMLİ Genel Kurul (Ana Konu)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 onemli secim var birinde taraftarlar Dursun secilmesin kafasinda digerinde de malum kisi secilmesin kafasinda. Bezdirdiler insanlari
  • Son 2 gün
  • Dursun Özbek tarafından rezil olduğumuz 2 senede bile şampiyon olamayan takımın taraftarının Dursun Özbek'i espriler şakalar yaparak veya yapmmayarak destekelemesi ironik bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manchester is Red -- 23 Mayıs 2018; 20:24:40 >
  • Dursun Özbek seçilirse vay halimize
  • Dursun Özbek dönemi;

Grosskreutz'un evraklarını yetiştiremeyen

Sakat Sigthorsson'u transfer edip, 1 maça bile çıkmadan gönderen

Trabzon'un bedavaya bile göndereceği Cavanda'yı, 1.7m € serbest kalma maddesine rağmen 1.8m €'ya transfer eden

Olcan Adın'ın sözleşmesini kafasına göre feshedip, Galatasaray'ı 2.9 m € tazminat ödemeye mahkum eden

"1 lira bile olsa kar edeceğiz" açıklamasından sonra Galatasaray tarihinde rekor zarar açıklayan

İmza toplayanlar tüydüler deyip, ibra edilince "Görüşeceğiz" diyen

Fatih Terim milli takımdan ayrıldığı gün Lucescu ile görüşmeye giden

Galatasaray'ı her branşta kaybeden takım haline getiren

Galatasaray'ın haklarını hiçbir platformda koruyamayan

Baskın seçim yapıp kaybeden, buna rağmen tekrar aday olan

Riva ve Florya'yı ederinden çok daha az fiyata satan

Basketbolda Galatasaray tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasını yapacağız deyip, daha sonra basketbolda küçülmeye giden

'Hiçkimse kiralamazsa oteli ben 5 milyon euro ile kiralarım' deyip sözünü tutmaması

Çilek, kiraz değil yıldız alacağız deyip; Jem Karacan, Bilal Kısa ve Jose Rodriguez gibi oyuncuları transfer eden

GS TV şifresiz olacak deyip, 2,5 yılda şifresiz olması için hiçbir adım atmayan

Kardeşini Florya'nın, yeğenini E Spor'un başına geçiren

Futboldan çok inşaat konuşan

İlk iş stadyumun çatısını kapatmak olacak diyen ama gerçekleştimeyen

"Galatasaray'da borç problemi yoktur. İyi yönetildiği takdirde borçların artması da sorun olmaz" sözlerinden sonra rekor zarara imza atan

"Avrupa Kupaları'ndan men edilme tehlikesi yok" dedikten 3 ay sonra Avrupa'dan men cezası yediren

Salı günü transfer bombaları patlayacak demesine rağmen bu sözü de boş çıkan

''Metro sezon öncesi açılacak'' diyen ama gerçekleştirmeyen

"Sabri'nin yerini doldurmak için 5 senede 30 milyon harcadık fakat 10 sene içinde hep Sabri oynadı" deyip, daha sonra "Ben söylemedim." diyerek inkar eden...

Beşiktaş - Lyon maçının sorulması üzerine "Eşim de Beşiktaşlı maçı beraber izledik" diyen, gelen tepkilerden sonra “Beşiktaş’ta oturduğumuz için ‘Eşim Beşiktaşlı’ dedim diye çeviren

TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören'i destekleyen

"Melo takımda kalacak" dedikten sonra satan

Ünal Aysal'ın yönetim listesinde yer aldığı halde, üyelik aidatını ödemediği için listeden çıkarılılan

Basketbolcuların ve voleybolcuların maaşlarını ödemeyen

Galatasaray hisselerine ve Galatasaray'ın Emlak Konut'tan alacaklarına temlik koyduran...

"Gayrimenkullerin satılması kesinlikle söz konusu değil. Hatta yeni gayrimenkuller kulübe kazandırmak istiyoruz." dedikten 1 yıl sonra Riva ve Florya'yı elden çıkaran

"Taraftar bambaşka bir Galatasaray izleyecek" dedikten sonra tüm branşlarda iddiasız bir takım izleten

"Chedjou, Muslera, Sneijder ve Podolski'yi satmayacağız." dedikten sonra bir yıl içinde bu 4 futbolcudan 3'ünü gönderen

Burak Yılmaz için gelen 10 milyon Euro'luk teklifi yetersiz bulup kabul etmeyen, daha sonra gelen 8 milyon Euro'luk teklifi yeterli bulup satan

Başkan adayı Ali Fatinoğlu: “Galatasaray Adası’nın yıkılması için Beşiktaş Belediyesi’ne bizzat dilekçe veren kişi dönemin başkanı Dursun Özbek’tir. Galatasaray Adası’nın kamulaştırılacağı, adanın kulübün elinden alınacağına dair duyumlar var. Dursun Özbek bu yolu açmıştır.”

Galatasaray'da bedava bile çalışırım diyen Ergin Ataman'ı kovan, yerine sınıf arkadaşı Erman Kunter'i getiren

Kendi başarısızlıklarının faturasını hep başkalarına kesen ama başkalarının başarılarını hep sahiplenmeye çalışan

Sneijder'i hak etmediği şekilde gönderen

Melo ve Telles'i transferin son gününde yollayıp, Galatasaray'ı Şampiyonlar Ligi'nde zayıf bir kadroyla bırakan

2,5 yıllık görevi süresince kendi listesindeki 8 yönetici istifa eden ama kendi istifa etmeyen

UEFA'nın karşısına bileklik projesiyle çıkan ve men cezası yediren

Jem Paul Karacan'a bile imza parası veren

Tolga Ciğerci'nin iki ayağında birden sorun olduğunun bilinmesine rağmen Almanya'da kazandığının 4 katını verip sözleşme imzalayan

Fenerbahçelilerin ve Beşiktaşlıların çok sevdiği, Galatasaraylıların görmek bile istemediği

Eren Derdiyok'un sözleşmesinin bitimine 10 ay kala 4 milyon € bonservis ödeyen

Donk'u 6 ay sonra bedavaya alabilecekken, 2,5 milyon € ödeyerek transfer eden

Beşiktaş Ersan Gülüm'ü 7 milyon €'ya satarken, dünya yıldızı Podolski'yi 2,6 milyon €'ya satan

Lynetta Kyzer'ın lisans probleminde haklı olmamıza rağmen TBF karşısında haklarımızı savunamayan ve Galatasaray'ı haksız çıkaran

Umut Bulut'u Kayserispor'a bedelsiz gönderen, bu da yetmezmiş gibi maaşının yarısını ödeyen

Burak Yılmaz'ı satarken bile 1milyon € komisyon ödeyen

Kurduğu E-Spor takımının başına yeğenini geçiren ve 5 ay sonra küme düşürerek Galatasaray tarihinde bir ilki yaşatan!

Bilal Kısa'yı Bursaspor'a gönderip, Bursaspor'da 25 maça çıkması halinde 100 bin € bonus vermeyi taahhüt eden

(Bursaspor'da oynayacak bir oyuncuya Galatasaray bonus verecek. Dünyada ilk olabilir)

17.07.2017: Lucescu ile görüşmedim. Tudor ile devam edeceğiz

26.07.2017: Fatih Terim, milli takımdaki görevinden ayrıldı.

27.07.2017: Can Topsakal, Lucescu ile görüşmek için Romanya'ya gitti.

1.08.2017: Dursun Özbek, Lucescu ile görüşmek için Romanya'ya gitti.

Taraftara "FAN" diyerek küçümseyen, kendi kulübünü mahkemeye veren Taner Aşkın'ı yönetim listesine dahil eden

Verdiği hiçbir sözü tutmayan, sürekli hayal satan

Başkanlığı süresince Galatasaray'ı 15 bin taraftar önünde oynatan, tribünleri boşaltan

Kendi yeğenini E-Spor'un başını geçirip küme düşürdüğü yetmezmiş gibi, yeğeninin Youtube'dan izlediği oyuncuları transfer eden

Galatasaray scout ekibinin 500bin € serbest kalma bedeliyle alınabileceğini önerdiği Dembele'yi, yeğeni Serhat Özbek beğenmediği için almayan
    https://twitter.com/CimbomHaberTR/status/998523493665968129

yediği haltların az bir bölümü yazılmış ve bu adam 1000 oydan fazla alacak belki tekrar seçilecek şaka gibi camiayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 23 Mayıs 2018; 21:10:22 >

• Galatasaray'da hiçbir mutluluk cezasız kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah'ım şu dursun vasıf sızının tekrar başkan olduğu günleri bize gösterme şu mübarek günlerde .
  • RENGİMİZ GRİ!

• 2. SANDIK
    MUSTAFA CENGIZ 148
    DURSUN ÖZBEK 107
    OZAN KORKUT 31
    ALİ FATİNOGLU 19

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Başganımız gümbür gümbür geliyor.

BAŞKAN MUSTAFA CENGİZ oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. SANDIK
    MUSTAFA CENGIZ 232
    DURSUN YAĞLISURAT 179

• Kaç sandık var
  • Dursun Özbek'in sandıkları hangisi ? Ona göre kazananı belirleyelim.

• Durum kritik 50 oy fark var.

Hangi kafayla yağlıya oy veriliyor anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gang Starr

Durum kritik 50 oy fark var.

Hangi kafayla yağlıya oy veriliyor anlamıyorum.
    Kritik değil, Cengiz kazandı sayılır. İlk sandıklar Dursun'un sandıkları, Cengiz ilk sandıklarda farkı açtı. Son sandıklar gençlerin sandıkları, geçen sefer Cengiz'i onlar başkan yaptılar. Özbek hava almaya çıkmış, bye bye happiness.

• Hadi yine iyisiniz.
    Umarım biz de Aziz lanetinden kurtuluruz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.