Şimdi Ara

🟡🔴 TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ 2023/2024 ŞAMPİYONU ASLAN GALATASARAY!!! ⭐⭐⭐⭐ (8814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
194.671
Cevap
323
Favori
3.910.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
142 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 88128813881488158816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendi taraftarının bile maçlarını izlemeyi bıraktığı leş jkyi 10 kişi evinde zor bela yenen takımla hala şampiyonluk mücadelesi vermemiz skandaldır

ünlü futbol alimi gökten inen jesus un dediği gibi bu ligin sportif gerçekliği yok

• defaulticus kullanıcısına yanıt

Ziyech artik bizim oyuncumuz zate, sözlesmesi uzadi sakatlik yasamassa dizinden ve belirli bir mac sayisina ulasirsa diye madde vardi bunu acikladi ali naci kucuk ve diger kaynaklar .

• EzioAuditoreDaFirenzee kullanıcısına yanıt

Hep mağdursunuz dimi. 

Maç önü bir 3'lü yerine tekbir çektirinde Kerem kardeşiniz kendine gelsin.

Selam ve dua ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiftlenbik -- 28 Nisan 2024; 17:33:11 >
  • Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Hocam son 1 maça çıkmamıştı ve ardından hafta içi satışı oldu zaten, eğer olay sadece bu ise gayet normal bu cirkeflik değil. Dunyada en tepede sayılabilecek 5 takımdan 1i seni istiyor ve anlaşma tamamlanmak üzere neden maça çıkıp riske atsın kendini

Yanlış olmasın teklifler var sezon sonu satılırım kafasıyla sezonun son 10 maçı yatılmasından bahsetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 28 Nisan 2024; 17:38:9 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4 ay önce hazırlanmış video, devamını yapsalar kısa film olur. Vasıfsız ve beceriksiz.

• demin symanzski nin malum faülünü tekrar gördüm. Fazla kart görüyoruz diyor zırlıyorlardı ya. Az bile görüyorlar resmen skandal orada sarı çıkmaması.

• Daha ahhh lar yeni cikiyo siz daha durun

Daha odeyeceginiz çok vebal var parayla degil sirayla

• İsmail'in sakatlığı hiç iyi olmadı. Milli takım için lazımdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dört ila altı hafta diyor sakatlığı. Şu an euro 2024'e daha altı hafta 3 gün var. Yetişir diyeceğim ama fenerim sağlık ekibi deyip susuyorum.

• Pendik gitti. Hatay, gümrük Konya Antep , Ankaragücü ise bugün oynayacağı maça göre düşme hattında. Antep ve Ankaragücü bugün puan alırsa haftaya Konya ölüm kalım maçına çıkacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wesker0005 W kullanıcısına yanıt

Bilmiyordum tşk  

• Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var, burdan dindarlığı üzerinden yorum yapanlar sizlersiniz

• kalahamari kullanıcısına yanıt

Milli Takım kampına alındığı andan itibaren Milli Takım ekibi ilgilenecek. Süreci hızlandırırlar. Süper Lig'in en stresli haftalarında olmayacak olmasına üzülmedim, hem rakibimiz hem de köylünün elinde heba olurdu ama sakatlığına üzüldüm.

Şampiyona başlamadan 3 hafta önce lig bitmiş olacak. Hazır ederler diye düşünüyorum. Sadece milli takıma odaklanarak iyi işler başarabilir.

Ferdi de mental olarak çökmek üzere onu da kaybetmemek lazım başka solda oynayacak adam yok.

Hırsları yüzünden adamları perişan ediyorlar.

• kalahamari kullanıcısına yanıt

adamın bilek bağı kopmuş tekrar sahaya yolladılar oynar diye

bunun bi tık üstü çapraz bağı kopan luyindamaya ağrı kesici verip uçağa bindirip yollayan sağlık ekibiydi

• Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Hocam selam,

Yönetim banka borçlarının kapatılması konusunda kesin kararlı görünüyor.

Bilgin var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Evet bu detayı unuttuk hakkaten bu nasıl kasaplık yahu

• Topgun icardi edit fenaaaaaa

1000 KEZ SEYRETTİK ! 1001 OLSA YİNE AKAR GÖZYAŞIMIZ ! Galatasaray Türkiye'nin en büyük değil tek büyük camiasıdır. Onlar yok kuradır, yok hiledir hurdadır, ötüp dursunlar kuş gibi, Galatasaray büyümeye devam edecek. Türkiye'nin Bayern'iyiz. #galatasaray #kesfet #keşfetteyiz #futbol #cimbom | Face of galatasaray | ‏‎face_of_galatasaray‎‏ · المقطع الصوتي الأصليfacebook
    1000 KEZ SEYRETTİK ! 1001 OLSA YİNE AKAR GÖZYAŞIMIZ ! Galatasaray Türkiye'nin en büyük değil tek büyük camiasıdır. Onlar yok kuradır, yok hiledir hurdadır, ötüp dursunlar kuş gibi, Galatasaray büyümeye devam edecek. Türkiye'nin Bayern'iyiz. #galatasaray #kesfet #keşfetteyiz #futbol #cimbom | Face of galatasaray | ‏‎face_of_galatasaray‎‏ · المقطع الصوتي الأصلي
    https://www.facebook.com/share/r/RBLnKnVxMh5Coewm/?mibextid=xCPwDs

• Alakası yok. Eleştirileri "daha çok çalışıp, eksiklerimi gidereceğim" diye yanıtlamak varken, sürekli atarlı giderli mesajlar paylaşmak, dini mesajlar vermek profesyonellik değil.

Kerem'in birinci sıkıntısı, daha önceki katkılarından ötürü kendine ulvi bir pozisyon biçmesi. Bundan ötürü en ufak bir eleştiri geldiğinde kendine büyük vefasızlık yapılmış gibi davranıyor. Bu takımda Muslera da eleştirildi, Icardi de eleştirildi, Mertens de. Geçmişte Sneijder, Drogba vs. ne kadar büyük futbolcu varsa eleştirildiği dönemi buluruz.

İkincisi, istatistik olarak bir zahmet iyi olsun çünkü skor üretmesi haricinde çok ağır defoları olan bir oyuncu. Hele ki bizim gibi top kazanmak için yoğun pres uygulayan takımlar için çok çok ağır defoları olan bir oyuncu çünkü savruk. Takım enerji harcayıp top kazanıyor, bu ilerde o kadar basit top kayıpları yapıyor ki takım boşu boşuna geri koşuyor ya da topu tekrar kazanmak için harcadığı eforu artırıyor.

Bence ŞL hikayemizin erken bitmesinin en büyük sebeplerinden biri de kendisiydi. Saydığım defoların yanında çok basit gol pozisyonlarını harcadı. Tek sebebi değildi elbette ama en büyük sebeplerinden biriydi.

Ben kolay harcamayalım diyorum ama artık bi silkelenip kendine gelmesi lazım. Ben aşağıdaki görüntüyü izlemek istemiyorum.

Teo_1905 (@Teo_3535) on Xtwitter
    Kerem niçin yedek izleyin . 5 oyuncu topu kapmak icin mücadele verdi . 37 lik Mertens top ona gelmeden arkasına bakti Kerem i gördü . Sonra top ona gelince bakmadan atti . Peki bu kadar zahmet ile kazanılmis topu Kerem görerek ne yaptı ?
    https://twitter.com/teo_3535/status/1784302011841724626?s=46&t=P1k4YZurK7oqkhta1p8VLg

• Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    Dediklerine katılıyorum yeteneğinden fazlasını oynamaya çalışıyor bende kendisini toparlaması gerektiğini düşünüyorum ama adama burda "din tüccarlığı" yapıyor diyorlar yani ne alakası var anlamış değilim. Ben eleştirilmesine karşı değilim ki.
    CL de elenmemizi sadece kereme baglayamazsin e aldın yerine oyuncu aldın bir tonda para verdin (Zaha ve ziyech) hangisi kerem katkısı verdi? Niye koca sezon kesemediler?
    Ücret verim olarak kerem Galatasaray için son yılların en karlı oyuncusu

• Louise Attaque kullanıcısına yanıt

Kafasında gol,asist yapmassam iyi oynamamış olurum şeklinde bir düşünce olabilir.biraz zihniyetini değiştirmesi gerekir.

Bu günkü formu itibariyle barışı asla kesemez, barış varken barış oynar.

Bu arada video güzel,mertens gibi bir oyuncunun Galatasarayda oynaması büyük şans.

• 
Sayfa: önceki 88128813881488158816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.