┼×imdi Ara

­ččí­čö┤ Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]

8 Kay─▒tl─▒ ├ťye (7 Mobil) ve 17 Misafir (11 Mobil) - 7 Masa├╝st├╝18 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
6.360
Cevap
96
Favori
243.495
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 18 dk. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 508
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 34
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 15
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 15
  • Favoriye Eklediklerim 96
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • auto_man (252 mesaj) Sir Kenny Dalglish (177 mesaj) Thejoker58906 (158 mesaj) Dert Sahibi (156 mesaj) Nymphetaminê (141 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (2521 mesaj) Mobil (2206 mesaj) Mini (862 mesaj) (245 mesaj) (526 mesaj)
  • @
35 oy
├ľne ├ç─▒kar
Pop├╝ler Konular listesinde
4. S─▒rada  bug├╝n en iyi #1
T├╝m Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> ­ččí­čö┤ Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]
Giri┼č
    819 Mesaj
    Burak Elmas en çok lobi yapan ki┼či oldu.Seçilsinde istiyorum ancak tam falcao transferi gibi çok istenildi─či halde ba┼čar─▒l─▒ olamayacak gibi geliyor bana.Genç olmas─▒ istedi─čim bir durum ancak maddi yönden güçlü birisinin gelmesi laz─▒m art─▒k bir yandan da..in┼č GalatasarayÔÇÖ─▒m─▒z için en hay─▒rl─▒s─▒ olur.

Mustafa Cengiz efendiyede 2 çift laf etmeden geçmeyece─čim.3.5 y─▒l ne kadar iyi icraatlarda bulunduysan ,seçimi Haziran ortas─▒na atmakla hepsini yerle bir ettin.hain olsan bunu yapmazs─▒n.ay yar─▒lanm─▒┼č , hoca yok Ba┼čkan yok , planlama yok, mali bütçeler haz─▒rlanmam─▒┼č ve sen ┼čl ön elemesi oynayacaks─▒n.hep akl─▒mda hain olarak kalacaks─▒n.

─░yi geceler

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi denizlion -- 19 Haziran 2021; 1:56:23 >
    < Bu ileti iOS uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • ├çavu┼č
    67 Mesaj

Ben akbabay─▒ o istisnalar─▒n i├žine koymam. Akbaba' n─▒n bir beklentisi vard─▒. Ayr─▒ca yabanc─▒ s─▒n─▒rlamas─▒ tart─▒┼čmalar─▒ o ├Ânemde de cars─▒ diye hat─▒rl─▒yorum. Keza Falcao' ya da ├žok bir ┼čey diyemem. Taraftar ├žok istedi ├ž├╝nk├╝. Ama bir ama var ki o da son g├╝n kaz─▒─č─▒ Diagne. Tam bir fazia ­čśü

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    auto_man kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    3735 Mesaj
    Adaylar─▒n hiç birini tan─▒m─▒yoruz ve 2 isim çok poh pohland─▒ Burak ve Metin ne kadar tan─▒yoruz ??

Mustafa ba┼čkana yapt─▒klar─▒ndan dolay─▒ te┼čekkür ediyoruz baz─▒lar─▒ hain demi┼č o─člum size Dursun gibi üçka─č─▒tç─▒ otelciler laz─▒m ne diyim size Rivay─▒ kime pe┼čke┼č çekti─čine bak─▒n önce.

Mustafa Ba┼čkan mali aç─▒dan son dönemlerin en ba┼čar─▒l─▒ ba┼čkan─▒d─▒r FFP cezam─▒z bitti Avrupaya gidemiyorduk o cezay─▒ kald─▒rd─▒ vs ki kulüp her y─▒l kar aç─▒klad─▒─č─▒ halde ibra edilmedi provokasyoncu tayfa yüzünden noldu daval─▒k oldu mevzu mahkeme karar─▒ ile ibra edildi neyse bir sürü mevzu oldu bu dönemde ben iyi ┼čeyleri hat─▒rl─▒yorum zaten kötü ┼čeyler olmad─▒ belki transfer sezonu kötü geçmi┼č olabilir dicemde kim söylendiyse al─▒nd─▒ yani.

Neyse kulübe hay─▒rl─▒ biri gelirde ba┼čar─▒l─▒ oluruz Fatih hoca oy kullanmak için gelcek mi acaba ??

|
    |
  • B├Âl├╝m Yetkilisi
    1169 Mesaj

Bu ya─čmurda umar─▒m bizim beyefendiler te┼črif ederler oy atmaya.

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    375 Mesaj

burak elmas se├žilirse bi 3 sene ┼čampiyonlu─ču unutal─▒m arkada┼člar terimle birlikte inan─▒lmaz pahal─▒ ve le┼č transferlere imza at─▒p ba┼čar─▒s─▒z olup tekrar ffpye soktuktan sonra giderler diye tahmin ediyorum oradan toplamas─▒ da 2 sene s├╝rse bi 5 sene kenarda bekleyecez

|
    |
  • ├çavu┼č
    98 Mesaj

Falcao gelmezdi zaten taraftar çok istedi diye geldi ozan dan sonra kimse gelmedi demi┼čsin marcao luyindama ikilisi geldi emre iyiydi tekrar söylüyorum sakatl─▒klar onu bu hale getirdi Diagne de sezon bitti─činde tak─▒mda de─čilken bile tak─▒m─▒n en golcüsü idi hala 😄 tak─▒ma da tam olarak al─▒┼čt─▒ iyi oynarken gitti tak─▒mdan kimin suçu? Taraftar─▒n Diagne gitsin diye tutturan taraftar─▒n

< Bu ileti Android uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
    auto_man kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    507 Mesaj

─░n┼čallah Yi─čit ┼×ardan veya E┼čref Hamamc─▒o─člu se├žilmez.

• Binba┼č─▒
    1364 Mesaj

https://twitter.com/CimbomFacts/status/1406148523922440194?s=19

Bugün seçim oldu─čunu unutmu┼č herhalde:)

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    vaypcnet kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Uzakla┼čt─▒r─▒lm─▒┼č 2 g├╝n cezan─▒n, 1 g├╝n 16 saat 32 dakika kadar─▒ kald─▒.
    burak elmas seçilirse gs batar

gs yi düzlü─če ç─▒kartacak isim ibrahim özdemir bence bi Fenerli olarak onun seçilmesini istemem

|
    |
  • ├çavu┼č
    98 Mesaj
    Seçilirse e─čer Fatih terim ile devam etmeyecek olan ba┼čkan var m─▒ varsa kim?

• Mare┼čal
    3852 Mesaj

Arkada┼člar Merhaba,

2020/2021 sezonu i├žin tek bir konu yerine bir alt forum a├ž─▒lsa. Her ma├ž i├žin ayr─▒ bir konu olsa. Her transfer i├žin ya da her olay i├žin? Kullan─▒┼čl─▒ olur mu dersiniz yoksa bu d├╝zende devam m─▒ edelim?

|
    |
  • Yarbay
    2390 Mesaj
    Burak Elmas ne reklam yapt─▒ be Twitter ,tv kanallar─▒ , youtube ba┼čka aday─▒n ismini bilmez olduk . Resmen kulübü soymaya geliyor i┼čtahla. Seçim kulübümüze Hay─▒rl─▒ olur in┼čallah

|
    |
  • ├çavu┼č
    98 Mesaj
    Seçim sonuçlar─▒ ne zaman aç─▒klanacak

• B├Âl├╝m Yetkilisi
    1169 Mesaj

Ben bu ┼čekilde iyi oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.O ┼čekilde ├žok daha karma┼č─▒k olur.

|
    |
  • B├Âl├╝m Yetkilisi
    1169 Mesaj

5-6y─▒ bulur hocam

|
    |
    Alvinnn kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    2475 Mesaj

┼×imdiden Yi─čit ┼×ardan hay─▒rl─▒ olsun diyorum. Galatasaray taraftar─▒ bundan sonra Fatih Terimsiz bir d├Âneme haz─▒r olsun.

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    507 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Alvinnn

Seçilirse e─čer Fatih terim ile devam etmeyecek olan ba┼čkan var m─▒ varsa kim?

Yi─čit ┼×ardan ─░brahim ├Âzdemir kesin Terim ile ├žal─▒┼čmayacak , ├ľzdemir Alman bir hocayla anla┼čt─▒─č─▒n─▒ a├ž─▒klam─▒┼č Rafgnick mi ├Âyle bi┼čey ismi , E┼čref Hamamc─▒o─člunun da Fatih Terim'le ├žal─▒┼čmak istemedi─čini ad─▒m gibi biliyorum ama yalandan ├Ânceli─čimiz Terim falan diye ayak yap─▒yor.Burak Elmas ve Metin ├ľzt├╝rk hoca ile ├žal─▒┼čacak.

• Yarbay
    6061 Mesaj

├ľzdemir sall─▒yor ralf ragnick'i falan getiremez.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Thejoker58906 -- 19 Haziran 2021; 12:13:29 >
    |
    |
    vaypcnet kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    3674 Mesaj
    Birileri burak elmas iyi diyor biri kulübü yiyecek bat─▒racak diyor ba┼čka isimleri de bu kadar duymad─▒k reklam yapmad─▒ kim kazanacak ki

|
    |
  • Binba┼č─▒
    1787 Mesaj
    Haldun üstünel e çok üzüldüm baya rahats─▒z anlad─▒m kadar─▒yla.. Allah ┼čifa versin..

|
    |
Reklamlar
vp sat─▒n al;valorant vp sat─▒n al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Sat─▒┼č Sitesi
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR5
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.