┼×imdi Ara

­ččí­čö┤ Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: dexterr , mbayediagne10 , venom2861 , Azazel Geri Dönüyor Daha Az
4 Kay─▒tl─▒ ├ťye (2 Mobil) ve 15 Misafir (6 Mobil) - 11 Masa├╝st├╝8 Mobil
5 sn
34.636
Cevap
138
Favori
1.145.917
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 9 dk. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 955
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 155
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 80
  • Favoriye Eklediklerim 139
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • lastwarriors (1220 mesaj) Alvimopan1 (1106 mesaj) Stone1005 (709 mesaj) BekirTemel (699 mesaj) AslanAvda (642 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (14989 mesaj) Mobil (10908 mesaj) Mini (3707 mesaj) (2208 mesaj) (2823 mesaj)
  • @
76 oy
├ľne ├ç─▒kar
Pop├╝ler Konular listesinde
4. S─▒rada  bug├╝n en iyi #1
T├╝m Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> ­ččí­čö┤ Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]
Giri┼č
    6208 Mesaj

taylan 2.2 milyon al─▒rken ma├žlara ├ž─▒kmayan emre ta┼čdemir 4.4 milyon tl alacak  MUAZZAM PLANLAMASIZLIK.

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    891 Mesaj
    8 yabanc─▒ kural─▒ kesinle┼čmi┼č. Bu durumda Kerem, Taylan, Alpaslan her maç oynamak zorunda. Akbaba, E.K─▒l─▒nç, Ömer de bol bol ┼čans bulacak. Bu kural en çok Fener'in i┼čine yarar.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Yarbay
    8069 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Dark is the Sunlight

8 yabanc─▒ kural─▒ kesinle┼čmi┼č. Bu durumda Kerem, Taylan, Alpaslan her maç oynamak zorunda. Akbaba, E.K─▒l─▒nç, Ömer de bol bol ┼čans bulacak. Bu kural en çok Fener'in i┼čine yarar.
    Yerli havuzunu daha da geni┼čletmek gerek. Ba┼čka ┼čans─▒m─▒z yok gibi. Tabi ki nitelikli oyuncularla. Be─čenmesemde salih uçan alt─▒n de─čerinde oldu ┼ču an.

Esas─▒nda kaan ayhan, mert müldür, umut mera┼č üçlüsü epey elimizi rahatlat─▒r.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Onba┼č─▒
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Yen@l

Turnuvadan sonra ┼×enol Güne┼č ile yollar─▒n ayr─▒laca─č─▒n─▒ dü┼čünüyorum. Avrupa ┼čampiyonu olab┼čkecek bir kadroyu rezil etti. Fatih Terim de bunu be─čendi!!! Yeter art─▒k bir Terim bir Güne┼č, gençler gelsin art─▒k. Ne paraya doydunuz ne de egonuza.

Hocam yapma g├Âz├╝n├╝ seveyim ne ┼čampiyonlu─ču? Ortasahasi hakan Kenan, sol beki umut meras olan, on y─▒ld─▒r bir tane forvet yeti┼čtirmeyen tak─▒m mi ┼čampiyon olacak? Milletin ortasahasinda kante falan oynuyo bizde ─░ngiltere'de k├╝me d├╝┼čen tak─▒mda oynayan okaya y─▒ld─▒z muamelesi yap─▒yoruz. Duran top olacakta hakan bey ┼čut ├žekecek diye b├╝t├╝n ma├ž bekliyoruz. Topa dokunmadan ma├ž bitiren kenanin e┼ček kadar boyuyla hava topuna ├ž─▒k─▒p kafas─▒n─▒ e─čmesini izliyoruz. Kaleci ve defans g├Âbe─či konusunda tarihin en iyi futbolcu grubu diye d├╝zeltebiliriz cumleni

|
    |

• Yarbay
    5498 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: nasaz

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/22/4e/c3/224ec3e0ec55d35a2689f678bf6f3f8b.jpeg&t=0&width=480&text=1

Fatih terim in 2016 kadrosu ├Âzellikle kaleci ve stoperler dikkatinizi ├žekiyordur. adam bu kadroyla neredeyse gruptan ├ž─▒k─▒yordu ispanya ve h─▒rvatistan gibi turnuvan─▒n favorilerine yenildi diye demedi─čini b─▒rakmad─▒lar. getirdi─či yabanc─▒ kural─▒ ile tekrardan iyi bir jenerasyon olu┼čmas─▒n─▒ sa─člad─▒. bu ┼čenol g├╝ne┼č denen ki┼či onu da y─▒kmak ├╝zere. sevin sevmeyin t├╝rk futbolunun bir numaral─▒ ismi fatih terim dir.

Fatih hocan─▒n 3. oldu─ču 2008 Avrupa ┼čampiyonas─▒n─▒ da unutmay─▒n. Her ma├ž geriye d├╝┼čsek bile bir ┼čekilde ma├ž─▒ ├ževiriyorduk. O kadar ├žok sakatl─▒k ya┼čad─▒k ki art─▒k defans hatt─▒ kuramayacak duruma gelince Mehmet Topal'─▒ defans oynatm─▒┼čt─▒. O halde bile 3. oldu.

O d├Ânem Avrupa bas─▒n─▒nda at─▒lan man┼četleri unutmak m├╝mk├╝n de─čil. Bir haberde "T├╝rkiye 3. s─▒n─▒f korku filmlerindeki ne kadar ├Âld├╝r├╝rseniz ├Âld├╝r├╝n tekrar d├Ânmeyi ba┼čaran canavarlar gibi" diyordu.

Bir de d├╝n ak┼čam oynanan oyuna bak─▒n. Kar┼č─▒s─▒ndaki zay─▒f rakibe kar┼č─▒ bile ├╝st├╝nl├╝k kuramayan, gol yiyince ├╝midini yitiren, iyi bir defans hatt─▒na sahip olmas─▒na ra─čmen ├žok say─▒da pozisyon veren sahada nas─▒l bir taktikle oynad─▒─č─▒ anla┼č─▒lamayan bir tak─▒m haline geldik.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Acil Stop -- 17 Haziran 2021; 11:3:57 >
    |
    |

• Yarbay
    2313 Mesaj

├çok ├Âz├╝r dilerim b├╝y├╝k harflerle yazaca─č─▒m;

├ťLKEDEK─░ HER┼×EY G─░B─░ T├ťRK FUTBOLU DA B─░TM─░┼×T─░R.

TFF ba┼čkan─▒, yabanc─▒ s─▒n─▒r─▒, T├╝m y├Âneticilerin M├ťTAH─░T Z─░HN─░YET─░, yay─▒n haklar─▒, Terim'in egosu, ┼×enol'un felsefesi, PARANIN B─░TMES─░ ve en ├Ânemlisi yetkililerden kimsenin HESAP SORMAMASI yani herkesin yapt─▒klar─▒n─▒n yan─▒na k├ór kalmas─▒ T├╝rk Futbolunu bitirmi┼čtir. Ve yak─▒n zamanda aya─ča kalkabilece─čimizi de sanm─▒yorum.

─░yi uykular.

• Y├╝zba┼č─▒
    745 Mesaj

ligde puan kaybetti─čimiz tak─▒mlara bi bak─▒n sonra psv ye   hadi gazla falan ge├žeriz derdim ama ne ba┼čkan belli ne td belli , kamp─▒ yapt─▒ran adam yan pas uzman─▒ selcuk falan gram ├╝midim yok

• Yarbay
    6208 Mesaj

Bu yeni olan bir ┼čey de─čil y─▒llar ├Ânce ├Âld├╝k zaten biz ├╝lke puan─▒ s─▒ralamas─▒nda belli oldu─ču ├╝zere s├╝rekli d├╝┼č├╝yoruz y─▒llard─▒r siz yeni fark etmi┼čsiniz o kadar.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Thejoker58906 -- 17 Haziran 2021; 14:2:15 >
    |
    |
    mcake± kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    7580 Mesaj

Kerem'e ├žok ├╝z├╝l├╝yorum ya. ruhsuz ┼čenol oynatsa ├žocu─ču fark yarataca─č─▒ndan emindim. son 10dk bari sok oynas─▒n. Yaz─▒k yaz─▒k

|
    |
  • Yarbay
    2313 Mesaj

Hay─▒r yine ├╝midim vard─▒ karde┼čim. Aya─ča kalkar─▒z, toparlan─▒r─▒z falan diyordum ama son yabanc─▒ karar─▒ ve Milli Tak─▒m ruhsuzlu─ču ├╝midimi k─▒rd─▒. ┼×enol'un a├ž─▒klamalar─▒ daha komikti. Sanki bas─▒n mensubu gibi konu┼čtu adam. Teknik direkt├Âr ba┼čkas─▒ym─▒┼č gibi. Biz de hangi kafayla ma├ž izliyorsak i┼čte...

Tepeden t─▒rna─ča ├╝lkedeki herkese (sadece futboldan bahsetmiyorum) te┼čekk├╝rler deyip k├╝llerimizi k─▒p─▒rdatmam─▒z laz─▒m. Belki 3-5 sene sonra adam oluruz bu ┼čekilde.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi mcake┬▒ -- 17 Haziran 2021; 14:32:21 >
    |
    |
    Thejoker58906 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    2377 Mesaj
    A spor'da Metin Öztürk konu┼čuyor , "PSV 'yi içerde d─▒┼čarda tokatlayacakmsiniz " Beyler .
    Ha bunu da Fatih Terim ile yapacakm─▒┼č
    Hani bilmem kaç maçt─▒r galibiyeti bile olmayan Terim ile

• Binba┼č─▒
    1498 Mesaj
    Seneye Akbaba, Ömer bayrak ve emre ta┼čdemir ile devam edecekmi┼čiz, ben ┼čimdi bein aboneli─čini bunlar─▒ seyretmek için mi devam ettirdim 😡

• Y├╝zba┼č─▒
    278 Mesaj
    Ömer Bayram ve Emre Ta┼čdemir'in sözle┼čmesi uzat─▒lm─▒┼č. Kim niye uzatt─▒ anlamak mümkün de─čil. Emre Ta┼čdemir sezonun yar─▒s─▒n─▒ sakat geçiriyor. Ömer Bayram vasat bile de─čil. Ben de çok iyi bir GS'liyim bana bunlar─▒n yar─▒s─▒ kadar maa┼č versinler yedekte otururum sorun de─čil.
    Edit: tak─▒m─▒n hocas─▒ yok diye Onyekuru'nun opsiyonu kullan─▒lm─▒yor. Bu vasat futbolcular─▒n hepsinin sözle┼čmesi uzat─▒l─▒yor. Bilerek yapsan tak─▒ma bu kadar ihanet edilmez

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi nil2014 -- 17 Haziran 2021; 16:2:4 >
    < Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Y├╝zba┼č─▒
    914 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: ilhan_28

Seneye Akbaba, Ömer bayrak ve emre ta┼čdemir ile devam edecekmi┼čiz, ben ┼čimdi bein aboneli─čini bunlar─▒ seyretmek için mi devam ettirdim 😡

Elin mahkum yabanc─▒ s─▒n─▒r─▒ kesinle┼čti.

|
    |
  • Yarbay
    3953 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: nil2014

Ömer Bayram ve Emre Ta┼čdemir'in sözle┼čmesi uzat─▒lm─▒┼č. Kim niye uzatt─▒ anlamak mümkün de─čil. Emre Ta┼čdemir sezonun yar─▒s─▒n─▒ sakat geçiriyor. Ömer Bayram vasat bile de─čil. Ben de çok iyi bir GS'liyim bana bunlar─▒n yar─▒s─▒ kadar maa┼č versinler yedekte otururum sorun de─čil.
    Edit: tak─▒m─▒n hocas─▒ yok diye Onyekuru'nun opsiyonu kullan─▒lm─▒yor. Bu vasat futbolcular─▒n hepsinin sözle┼čmesi uzat─▒l─▒yor. Bilerek yapsan tak─▒ma bu kadar ihanet edilmez

Yabanc─▒ s─▒n─▒r─▒ geldi─či i├žin art─▒k sadece b├Âyle oyuncular─▒n s├Âzle┼čmesini uzatmak de─čil, di─čer tak─▒mlarla rekabete girip transfer edilecekler. 

|
    |
  • Yarbay
    6208 Mesaj

Futbolun Nihat abisi ve ├žakma filozof sa─čolsun elimiz mahkum oldu bir anda ├Âmer beye belli ├Âlen futbolu yok etmeye ├žal─▒┼čacaklar seneye 7 olacak mesela s─▒n─▒r ondan sonra 6 o y├╝zden sadece yerli oldu─ču i├žin oynat─▒lmak zorunda kal─▒nan futbolculara haz─▒r olun ve gurbetci t├╝rklere milyonlar vermeye.

|
    |
  • Binba┼č─▒
    1546 Mesaj

Realist bakmak laz─▒m. Uefa bize daha uygun, seçim karar iptali ile bu treni kaç─▒rd─▒k zaten.

< Bu ileti iOS uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
    Remo8 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    104 Mesaj
    Mustafa Cengiz sadece seçimi geciktirerek bile yapt─▒─č─▒ tüm olumlu i┼čleri yok etti. ┼×u hale bak millet yeni sezon kadrosunu kuruyor biz daha ba┼čkan seçicez TD bulacaz ( gerçi o belli maalesef gene Terim herhalde ) sonra transfer yapacaz falan filan.
    Ayr─▒ca yerli oyuncu zorunlulu─ču gelmi┼čken FB alaca─č─▒na biz alsak hiç fena olmazda Serdar Dursun u sonuçta bonservisi yoktu. Elimizde az say─▒da Türk oyuncu var ve yar─▒s─▒ndan fazlas─▒ da çöp.

|
    |
  • Te─čmen
    104 Mesaj
    Bu arada Denayer aynen bizdeyken yapt─▒─č─▒ saçma sapan hatalardan birini yap─▒p gol yedirdi.

|
    |
Reklamlar
pubg mobile uc
vp sat─▒n al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR5
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.