Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.449
Cevap
82
Favori
2.256.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • umarım ft taraftar baskısını kırmayıp görevi kabul eder

2 yıldır şampiyon olamayan avrupada rezil olan ztk da bile yarı final göremeyen takımı anca ft adam eder 

• quote:

Orijinalden alıntı: Jun.Misugi

Elde edilen şampiyonluklari neden görmezden geliyorsunuz? Terim olmasa 4. yıldızi takamazdik. Fatih Terim her gittiğinde bu takım hep daha kötü duruma düştü. Ayrıca mevcut kadro çöp. Yarısı gitmeli. Ömer Bayram gibi adamlarin Galasaray'da yeri yok.

İnsanların yaşlanabileceği özellikle futbol gibi bir alanda kendini yenilemez isen başarının mümkün olamayacağını idrak ederek işe başlamak lazım.

Galatasaray'ın kadro kalitesi geçen seneki Başakşehir'den de bu seneki Beşiktaş'tan da üstün. Var mı aksini iddia eden?

İki sene iki çömezden tokat yedi mi yedi.

Avrupa'da şamar oğlanına döndü mü döndü.

Başakşehir'in üst üste ikramları yanında deplasmandaki can sıkıcı Rize maçı olmasaydı yine elimiz boş kalacak mıydı evet.

İlk sezon Tudor'un kurduğu kadronun ekmeğini yedi mi yedi.

Sonrasından bugüne kadar geldiğimiz süreç herkesin malumu.

Geçmiş geçmişte kalmıştır. Bu takım bu kadar sene Terim'siz de buralarda bitirir hatta daha iyi futbol bile oynayabilirdi.

Terim'in yerine Okan Sergen kadar bir hoca bulmak yönetimin işidir. Sıkışıp sıkışıp Terim'e sarılmak da yine basiretsiz yönetimlerin işidir. Taraftara nasıl şirin gözükürüm nasıl sorumluluktan kaçarım en kolay yolu budur.

Bu zhinyetle de futbolumuz her sene daha da geriye gidiyor.

Geçmişiyle kafayı yakmış bir adımın önüne diğerini koyamayan biatçı kafalara bunları anlatmak mümkün değil.

Siz belki anlarsınız ama Terim'le yatıp kalkanlar bunları anlayamaz.

• Terim bodruma oradan miamiye gidecegim dediginde, burdaki Terim tapicilar Baskana gonderme yapiyor. Baskana gonderme yaptigini anlayamacak kadar 10 yasindaki bebe gibisiniz diyorlardi. Terim dun aksam bodruma gecmis. Baskan demekki sozlerinde hakli, artik terimin Gs sampiyonluk vs umurunda degil. Adam 70 yasina gelmis artik torun torba sevmek var aklinda. Zaten suratindan da belli. Bu adami hala Gs nin basinda tutmak yanlis. Gitsin kazandigi paralari harcasin torunlarini vs sevsin. Taraftarda adamin pesini biraksin, yakinda adamin vadesi yetse tabuttanmi cikaracaksiniz..Bayern munih bile.artik genc teknik.direktorlere yoneliyor. Bizimde artik genc teknik.direktorumuzu bulmamiz lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Ortalık az yatısınca terimperestler yine damlamış.
    Her sene bir öğrencisini şampiyon eden imparatore el Grande Terim , seneye de Emre Belözoğlu'nu şampiyon yapıp jübilesini yapar artık .

Daha maç biter bitmez "Amerika' mi yoksa bodrum'a mi gitsem" muhabbeti yapan birisinden hoca falan olmaz artık

Malum kitkenin RTE'si olan Terim sevdası yüzünden iki seneyi de sıfır kupa ile kapattık
    Toplamda kaç para harcadık hesaplamak istemiyorum ,uykularım kaçıyor.

Terim'in maaşı neydi bu arada bir deyin hele

Akıllanmazlar, utanmazlar çünkü. Ocak martavallarını duymaktan usanmadılar. Çimlere, hakeme ona buna bahane bulunmasından bıkmadılar. Ego kusmalarından tatmin oluyorlar mutlaka.

Başarısızsın bir de kalkmış ironi yapıyor o aklınca. Galatasaray kulübünde şampiyon olamamak net başarısızlıktır özür dileyip sorumluluk alıp susacaksın ama o karakter onda yok. Ben bilirim, ben büyüğüm Galatasaray bensiz hiç kafasında.

Yazık bu kulübün giden yıllarına.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Terim bodruma oradan miamiye gidecegim dediginde, burdaki Terim tapicilar Baskana gonderme yapiyor. Baskana gonderme yaptigini anlayamacak kadar 10 yasindaki bebe gibisiniz diyorlardi. Terim dun aksam bodruma gecmis. Baskan demekki sozlerinde hakli, artik terimin Gs sampiyonluk vs umurunda degil. Adam 70 yasina gelmis artik torun torba sevmek var aklinda. Zaten suratindan da belli. Bu adami hala Gs nin basinda tutmak yanlis. Gitsin kazandigi paralari harcasin torunlarini vs sevsin. Taraftarda adamin pesini biraksin, yakinda adamin vadesi yetse tabuttanmi cikaracaksiniz..Bayern munih bile.artik genc teknik.direktorlere yoneliyor. Bizimde artik genc teknik.direktorumuzu bulmamiz lazim

2013 döneminde FT'nin floryada yatıp kalktığı gibi sıkça haber geliyordu. O dönem çok başarılar geldi.

Bizde bunu anlatmaya çalışıyoruzda işte anlatamıyoruz, FT kendini takıma vermediği için bu haldeyiz. Başkanın basiretsiz açıklamaları var tamam, TFF karşısında hiç savunmadı tamam. Kadroyu kurdu FT'in eline bıraktı, o kadro şampiyon olamıyorsa FT başarısızdır bu kadar basit.

Genç kendini takıma verecek birini başa getirmemiz gerekiyor. En uygun aday Okan. hem avrupa da oynattığı oyun ile, hem de lig şampiyonluğu apoleti var.

• tekkral34 kullanıcısına yanıt

Galatasaray onsuz bir hiç zaten.Şu son 10 yılda Terim olmadan var mı bir başarın? Ha burada Terim'i savunmuyorum ama o olmadan şu an yoksun.Hamza harici Terim hariç şampiyon olamadık, her başarısızlıkta onun kapısında bittiler.Sorumluluk benim ve sözleşmem Mayıs ayında bitiyor dedi.

Bence yönetime kim gelirse gelsin F.T gelmeyecektir.Maç sonu açıklamalarında oyuncuların hepsiyle vedalaştık falan dedi, ben bunu çıkarttım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Galatasaray onsuz bir hiç zaten.Şu son 10 yılda Terim olmadan var mı bir başarın? Ha burada Terim'i savunmuyorum ama o olmadan şu an yoksun.Hamza harici Terim hariç şampiyon olamadık, her başarısızlıkta onun kapısında bittiler.Sorumluluk benim ve sözleşmem Mayıs ayında bitiyor dedi.

Bence yönetime kim gelirse gelsin F.T gelmeyecektir.Maç sonu açıklamalarında oyuncuların hepsiyle vedalaştık falan dedi, ben bunu çıkarttım.

Buradakilere sorsan Hamza'nın şampiyonluğu başarı, Terim'inkiler tamamen tesadüf:)))

Terim taktik bilmiyor ehehheh heee heeee.

• Aragramir kullanıcısına yanıt

Sezon bitti 1,5- 2 ay tatile giriyoruz ya o yüzden vedalaştım dedi adayların hepsi devam etmek istediğinden %85-90 kalacak ve devam edecek bence.

• Hamza ile şampiyon olmuştuk dimi biz   3 kupa aldı bu adam ya  

@Thejoker58906 Ben kaçırmışım orayı, keşke kendi bırakıp gitse ama hırs yapmış olabilir.Bu yıl ffp de bitiyor bakalım neler olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Cumartesi günü buraya 1 kupa daha eklemenizi rica edeceğim.

kısmet

• Aragramir kullanıcısına yanıt

Gelmesin zaten abi. Okan için ölüyor forum hatta hamza için bile gelsin bunlardan biri ondan sonra başarısızlıkta eyvah biz ne yaptık terim diyen olursa ağzına kürekle vuralım. Az çok olanları görebiliyorum. Bu mükemmel kadroyu oynatsınlar bakalım. Hani çok iyi kadromuz varmışta Terim oynatamıyormuş ya bakalım okan ne kadar oynatacak. İnşallah gelmez Terim inşallah. Adamın en iyi orta sahası Gedsondu oda son 5 maçta kendine gelebildi. Yazık yav yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

Gelmesin zaten abi. Okan için ölüyor forum hatta hamza için bile gelsin bunlardan biri ondan sonra başarısızlıkta eyvah biz ne yaptık terim diyen olursa ağzına kürekle vuralım. Az çok olanları görebiliyorum. Bu mükemmel kadroyu oynatsınlar bakalım. Hani çok iyi kadromuz varmışta Terim oynatamıyormuş ya bakalım okan ne kadar oynatacak. İnşallah gelmez Terim inşallah. Adamın en iyi orta sahası Gedsondu oda son 5 maçta kendine gelebildi. Yazık yav yazık

Ya gençler, bizim futbol taraftarı niye her şeye siyah-beyaz bakıyor? 10. hafta Sergen çöp kovulsun, 38. hafta Sergen Klopp, 41. hafta Sergen kaldıramadı. Fenerde Kocaman umudumuzsundan kabıza, Ali KOÇ Vizyondan vasıfsıza... M. Cengiz, Terim için de aynısı sizde var.

Birbirine zıt şeyler aynı anda var olabilir, birini seçmek zorunda değilsiniz.

-Terim olmadan da GS şampiyon olabilir ki oldu, ligdeki 53 şampiyonluk Terim olmadan geldi.

-Terim varsa şampiyonluk daha kolay gelir çünkü Terim GS'nin getirebileceği en iyi hoca MUHTEMELEN.

-Terim iyi hoca olup son iki sezon formsuzdu.

-M. Cengiz ekonomik olarak takımı kurtardı ceza yicektiniz, %100 gözüyle bakılıyordu.

-M. Cengiz, Dursun'un yaptığı kadronun kaymağını yedi, yerlerini dolduramadı.

Yani hem olumsuz hem olumlu yanı var herkesin. Sanıyor musunuz bunlar gidince gelecek isimlerin hiç olumsuz yanları olmayacak? Kimse tamamen siyah ya da beyaz olamaz.

İnsanları ya "çöp" ya da "kral" yapmaktan vazgeçerseniz daha sağlıklı olur, bu herkes için böyle. Terim karşıtları adamı en kötü T.D gibi görüyor sanki GS kadrosu hocasız şampiyon olur gibi, Terimciler de Terim giderse GS batar diyor. Ben dışardan biri olarak ikisini de aşırı görüyorum. Terim kulüp efsanesi, ama GS Terimden ibaret değil.

• atiuser A kullanıcısına yanıt

Hocam haklısın ama bizdeki sorun başka

RTE ,akp ve müridleri için neyse ,bizde de Terim o durumda

Bu takım onca transfere rağmen İki yılda süt kupası bile alamadı .

Takım Hiçbir şey oynamıyor , taraftarın canı yanmış , beyefendi çıkmış "ABD mi yoksa Bodrum mu" geyiği yapıyor.

Çünkü kim gelirse gelsin kendisine taptıklarından ,dokunamayacagını biliyor o nedenle eblek eblek konuşuyor.

Galatasaray'i kendisini diktatör sanan bir teknik direktör eskisinden kurtarmaya uğraşıyoruz.

Hala Terim diyenler tamamen art niyetli.

• quote:

Hocam haklısın ama bizdeki sorun başka

RTE ,akp ve müridleri için neyse ,bizde de Terim o durumda

Bu takım onca transfere rağmen İki yılda süt kupası bile alamadı .

Takım Hiçbir şey oynamıyor , taraftarın canı yanmış , beyefendi çıkmış "ABD mi yoksa Bodrum mu" geyiği yapıyor.

Çünkü kim gelirse gelsin kendisine taptıklarından ,dokunamayacagını biliyor o nedenle eblek eblek konuşuyor.

Galatasaray'i kendisini diktatör sanan bir teknik direktör eskisinden kurtarmaya uğraşıyoruz.

Hala Terim diyenler tamamen art niyetli.

Tamamdır soru şu: tarafsız cevaplaman dileğiyle Terimi Merimi bırak olanlardan yola çıkarak söyle

Sergen ağzını hakem için her açtığında 3-5 maç ceza verseler. Hani bize verilen gibi adamın saçını taramaktan aleyhte penaltı versler bize verdiği kırmızıların yarısı kadar tamamını değil bjkye çıkarsalardı. Hatta Rosier ve souza sadece ayak kanattıkları maçlarda ceza alsa bjk şampiyon olabilir miydi? Yani bjkyi üzselerdi üzmeyi bırak tarafsız olsalardı. Bize yapılanın yarısı tamamını bırak yarısı yapılsa bjk şampiyon olabilir miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

Tamamdır soru şu: tarafsız cevaplaman dileğiyle Terimi Merimi bırak olanlardan yola çıkarak söyle

Sergen ağzını hakem için her açtığında 3-5 maç ceza verseler. Hani bize verilen gibi adamın saçını taramaktan aleyhte penaltı versler bize verdiği kırmızıların yarısı kadar tamamını değil bjkye çıkarsalardı. Hatta Rosier ve souza sadece ayak kanattıkları maçlarda ceza alsa bjk şampiyon olabilir miydi? Yani bjkyi üzselerdi üzmeyi bırak tarafsız olsalardı. Bize yapılanın yarısı tamamını bırak yarısı yapılsa bjk şampiyon olabilir miydi?

Alıntıları Göster

Beşiktaş olmazdi ,ama Fener olurdu . Tek bildiğim Terim denen teknik direktör eskisinin şampiyon olamayacağı..

Yönetim gitti ,sıra bu şahısta.

Bundan kurtulamayacaksak seneyede nal toplarız

Tapmadan önce objektif düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Bu neye benziyor biliyor musun?

RTE giderse ülke mahvolur demekle aynı. 18 senedir ülkeyi yönetiyorlar sıkıntılı günlerden sonra özellikle ilk 2 dönemleri parlak geçince daha iyisi yok sanılıyor. O giderse yerine kim gelecek ki demekle hiçbir farkı yok. Geçmişte herkes iyi olabilir önemli olan gidişattır. Gittikçe kötüye gidiyoruz. Futbolumuz da böyle.

Bu zihniyeti ülkece terketmek zorundayız. Geçmişe takılmaktan önümüzü göremiyoruz.

Geçmiş bak adı üzerinde GEÇMİŞ. Geçmişte başarılı diye bugün de yarında olacak diye bir koşul YOK.

Kendini yenilemezsen, çağa ayak uyduramazsan, gereğini yapmazsan hayatın her alanında başarısızlığa mahkumsun.

Terim geçmişte öyleydi ancak ASLA diyorum bak büyük harfle ASLA bu kafayla hiçbir yerde başarılı olamaz, olamayacak. Olamıyor da.

Alternatif birini bulmak yönetimin görevi, iyi bir yöneticilik ve gözlemcilik ortaya konmalıdır. Ali Koç'un ki kumar oldu biraz.

Biz de nasılsa bildik diye hep Terim'e sarılıyoruz. Galatasaray'ın tarihinde yoktur üst üste şampiyon olmasa da devam et denilen.

Her şeyi geçiyorum yahu bu adam 70 yaşına dayanmış. Napacaksınız öldüğünde?? Azıcık saksıyı çalıştırın cidden çok yararını görürsünüz.

• 2 Sezon önce son şampiyonluğumuzda, Terim ile vedalaşalım. Güzel, görkemli bir tören yapalım dediğimde linç edilmiştim.

Geçen sezon pandemi önce işler "iyi" giderken aynı isteği tekrarlamıştım. O zaman da "üst üste galibiyetler alıyoruz, sırası mı?" anlamında bir çok tavırla karşılaşmıştım.

Bu sezon bir kaç kere aynı isteği tekrarladım. Özellikle de Alanya'yı 1-0 yendiğimiz maçın ikinci yarısında ki "EZİK" futboldan sonra tekrarladım.

Bütün bu süreç boyunca Fatih Hoca ile vedalaşmamız gerektiğini söylememin nedeni buraları doldurup "karda leke var Fatih Hoca'da yok" diyenlere yanıt vermek için falan değil.

Ya da Terim "TAKTİK" bilmez gibisinden ucuz eleştiriler yapmak için de değil.

Fatih Hoca'yı futbolcuyken Ali Samiyen'de canlı izlemiş dolayısıyla futbola olan ilgisi buradaki pek çok kişinin babasının yaşı kadar olan biri olarak söylüyorum.

Dünya değişiyor, gelişiyor. Bu değişime ayak uyduranlar yükseliyor, değişime direnenler ise ileridekilerle aralarındaki mesafe artıyor. Tarihteki başarılar güzel anılar olarak kalıyor ama ne yazık ki gelecek günlere bir garanti vermiyor.

Fatih Hoca son 4 sezondur bana göre bir TAKIM yaratamamıştır.

Bireysel, kaotik bir futbol ile de ne yazık ki futbol seviyesi yüksek ülkeler ile başa çıkılamaz.

Hayat bir tercihler konusudur. Tercihinizi nasıl yaptığınız ileride nasıl bir noktaya varacağınızın ip uçlarını barındırır.

Fatih Hoca da futbolu bir TAKIM oyunundan önce bireysel yeteneklerin başarıları üzerinden tanımlıyor. O nedenle biz TAKIM oyununu ön plana alan rakipler karşısında çok bocalıyoruz. Örneğin Alanya bize göre daha yetenekli oyunculardan kurulu değil ama bize göre daha TAKIM oldukları için etkili oluyorlar. Ya da Hatay bize göre daha iyi TAKIM olduğu için bireysel olarak daha eksik oyuncularıyla bizi zorladı hatta yenebildi.

O nedenle günümüz teknik direktörlerinin ilk önceliği TAKIM oyunu olmalıdır. Bu yolda çaba harcayıp, daha organize bir futbol anlayışını hedeflemelidir.

Bunun çok mantıklı gerekçeleri de var. Tek tek bireysel yeteneklerin bir araya gelmesiyle oluşan toplam güç ile TAKIM anlayışıyla oluşan güç arasında farklar oluyor.

Seminerlerimde de verdiğim bir örnek var, 1 atınız 1 arabanız varsa aslında 3 şeyiniz var demektir.

1 Atınız

1 Arabanız

ve 1 tane de AT ARABANIZ vardır.

TAKIM böyle bir performans artışıdır. Tek tek lerin toplamından daha fazlasıdır.

Fatih Hoca son 4 sezondur bu anlayışı ilk sıraya yazmıyor. O nedenle de kağıt üstünde çok daha güçlü olduğumuz halde bir çok maçımızı zora sokuyoruz. Bu bir tercihtir elbette. Ama ben ve benim gibi sahada güzel futbolu öncelikle görmek isteyen bir çok kişi için bu anlayış eksiktir, yetersizdir. Ayrıca bu durum tek tek futbolcuların da performanslarını körelten bir ortama yol açmaktadır.

4 Sezon boyunca bu yolda adım atmayan Fatih Hoca'nın anlaşılıyorki bu yolda bir isteği, kararlığını yoktur. O nedenle bence artık emekli olma zamanı gelmiştir.

Son olarak bu isteğimin bir diğer nedeni de doğrudan Fatih Terim'in tarihi ile de ilgilidir.

Adını silinemez şekilde futbol tarihimize yazdırmış bir kişinin ne yazık ki böyle giderse "itibar" zedelenmelerine yol açacak bir şekilde takımdan ayrılması kaçınılmaz olacak ve yine ne yazık ki başarılarla dolu tarihine kötü izler de eklenecektir.

Sonun sonu olarak da Türkiye'de futbol "kötüler" arasında bir yarış bunu görmeliyiz. Daha az kötü olanın başarılı sayıldığı ülkemizde ne yazık ki gerçek futbolla bağımız kalmadı. Bu kısır döngüyü kırmadan gerçek bir ilerleme yaşama şansımız olmayacak. Kötüler arasında "başarılı" olmak artık anlamını yitirmeli ve yengeç sepetine dönen ülkemizde, çıkmaya çalışanların aşağıya çekilmesi yerine onu geçme çabası hakim olmalıdır.

Yeni sezonun birbirlerini çelmelemeye çalışan değil, "daha iyi peşinde koşan" takımların mücadelesi ile geçmesini dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Ya gençler, bizim futbol taraftarı niye her şeye siyah-beyaz bakıyor? 10. hafta Sergen çöp kovulsun, 38. hafta Sergen Klopp, 41. hafta Sergen kaldıramadı. Fenerde Kocaman umudumuzsundan kabıza, Ali KOÇ Vizyondan vasıfsıza... M. Cengiz, Terim için de aynısı sizde var.

Birbirine zıt şeyler aynı anda var olabilir, birini seçmek zorunda değilsiniz.

-Terim olmadan da GS şampiyon olabilir ki oldu, ligdeki 53 şampiyonluk Terim olmadan geldi.

-Terim varsa şampiyonluk daha kolay gelir çünkü Terim GS'nin getirebileceği en iyi hoca MUHTEMELEN.

-Terim iyi hoca olup son iki sezon formsuzdu.

-M. Cengiz ekonomik olarak takımı kurtardı ceza yicektiniz, %100 gözüyle bakılıyordu.

-M. Cengiz, Dursun'un yaptığı kadronun kaymağını yedi, yerlerini dolduramadı.

Yani hem olumsuz hem olumlu yanı var herkesin. Sanıyor musunuz bunlar gidince gelecek isimlerin hiç olumsuz yanları olmayacak? Kimse tamamen siyah ya da beyaz olamaz.

İnsanları ya "çöp" ya da "kral" yapmaktan vazgeçerseniz daha sağlıklı olur, bu herkes için böyle. Terim karşıtları adamı en kötü T.D gibi görüyor sanki GS kadrosu hocasız şampiyon olur gibi, Terimciler de Terim giderse GS batar diyor. Ben dışardan biri olarak ikisini de aşırı görüyorum. Terim kulüp efsanesi, ama GS Terimden ibaret değil.

Alıntıları Göster

70 küsürlük Feldkamp'ın bırakıp malzemeci Cevat Güler'in kalan haftaları yönettiği takımı; Zico'nun Carlos'lu Alex'li Fener'in son efsane ve CL'de çeyrek final görmüş kadrosunu altına alıp şampiyon oldu. Hem de Aykut ve Orkun gibi kalecilerle.

İsimler değil sahada ortaya konan ruh sana kazandırır.

• quote:

Beşiktaş olmazdi ,ama Fener olurdu . Tek bildiğim Terim denen teknik direktör eskisinin şampiyon olamayacağı..

Yönetim gitti ,sıra bu şahısta.

Bundan kurtulamayacaksak seneyede nal toplarız

Tapmadan önce objektif düşün.

Alıntıları Göster

Allahtan başka kimseye tapmam. Kendinle karıştırdın herhalde. tamam Terim'i Terimcilerde istemiyor. Gidince ne olacağını göreceğiz. Okan mı şampiyon yaptı başakşehiri geçen sene. Güldürme adamı bu sene bize ne yaptılarsa geçen sene Trabzona aynısını yaptılar. Bu gözler mancini gördü rijkaard gördü prandelli gördü. Terim gitti inşallah gelmez. Ama olabilecekleri az buçuk tahmin ediyorum. Forumda herşeyi istemezükçüler var Hamza şampiyon yaptı takımı. Hala tartışılır Yoksa o takım mı şampiyon yaptı Hamzayı. Şampiyon yapan Hamzaya sövülüyordu kaleye otobüs çekiyor diye. Kardeşim Gerets gelsin Eyvallah. Gidip alabilirlerse bielsa gelsin. Almanyadan 3. Ligden hoca gelsin Eyvallah. Okan nedir Hamza nedir. Bunlar gelecekse Terim gitmesin derdimiz bu. Bu tapmak değildir. Herkesi kendin gibi sanma. Demek sen takımı şampiyon yapan herkese tapıyorsun

• Gidilsin acilen Lucescu,Wenger vb adamlar getirilsin.Yüzde yüz gençlerimizin oynacağı kesin.Bu adamlar genç oyuncuları sever. Lucescuda kısıtlı imkanlarla en iyi verim alınabilecek hoca.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.