Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.449
Cevap
82
Favori
2.256.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seçim için haziran sonu deniyor temmuz başı anca resmiyete dökülür yeni başkan yeni td ile çalışır ise özellikle de yabancı olursa bu sezonda başlamadan biter.

Nedeni: yeni başkan teknik direktör belirleyecek, o teknik direktör gelecek transfer listesi hazırlayacak derken temmuzun sonuna gelmiş ligin başlamasına 10-15 gün kalmış bir durumda oluruz sonra ligin ilk maçlarında eksik kadro ve puan kayıpları ile transfer sonunda bir kaç kişi gelir kamp görmemiş oyuncular ve oyuncular ile kamp yapmamış hocanında takıma ve oyunculara ,yeni oyuncuların ise takıma ve hocanın sistemine alışması ilk devre bitimini bulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 17 Mayıs 2021; 1:10:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultraslan uğur'a saldırmış. yayını izledim 1 saat önce. çok doğru ve haklı şeyler dedi ama çok da ağır konuştu. lan dedim hatta iyi cesaret ediyo bunları söylemeye başına bir şey gelmez inaşallah dedim ve sindiremeyip saldırmışlar. geçmiş olsun

• Laniakea kullanıcısına yanıt

Ne dedi ki yayında hocam ? Bir yorumcunun söylediklerini sindiremeyip fiziksel şiddete başvurmakta nasıl bir kafa ürünü anlamadım ayrıca.

• 🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]
  • 742793 kullanıcısına yanıt
    Beşiktaş bu sezon hakederek şampiyon olmadı. Top bile oynamadık.

Hatta sana kalırsa küme düşmeye oynayan bir Beşiktaş olması gerekirdi.

Futbolu en iyi siz oynuyorsunuz. Bütün sezon alnınızın akıyla geldiniz beşiktaş ise şansa kadere felan.

Sizin gibi taraftarlar rica ediyorum tebrik bile etmesin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Ne dedi ki yayında hocam ? Bir yorumcunun söylediklerini sindiremeyip fiziksel şiddete başvurmakta nasıl bir kafa ürünü anlamadım ayrıca.

1:33 den itibaren başladı saydırmaya direkt oraya al

• Beklerde de sıkıntı var . vida lugano altın kafa gibi. Stoper lazım (altın kafa kim acaba?)0 golle katkı sağlıyorlar .duran top kullanamıyoruz .

• Az önce fenerli arkadaşımla konuştum. Ali Koç'un tekrar başkan olması için dualar ediyor. Allah şifa versin zor gerçekten. İnsan ya bizde onlar gibi olursak diye düşünmeden de edemiyor.

• Bir an önce seçimin yapılıp transfer işlerine girilmesi gerekiyor haziran sonuna falan kalırsa çok büyük sıkıntı olur.

Gerçekten çok boş ve insanı zorla tahrik edici yazılar yazıyorsun. ali koç ergenken babası Beşiktaşlıydı formalarımızda beko yazardı demek ki sende ergensin haberin yok konuşuyorsun ama boş🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] işin aslı senin bu hakaret dolu yazılarını adminin silmesi gerek ama ne hikmetse silmiyor🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] 

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 17 Mayıs 2021; 2:25:54 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Ben kimseye hakaret etmiyorum delikanlı. Ama şu an sen hakaret ettin senin anlayacağın dilden konuşmak vardı ama Kamerunlu değilim ki anlayasın. Siz gidin daha önce hiç milli takıma çağrılmamış yetenekler bulun. Ama kendi takımınız için değil rakipleriniz için. Çünkü orda daha çok işinize yarıyorlar.

Ne anlatıyorsun sen ya🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]  sürekli hakaret yazıları yazan sensin hala konuşuyorsun🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]  rahmi koçu araştır derim atıp tutmadan önce kaç yıl bjk ye sponsorluk yapmış🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]  asıl foruma girince milleti güldüren sensin🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] 

bu linki oku derim🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] 

Beşiktaş'ın 30 senelik yol arkadaşları (ajansbesiktas.com)

Koç Grubu Topluluğu Üç Branşta Beşiktaş JK'ya Sponsor Oldu haberi- Son Dakika Haberleri (ulusal.com.tr)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 17 Mayıs 2021; 3:20:7 >

• uğur karakullukçunun dediği gibi başkan adayları transfer için ortak bir isimle anlaşmazsa eğer en erken haziranda yönetime gelecekler

haziranda geliş bile mustafa mohammed , halil dervişoğlu , gedson fernandes üçlüsünü rakiplere kaptırman demektir.

Bu olursa gerçekten cengiz yönetimine hayatımda etmediğim küfürleri ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbayediagne10 -- 17 Mayıs 2021; 3:13:14 >
  • hanıncipsi kullanıcısına yanıt

avrupa ligi mevzusunda bilgi kirliliği var.

Şöyle diyeyim galatasaray ne olursa olsun şampiyonlar ligi elemelerine 2.turdan başlayacak. Sadece beşiktaşı ilgilendiren chelsea mevzusu var

Uefa finali 10. sırada olsaydık bizi ilgilendirecekti artık 11.sıradayiz. (Aykut kocamanlı fenerbahçenin [ertesi sene cocu] 10.sıradayken bu kuralla 3.turdan başlamasından anlayabilirsiniz) geçmişte kaldı yani artık bizi ilgilendirmiyor , hollandayı ilgilendiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbayediagne10 -- 17 Mayıs 2021; 3:18:59 >
  • mbayediagne10 kullanıcısına yanıt
    Mohammed haziran 2022'ye kadar bizle.
    Gedsonu kiralarlar ama halili alabilirler.
    Lakin halilin bonservisini fb alır bjk'nin sokağa atacak 1 kuruş parası yok. Trabzonda hep düşük bütçeli transfer peşindediler.(bu daha olasılıklı)

Kaldı ki fb almak istese bile yabancı hoca gelmeden 1 transfer yapmazlar, velev ki löw geldi halili mi alır allasen :)

Gedson için ise aklı varsa tr'ye gelmesin, velev ki geldi fb'de bolluk var işlerine yaramaz. Bjk ise sinekten yağ çıkarmanın peşinde.

Oyuncuda ist. Dışına gitmek istemezse başakşehir kalıyor geriye, başakşehir ise küçülmeye gidecek gibi duruyor. (Hedef küçültecekler bence, baktılar düşmeye gidiyoruz en iyisi beklentiyi ufaltalım yolumuza bakalım diyeceklerdir)

Yani korkma hocam :) oyuncuları rakibe kaptırmayız ama dış ülkelere kaptırabiliriz orası kesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 17 Mayıs 2021; 4:22:2 >
  • https://twitter.com/NicoSchira/status/1394060529946316802?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bak hocam sanırım yaşın senin bayağı bir küçük. Anladım gençsin, heyecanlısın ama biraz yorum yaparken araştırmanı tavsiye ederim. İnanılmaz bilgi eksikliği olan cümleler kuruyorsun. Daha Rahmi Koç’un nasıl hasta bir Beşiktaş’li olduğundan bile haberin yok. Eziktin şeklinde falan hakaretler da edemezsin burada. İki gün önce senin SSini paylaştım ama hala akıllanmamışsın. Edebinle konuşmayı öğren. Asıl kahkahayı burada Rahmi Koç’un nasıl bir Beşiktaşlı olduğunu, senelerdir Beşiktaş’a destek verdiğini, 30 senedir kulübun sponsorlarınin koç kuruluşları olduğunu bilmeyerek bize attırıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbayediagne10

uğur karakullukçunun dediği gibi başkan adayları transfer için ortak bir isimle anlaşmazsa eğer en erken haziranda yönetime gelecekler

haziranda geliş bile mustafa mohammed , halil dervişoğlu , gedson fernandes üçlüsünü rakiplere kaptırman demektir.

Bu olursa gerçekten cengiz yönetimine hayatımda etmediğim küfürleri ederim

Yapılması gereken tüm başkan adaylarının toplanıp plan yapması kim gelirse gelsin. Örneğin ft bıraktı diyelim. Burak, hamamcı vs vs gelin takıma hangi ismi düşünüyorsunuz. Sabit bi isimde karar verip transferleri başlatmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.