Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.449
Cevap
82
Favori
2.256.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yönetim tetim gitsin diye tff ‘ye çanak tuttu. Ne terim gitti, ne yönetim. Arafdakaynayan bu sezonki şamp oldu.
  • Terim başarıya alıştırdı çünkü camiayı. Kötü oynayıp, yanlış kadro çıkarınca insanlar tuhaf karşılıyor, terim olunca sadece başarı bekleniyor. Ne zaman dara sıkışsak hep terime koştuk ve başarılı olduk bir şekilde. Hep terim hep başarı olunca beklenti öyle oluyor. Normal karşılamak öz eleştiri yapmak lazım, düşmanlığa bende katılmıyorum tabi.
  • Ertaçccc mac topunu almis eve götürmüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ❌ Lille beraberlik hakkını kullandı!

⭕ Lille, Ligue 1'in 37. haftasında kendi evinde St. Etienne ile 0-0 berabere kaldı ve liderliğini sürdürdü.

🏆 Son hafta Angers deplasmanında galip gelinmesi halinde şampiyonluğa ulaşacak!

1️⃣ Lille 80p
    2️⃣ PSG 79p

Maça ben baktım ya hemen tuttuğum takım puan kaybeder...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

Geçen hafta izlemedim Burak sezonun en güzel golünü attı. Bugün 90 dk izledim adamlar pozisyona giremedi 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

ST.etienne de aynı malatyaspor gibi oynadı :)

• s.ettienne nin banka hesapları araştırılsın, çok sıkı oynadılar

• Beyler fatih terimin sozlesmesi bitti yonetim de gidebilir eee takimin hali ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

"Terim'in en ufak bir basarisi yok" diyen adami ciddiye almamak lazim ustad. Blokla, gec.

Alıntıları Göster

Fatih Terim'e kötü teknik direktör diyenlere şunu söylemek lazım. Çok biliyorsanız antrenörlük kursları var gidin lisans alın. Bakalım 70 yaşına gelince kaç tane şampiyonluğunuz, kaç tane UEFA kupanız

olacak

• Fener için Biglia diyor Yağız Sabuncuoğlu. Doğruysa hiç akıllanmamış adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 17 Mayıs 2021; 0:27:11 >
  • kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Valla ya uyuz oldum, 5 defans oynadılar :)

• biglia nedir abi ya  

• Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Yanlış enerji gönderdik, ters tepti

• Sosa etkisi yaratır sadece.

• Yeni konuyu yeni farkettim 😁 hayırlı uğurlu olsun renktaşlar ben müsadenizle başlıyorum 1 stoper 1 sağ bek en az 2 tane orta saha alacak yönetim gelir mi sizce 😁
  • Belhanda gittiği gün şampiyonluk gitti

• Ortalık az yatısınca terimperestler yine damlamış.
    Her sene bir öğrencisini şampiyon eden imparatore el Grande Terim , seneye de Emre Belözoğlu'nu şampiyon yapıp jübilesini yapar artık .

Daha maç biter bitmez "Amerika' mi yoksa bodrum'a mi gitsem" muhabbeti yapan birisinden hoca falan olmaz artık

Malum kitkenin RTE'si olan Terim sevdası yüzünden iki seneyi de sıfır kupa ile kapattık
    Toplamda kaç para harcadık hesaplamak istemiyorum ,uykularım kaçıyor.

Terim'in maaşı neydi bu arada bir deyin hele

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Ortalık az yatısınca terimperestler yine damlamış.
    Her sene bir öğrencisini şampiyon eden imparatore el Grande Terim , seneye de Emre Belözoğlu'nu şampiyon yapıp jübilesini yapar artık .

Daha maç biter bitmez "Amerika' mi yoksa bodrum'a mi gitsem" muhabbeti yapan birisinden hoca falan olmaz artık

Malum kitkenin RTE'si olan Terim sevdası yüzünden iki seneyi de sıfır kupa ile kapattık
    Toplamda kaç para harcadık hesaplamak istemiyorum ,uykularım kaçıyor.

Terim'in maaşı neydi bu arada bir deyin hele

Fatih Terim gidecekse bir teknik direktörle anlaşılması ve plan yapılması gerek. Yoksa 5.Fatih dönemine gireriz

• Epey oyuncunun mukavelesi bitmiş. Yeni yönetime çok iş düşüyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.