Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] (401. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.449
Cevap
82
Favori
2.256.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    “🚨 Galatasaray have reportedly put Luiz Araújo 🇧🇷 on its agenda as Becali did not reduce the price for Morutan 🇷🇴, as per the reports from Turkey. #Galatasaray”
    https://twitter.com/Transferzone00/status/1421924199782785024?s=20
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necdet_Pek

Masallara devam. Takım değiliz demekten dilimde tüy bitti, çıkmış bana futbol takım oyunudur diyorsun.

Mahalle de maç yaparken güçlü ve iyi oynayanları niye tercih ederiz? Çünkü ortada ne bir teknik ne bir sistem ne bir taktik ne de gerçek anlamda bir TAKIM vardır.

5 kişi bireysel yetenekleriyle bir şeyler yapmaya çalışır. Tıpkı 4 sezondur bir TAKIM yaratamayan Fatih Hoca da böyle düşünüyor. İyi oyuncular alalım onlarda bir şeyler yapsınlar biz de yenip övünelim. Bu anlayışla seni Dr TD yapsak inan durum değişmez.

Doğru tespitin için teşekkürler. Koca Galatasaray gerçekten de mahalle takımı anlayışı ile idare ediliyor ve ne yazık ki sırf körü körüne savunma derdinde olanlar yüzünden bunu tartışmak yerine bir sürü laf salatası okuyoruz.

-Takımın yarısı yok

Sahaya 11 kişi çıktı yeaa.

- Futbolcu kalitesi olmadan başarı olmaz. Real, Barça, City neden pahalı oyuncu alıyor?

-Futbolcu kalitesine gerek yok taktik versen yeter

- Yahu mahalle maçında bile 10 yaşındaki çocuklar ilk önce güçlü oyuncuları alır

Galatasaray'a mahalle takımı dedin katılıyorum.

Hava yağmurlu diyorum bana ördek dedin diyorsun. Bu kadar kör kütük eleştiri yapmak sağlıklı bir düşünce yapısı değil. Şu ultra yüksek futbol bilgine karşı söyleyebilecek laf bulamayıp resmen çaresiz kaldım.

Bir insanın futboldan hiçbir bilgisi olmayıp nasıl bu kadar iddialı konuşabileceği konusunda nutkum tutuldu.

Demek ki bir oyuncuya milyonlarca Euro para verip transfer edenlerin kafası hiç çalışmıyormuş. 2. veya 3. ligden bir kaç oyuncu alıp iki taktik verseler şampiyonlar liginde başarı geliyormuş. Nasıl olsa sahaya 11 kişi çıktıktan sonra kaşındaki takımda Messi olmuş, Ronaldo olmuş hiç fark etmiyor önemli olan taktik vermek. Eğer onlar kadar top oynatamıyorsa taktik bilmediği içindir.

Bu kafaya göre ralli yarışına Linea ile katılan bir ralli şöförü dereceye giremiyorsa araba kullanmayı bilmiyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onyekuru'nun bonservis bedelinin yarısı 4.5 milyon Euro'ymuş tamamını almaya kalksak 9 milyon Euro ediyor. Tamam bu bize fazla ama Olimpiakos'a 5'e gitti. Demek ki üstüne düşülse 5'e alabilirdik. Bence bu adamı kaçırmak son yılların en büyük transfer hatası.

Haaland'ı izlediğimizi ancak o dönem almak istesek bile limitimizin olmadığını söyledi. FFP nedeniyle kaçmış bir transfer.

Morutan'ın bonservisinin çok yüksek olduğunu limitin yetmeyeceğini söyledi.

Eğer oyuncu satılırsa limit açılabileceğinden bahsetti.

Son ana kadar transferin devam edeceğini fırsat transferi olabileceğini söyledi.

98-99 yıllarındaki eski baskılı oyunu oynayan takımı kurmaya çalıştığını orta sahaya koşan, pres yapan ve pas oyunu oynayabilen mümkünse iki yönlü futbolcular istediğini söyledi. Muhtemelen Okan, Suat, Emre orta sahasını kast etti.

Taylan ve Berkan'ı söyledi muhtemelen sağlıklı olursa orta saha bunlardan oluşacak. Klasik 6 numara veya 8 numara değil iki yönlü 3 futbolcu ile orta alan oluşturmak istediği anlamını çıkardım.

• Gsnin gidişi gidiş değil. Boş beleş topçuları milyon eurolarla takıma alıyorlar. Hele son 20 yıldır romanyadan adam akıllı topçu çıkmıyor. Petreleri tamassları stancularıda çakmışlardı zamanında. Cengiz onyekuruyu mustafa muhammedin bonservisini almadı diye hönkürenler olayın terim kaynaklı olduğunu anlayınca nasıl r yaptıklarını gördünüz. Barış marış onyekurunun çeyreği etmez

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    İyi futbol iyi futbolcularla oynanır nokta

Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az nokta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs de mc bol ama bi tane yetenekli 10 no sart

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • terimin sistemi pasa dayali oldugu icin on tarafta fark yaratan oyuncular lazim

• gedson ofansif gorevi iyi ustlendi gecen sene ama simdi yok

• bu ft henry opsiyonlu imza atınca bu sefer tamamını aldık demedi mi canlı yayında

bugün yarısı demiş, yarısı dediği de satılırsa glen karın yarısı monaco ya gidecek

arkadaş istemedim aldırmadım de geç şekilden şekile giriyor terimtaparlar seni savunmak için 

• butun yuk cicaldau da kalir mevcut kadroda

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

bu ft henry opsiyonlu imza atınca bu sefer tamamını aldık demedi mi canlı yayında

bugün yarısı demiş, yarısı dediği de satılırsa glen karın yarısı monaco ya gidecek

arkadaş istemedim aldırmadım de geç şekilden şekile giriyor terimtaparlar seni savunmak için 

henry bi hata yapmis olmali terim istemediyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Prossi

henry bi hata yapmis olmali terim istemediyse

Alıntıları Göster

tabii ki asıl mevzu o, 2.2 kiralık ödettiği adamı 4.3e almamasının

yazmamıştım yazayım 2 hatası varmış biri izin zamanı halı sahada kendini sakatlayıp gelmiş diğeri yine izin zamanı alem mevzusu

hadi bunları geçtim yabancı sınırı var de, sol kanatta yer yok de alenen yalan konuşmanın alemi ne. kap açıklaması ortada ona hiç girmedim

ft nin olaylarından biri oyuncu kazanmaktır ama son dönemde yaşından olsa gerek direkt üst çiziyor küsüyor topçulara

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

tabii ki asıl mevzu o, 2.2 kiralık ödettiği adamı 4.3e almamasının

yazmamıştım yazayım 2 hatası varmış biri izin zamanı halı sahada kendini sakatlayıp gelmiş diğeri yine izin zamanı alem mevzusu

hadi bunları geçtim yabancı sınırı var de, sol kanatta yer yok de alenen yalan konuşmanın alemi ne. kap açıklaması ortada ona hiç girmedim

ft nin olaylarından biri oyuncu kazanmaktır ama son dönemde yaşından olsa gerek direkt üst çiziyor küsüyor topçulara

Alıntıları Göster
    belhandaya baya uzun sabretmisti. onyekuruyu cabuk cizdi.

• Galatasaray pilot takim olarak nigde fk yi altinordu dan almis..
    Zaten geçen sene az daha küme düşüyorduk zor kurtulduk
    Bu yıl Falcao feguli babeli falan terim nigdeye gondersede burada izlesek..
    İstanbula gidip maç izleyemiyoruz oyuncu göremiyoruz bari kendi memleketimizde gerek

• vaypcnet kullanıcısına yanıt

Evet. Kazandığımız şampiyonluklar ve şampiyonlar liginde çeyrek finale kalmamızda çok büyük katkısı oldu. Sayısız maça çıktı milli takımında. İstatistiklerde her sene ligin en iyisi. İnsanları geneliyle değerlendirmek lazım. Son maçlarda hatalar yaptı yerin dibine mi sokakım?

• Melo şuan gelse bak abartmıyorum ligdeki bütün orta sahaları top diye oynar.

Bu tarz isimler yarım sezon veya 1 sezon liderlik ve tecrübesinden yararlanması için oynatılabilir sadece şu önemli sahada fiziki durumu nasıl ??

PSV mağlubiyeti camia daki havayı bozdu fakat eleneceğimizi herkes biliyordu şaşırmamak gerek moral bozmamak gerek.

Şu yabancı mevzusu kaldırılmadan ve sistem oluşturulmadan biz Avrupada daha çok başarısız oluruz uzun uzun yazmaya gerek yok biz Hocanın emekli olup kulüpte farklı göreve getirilmesi gerektiğini yazdık Mancini yi getirin yazdıkta gelir mi böyle bi ortama ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Necdet_Pek

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.

/ticket.asp?rid=2326125

Pencereyi kapa ?

• Yeni transferler St.Johnstone maçında oynayabilecek mi?

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.