Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.449
Cevap
82
Favori
2.256.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: auto_man

Hiç avrupa görmemiş güney amerikalı daha büyük risk. Bir de adamların birden fazla menajeri ve de birden fazla bonservis hakkı olan kulüpleri oluyor. Uğraşması daha büyük sıkıntı. Eğer yazıldığı gibi 6 ise bizim ölçümüzde çok. Bu paraya tek başına birkaç maç çevirecek bir oyuncu olması lazım. Umarım öyledir.

Alıntıları Göster

Hocam real barça orayı 4-5 sene 14-15 yaşından itibaren izliyor ve alıyor bizimde.öyle yapmamız lazım. İlla çin pazarında sözleşmesi bitmiş oyunculara bakmakla olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Hocam ben de onu diyorum, 18 yaşında çocuğu getirirsen canını okurlar. Getir 23-25 arası Sırp, Sloven, Slovak, Macar, Boşnak oyuncuları. Bu adamlar kendi liglerinde kaybolup gidiyor.

Çocuklar kendini gösteremeden yaşlanıyor bu ülkelerde. Elinden tutan olursa anca bir şey oluyor. Çok iç içeyim ben bu ülkelerin insanlarıyla, adamlar kendileri söylüyor bu dediklerimi.500bin Euro versen sahada rakibi öldürürler bazıları :) Sözde scout ekibi var ama anca bilinen adamlara gidiyorlar.

En sonunda her gittiğimde 3-4 tane genç topçu getirtecekler bana

Hocam ben olsam altyapıdan mahmuta şans veririm ciddiyim. İzlediğim maçlarda gözü kara hücümda geride kesiciliği çok iyi ortaları fena değil. Seri çalımlarla çıkabiliyor.. Bjk rıdvana şans verdi oynattı biz niye yapmayalım.. Örnek mahmut bursada altınorduda olsa direk 2 m euro verip alırdık... Altyapı ilk amaç a takıma yetiştirmek değilmidir...

• Bu aldıkları romeni beğendim ben. Dinamik bir oyuncu, uzaktan şutları iyi gözüküyor, prime selçuk gibi defans arkası uzun top deniyor mustafaya attırır bayağı. Ve adam frikikçi senelerdir adam gibi frikikçimiz yok. Bonservis fazla ama maaşı düşük 1m iyidir. Yana yana bek aramaları beni rahatsız ediyor sadece, altyapıyı kullansınlar artık süleymanı çok izlemek istiyorum. Elimizde çok kanat var ama Bruma, Garry tarzı çalım atıp giden kanat hala yok babelden acil kurtulmamız lazım. Ardayada sözleşme yenilediler gidip.

• 🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]

HOŞGELDİN CICALDAU

• Gezzal bjk ile anlaşmış. Menejerine helal olsun parayı kopartmış.. Psv maçını gördü adam gelmez tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 23 Temmuz 2021; 16:56:0 >
  • Ghezzal ın menejari ilk önce Galatasaray ile sonra Beşiktaş ile görüşecekti. Son şampiyonlar ligi maçından sonra daha fazla para verirlerse ki normaldir oraya gider.

• 🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]Taner Bilgetwitter
    “ulan burak elmas yırtık 5 lira bütçeli bjk'ye hem ghezzal hem rosier kaptırdın hem de o süreçte başka topçu getirmeyip psv'den 5 mi yedin sen şimdi.”
    https://twitter.com/tanerbilge/status/1418575238556758018
  • Tidus-Sama T kullanıcısına yanıt

Bu dediklerinizi 1 ay uygular bu romen cocuk sonra terim idmani yiyince 35lik selcuk moduna girer. Ama 1 ay 1 aydir orta saha izlemis oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.

Yorumlarınız çok isabetli hocam. Bravo 👍

• Ondan sonra fm oynayanlara kızıyorlar kendileri bir halt biliyolar ya. Fm de kulüp yönetilir gibi takım yönetilmez gerçekte diyerek.

• Doğru ise beşiktaş'ın ghezzal'a teklifi 3.5M'a yakınmış + 4 yıllık kontrat teklif etmişler.

Doğru ise bize müsaade o zaman daha bonservisi de var bu arkadaşın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Larsen in adı geçiyor. Seri a da 100 den fazla maça çıkmış. Euro 2020 de yarı final dahil 6 maçta oynamış bizim taraftar 30 yaşında diye istemiyor.

Bugün boey diye 20 yaşında bir sağ bekin adı geçiyor onu da tecrübesiz diye istemiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Taner Bilgetwitter
    “ulan burak elmas yırtık 5 lira bütçeli bjk'ye hem ghezzal hem rosier kaptırdın hem de o süreçte başka topçu getirmeyip psv'den 5 mi yedin sen şimdi.”
    https://twitter.com/tanerbilge/status/1418575238556758018

Burak Elmas'in gelişini aynı Falcao transferine benzetiyorum. Burak Elmas kimdir necidir taraftarlar arasında bu kadar popüler oldu da sonrada başkan olabiliyor aklım almıyor.

Burak Elmas fbjklilerin göz bebeği bir başkan olacak bu gidişle.

• Gezzal ın gelmemesine çok sevindim bu sene bu topçu birinin elinde fena patlayacaktı 4 yıllık sözleşme ve 3m a yakın parası da garanti feguli katkısı bile alamazlar geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SarıSarman

Bu dediklerinizi 1 ay uygular bu romen cocuk sonra terim idmani yiyince 35lik selcuk moduna girer. Ama 1 ay 1 aydir orta saha izlemis oluruz

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] 

• josrdr kullanıcısına yanıt

Özet görüntülerden futbolcu izlemek doğru değil ama misimovic tarzına hiç benzemiyor daha dinamik olduğu yerde durmayan gezmeyi seven tarzda

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

Burak Elmas'in gelişini aynı Falcao transferine benzetiyorum. Burak Elmas kimdir necidir taraftarlar arasında bu kadar popüler oldu da sonrada başkan olabiliyor aklım almıyor.

Burak Elmas fbjklilerin göz bebeği bir başkan olacak bu gidişle.

Alıntıları Göster

mustafa cengiz den sportif aş ceo luğu kovalayan adama sırf ft ye karşı esas duruşta başkanlık yapacağını açıkladığı için taptı millet bu kadar basit

bin tane yalan söyleyip 40 oyla başkan seçildi

şu 100m dolarlık sponsorluğu bağlasın başka bir beklentim yok burak çeyrek altından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 23 Temmuz 2021; 17:58:21 >

• Mevcut kadroya Ghezzal değil Hagi gelse 1 ay sonra sövüp, saymaya başlarız.
    Artık kadroda 96-00 kadrosu gibi rakibi hırpalayan, canla başla mücadele eden oyuncular yok.
    Terim'de zaten her durumda 11'e kontenjandan 1-2 ölmüş eşek koyduğu için bize her mevkide koşup, mücadele edecek oyuncular lazım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.