Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah rahmet eylesin stada maça gittiğimde arada denk gelirdik büyük Gslıydı iyi insandı..

• Nejat uygur - Levent kırca - Rasim Öztekin.

Allah rahmet eylesin çok sevdiğim saygı duyduğum Galatasaraylı insanlar.

Levent kırcayada çok üzülmüştüm

Rasim öztekine çok üzüldüm. hiç beklemiyordum. Allah rahmet eylesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

beraberlik,

4'er kırmızı kart,

kritik oyuncularının sakatlanması,

olum çok kötüyüm ya

Alıntıları Göster

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• kalahamari kullanıcısına yanıt
    Hasta Galatasaraylı idi rahmetli, vay be hayat fani ölüm ani
  • En efsane karakteri de GORA'nın Bob Marley Faruk'u..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Hakemlik yapmasınlar demiyorum erkek futbolunda yapmasınlar diyorum. kadın futbolu olmadığı için erkek futboluna dadanıyorlar.

Alıntıları Göster

Ne fark var ki erkek futbolu kadın futbolu arasında hakemlik yapmanın, ikisinde de saha 100m, ikisinde de 22 oyuncu oynuyor, yani hakemlikte cinsiyetin önemi nedir? Hakemlik yaptığın oyuncuların cinsiyetinin önemi nedir? Hani şunu deseniz anlarım: Kadın hakemler tecrübesiz, erkek futbolunda çok para dönüyor, tecrübesiz hakemlere bırakılmamalı. Anlaşılabilir, ama tecrübe değil de direkt cinsiyet üzerinden erkek futbolu kadınlara emanet edilmemeli demek biraz cinsiyetçi durmuyor mu sizce de?

• Bu nedir sabah sabah :)

Malili eski futbolcu Fernand Coulibaly, YouTube'da Atakan Kurt'un kanalına konuk oldu ve yaptığı açıklamalar ile bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu.

"Ankaragücü'nde Hasan Şaş ile beraber oynuyorduk. Bir gün bana 'Senin oteldeki oda nasıl, bana küçük oda vermişler' dedi. Ben de iyi dedim. 'Yarın bırakır mısın bana işim var' dedi. Ben de mal değilim anladım, 'Gelirken iki tane getir' dedim. Ertesi gün biz 4 kişi otelde buluştuk. Hasan bir türlü başlamıyor. Cevap da vermiyor. Neyse ben başladım artık, Hasan da ses yok şortunu indirmiyor. Sordum yine, 'Ya Coulibaly seninki büyük, benimki küçük. Utanıyorum' dedi. 'Tamam kardeşim, herkes zenci değil' dedim" dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaragücünde oynatmamış sakatlığı falan var deniyordu. Buyurun.

Taylan Antalyalı'yı dinlendirmek istediğini ifade eden Terim, "Taylan hiç durmadan oynadı, hiç es vermedi, hiç istirahat etmedi. Etebo ile değiştirdik. Etebo da iyi oynadı. Taylan'ı sonradan soktuk. Taylan da oynayacak, Etebo da. Taylan benim önemli oyuncularımdan bir tanesi. Onun da dinlenmeye ihtiyacı var. Yerine oynayan da çok iyi oynadı. Bugün tekrar Taylan oynadı. Benim böyle bir tercihim oldu. Sakatlığı yoktu. Doğru olduğunu düşünüyorum" dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Ne fark var ki erkek futbolu kadın futbolu arasında hakemlik yapmanın, ikisinde de saha 100m, ikisinde de 22 oyuncu oynuyor, yani hakemlikte cinsiyetin önemi nedir? Hakemlik yaptığın oyuncuların cinsiyetinin önemi nedir? Hani şunu deseniz anlarım: Kadın hakemler tecrübesiz, erkek futbolunda çok para dönüyor, tecrübesiz hakemlere bırakılmamalı. Anlaşılabilir, ama tecrübe değil de direkt cinsiyet üzerinden erkek futbolu kadınlara emanet edilmemeli demek biraz cinsiyetçi durmuyor mu sizce de?

Alıntıları Göster

Cinsiyetçi görünmesinin sebebi insanların yıllardır geliştirdikleri karşı bakış açısı. İçine 3 kadın çizilmiş olan bir resim hakkında hiç güzel olmamış desek yine cinsiyetçilikle suçlanırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lotus_dh

Bu nedir sabah sabah :)

Malili eski futbolcu Fernand Coulibaly, YouTube'da Atakan Kurt'un kanalına konuk oldu ve yaptığı açıklamalar ile bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu.

"Ankaragücü'nde Hasan Şaş ile beraber oynuyorduk. Bir gün bana 'Senin oteldeki oda nasıl, bana küçük oda vermişler' dedi. Ben de iyi dedim. 'Yarın bırakır mısın bana işim var' dedi. Ben de mal değilim anladım, 'Gelirken iki tane getir' dedim. Ertesi gün biz 4 kişi otelde buluştuk. Hasan bir türlü başlamıyor. Cevap da vermiyor. Neyse ben başladım artık, Hasan da ses yok şortunu indirmiyor. Sordum yine, 'Ya Coulibaly seninki büyük, benimki küçük. Utanıyorum' dedi. 'Tamam kardeşim, herkes zenci değil' dedim" dedi.

Bu ne ya. 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Cinsiyetçi görünmesinin sebebi insanların yıllardır geliştirdikleri karşı bakış açısı. İçine 3 kadın çizilmiş olan bir resim hakkında hiç güzel olmamış desek yine cinsiyetçilikle suçlanırız.

Alıntıları Göster

İşte diyorum ya saydığınız 10 konu varsa 9unda haklısınız, ama 1'inde değilsiniz, ama siz diyorsunuz ki o kadarında haklıysam bunda da haklı olmam lazım, ama bu doğru bir mantık değil. Hakemliğin cinsiyete göre iyi yapılıp kötü yapıldığına dair elimizde veri yok. Belki kadınlar daha iyi hakem olur bilemeyiz, o yüzden bunu da diğer saydığınız konularla karıştırmamak lazım.

• Luyindama’nın sakatlığı nedeniyle FİFA 736 bin euro ödeyecekmiş kulübe

• https://twitter.com/kacissendromu/status/1368860677633368065?s=21

Hasan Şaş olayı

• Cik kayseriye 5 at

• Sahada rezil oynasak da her yerden para yağıyor. Amrabattan gelen 500.000 eurodan sonra Luyuindamanin sakatliğından 736.000 euro kazandık. 😂

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905sss -- 9 Mart 2021; 13:36:56 >
  • 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• Oooo cengize bak seeen

Madem zemin kötü ihmal.var pandemi sürecinde 3 ay top oynanmadi.bu konuyu teknik ekip bize taşisa biz ilgilenirdik dedi.

Zemin kötüyse nasil 2 maç kazandik dedi

way way way bu cengiz çok sinsi tam yasli kurt

• Coulibaly ile ilgili yazılan tam csb gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

Oooo cengize bak seeen

Madem zemin kötü ihmal.var pandemi sürecinde 3 ay top oynanmadi.bu konuyu teknik ekip bize taşisa biz ilgilenirdik dedi.

Zemin kötüyse nasil 2 maç kazandik dedi

way way way bu cengiz çok sinsi tam yasli kurt

Öyle mi dedi? İzlemedim. Yine Fatih hocayla ters düşecekler ama görünen köy kılavuz istemez ki zemin kötü işte bir çaresini bulmaları lazım..

Bu atatürk olimpiyat stadının zemini baya güzelmiş. Demekki yapılabiliyor güzel zemin.

birde şunu gördüm

Doğal güneş ışığı pek alamıyormuş bizim zemin.. Çatı opakmış güneş ışığı almıyormuş falan filan. Ama şimdiye kadar o kadar çok aşırı bi sorunla karşılaşmamıştık diye hatırlıyorum ben zeminle ilgili. Demekki son zamanlarda ihmal ediliyor..

• Stada ticaret için aldığımız kupa bardaklar da sayılsın bence. 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.