Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1473. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14711472147314741475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Beşiktaş’a 3 kırmızı kart verilmedi cidden hakemlerimize dicek söz bulanıyorum

biz bu kadar sert oynasak her maç 8 kişi kalırız.. Gazellin kafa ile itmesine hakem bakmadı utanmadan,, hatta lig tv gösteremedi!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Beşiktaş’a 3 kırmızı kart verilmedi cidden hakemlerimize dicek söz bulanıyorum

Her maçları aynı şaşmıyor ki hiç. Ondan sonra Bjk her maçı alıyor, bu hakemlerle orta seviye top oyna yine alırsın zaten bütün maçları, rakibi hakemle sindire sindire.

• peter zulj çok beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Her maçları aynı şaşmıyor ki hiç. Ondan sonra Bjk her maçı alıyor, bu hakemlerle orta seviye top oyna yine alırsın zaten bütün maçları, rakibi hakemle sindire sindire.

Alıntıları Göster

çok ağır kolluyorlar beşiktaşı öyle böyle değil. gerçekten ağlayan bebeğe mama veriyorlarmış, sergenin söylemleri bu kadar mı etki eder mhkye arkadaş akıl almıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gezalın kafa teşebbüsünü göstermeyip hakeme zoom yapması efsane :) bir daha gösterilmedi, vurup vurmadığı görünmüyor.
  • nsakalanın topuğuna basmasını da ekleyebilirsiniz ; az önce oldu :)

tabi ki devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 24 Ocak 2021; 20:8:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Alıntıları Göster

Hakem Hakem diye kafa ütüleyip eyyamın kralını yapıyor Beşiktaş yıllarca

• Boşuna oynanıyor lig mac başından beri saydım 6 tane ayağa basma, vurma hiç birine kırmızı kartı bırak sarı bile vermedi hatta ikisine faul bile vermedi.

Sergen efendi alanya maçında ağladı 3 aydır bitmedi gitti kayırma işleri

• manu liverpool maçına geçtim dayanamadım:)

• emre kılınç kırmızı yediği daha hafif temasta nsakala kart görmedi

• Şu macta gs aynı şeyi yapsa 7 kişi kalırdı takım maçta biterdi yazık yahu sinirden kapattım rezillik başka birşey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

O işi zaten çözemedim larin dediğin adam bildiğin kalastı. Abu sakat, ortasaha da beğenmediğin mehsah, yanında 40lık adam. Bi gezaal ile rosier var elle tutulur onlarda transferin son gününde gelen adamlar.

Bireysel anlamda şu takımdan bu ikisi dışında adam almazsın, belki birde abu. Ama adamların sistemi güzel oturmuş.

Alıntıları Göster

Mensah mı beğenilmedik futbolcu? Geçen sezon hiç Kayserispor maçı izlemediniz sanırım adam döktürüyordu. Benim çok beğendiğim ve Galatasaay'a gelmesini istediğim bir futbolcuydu. Hatta bir ara Galatasaray haberleri çıktı ama olmadı.

Beşiktaş'ın kadrosu kötü filan değil asıl bizde o futbolcular yok. Kulübede yedek olmadığı için defans başlayan Donk'u forvete gönderiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 24 Ocak 2021; 20:13:47 >
  • Ağlamayın aynı hareketleri geçen hafta sizde yaptınız kim atıldı ? Arda , Şener , Luindama ?

• Türk hakemleri kadar iğrenç yeteneksiz eyyamci başka hakem oluşumu yoktur

• net penaltıyı da yediler..

• quote:

Orijinalden alıntı: mertnizami

Ağlamayın aynı hareketleri geçen hafta sizde yaptınız kim atıldı ? Arda , Şener , Luindama ?

bizim bir maç atılmadı hadi, sizin her maç aynı. git kendi konunda ağla.

• kalecinin yaptığı penaltı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazmayayım yazmayayım diyorum da inanılmaz kollanıyor malum takım.
  • Üzmeyin Beşiktaşımı.. Nolcak 2 kırmızı 1 penaltı verilmediyse.

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • mertnizami M kullanıcısına yanıt
    o zaman siz niye ağlıyorsunuz her maç sonu, tamam işte kollandığını kabul ediyorsun, senin kollandığın ortamda gsnin maç oynamadan 6 puan alması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14711472147314741475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.