Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FT emekli olmak istiyor belli normalde Diagne'nin pozisyona kırmızı kart demezdi. Kendinden sonra gelecek olan td şampiyon olmasın diye böyle saçma sapan konuşmuyordur umarım.

• Jeasme kullanıcısına yanıt

Orada ayağı durduk yere takılmıyor. Luyindama koşarken ayağı çarpıyor ve Larin'in ayağı da kendi ayağına çarpıyor o yüzden düşüyor. Geçenlerde aynısı Welinton'un başına geldi ve sarı kart gördü.

• adam göz göre göre yalan atmaya başladı lyindama dokunmadı bile adamın niyeti belli pozisyonları kendince aklamaya gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 17 Ocak 2021; 22:34:57 >
  • atiuser A kullanıcısına yanıt

Luyindama çok yardım sever bir oyuncudur.

1 gole engel olur 2 gol verir.

Kırmızı kart pozisyonu ne kadar tartışılsa da anlamsız. Ayağı o kadar kaldırmamak gerekiyor. Her türlü kart doğruya çıkıyor. Beşiktaş güzel oynayıp kazansa burada Beşiktaş'ı tebrik eden mesajlar olurdu ama kötü oynayıp üstüne bir de bizim kazmayla kazanınca insanın sinirleri bozuluyor. Ha bir de sanki maçı domine etmiş tek kale oynamış gibi galibiyet kutlaması yapan Beşiktaş taraftarı görüyorum bu futbola memnun olan varsa izlemeyi bıraksın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 17 Ocak 2021; 22:39:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jakiro125 kullanıcısına yanıt

Maç izlesen keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: xRedLineTRx

Orada ayağı durduk yere takılmıyor. Luyindama koşarken ayağı çarpıyor ve Larin'in ayağı da kendi ayağına çarpıyor o yüzden düşüyor. Geçenlerde aynısı Welinton'un başına geldi ve sarı kart gördü.

Gördün mü luyindamanin çarptığını. Uyduruyorsun kesin takmıştır diye. Tekrarında bile gözükmüyor çarptığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: xRedLineTRx

Kendin diyorsun takıldı diye.Büyütülecek bir şey yok yani ortada.

Uzun uzun tartışmaya gerek yok bence.

Siz kazandınız, biz kaybettik.Tebrikler.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt

Diğer takım konularına sıradan bir mesaj yazsak bile uzaklaştırma alıyoruz. Onlar burada resmen küfürden farksız paylaşımlar yapıyor. Cidden sinir oluyorum buna. 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• berkans kullanıcısına yanıt

Adamımız da gol diyo mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Hayır hocam o değil.

Simdi özette gördüm, Ghezzal e faul yapılıyor.Ardından Rosier Saracchi ye inanılmaz sert giriyor ama faul diye atlanıyor yaptığı hareket.

Bana göre diğerinde bir şey yok

Alıntıları Göster

Sarachhi kendini yere atmadı diye, üstüne Rosier üstüne yürüdüğü halde karşılık vermedi diye resmen kart görmedi.

Sırf Ghezzal e faul yaptı diye Saracchi ye daldı adam.Nerden koştu geldi şu faulu yapmak için.

Cidden yazık.

• Emre Akbaba ve Belhanda'yı takımda görmek istemiyorum, her türlü yeniliyoruz bari geleceği olan oyuncularla oynayalım, Ozan gibi bir tane adam çıkarsak transfer bütçesi oluşur en azından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
    🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Top dağlara taşlara giderse olmaz mı?
    Galatasaray Fenerbahce maçında top musleraya geldi nasıl verildi? Fb Beşiktaş maçında şut avuta çıktı nasıl verildi?
    Şakamisiniz anlamıyorum..

Alıntıları Göster

Ayağa kalkıp tekrar devam etme şansı varsa penaltı olur. Aulta giderse olmaz.

• Yahu şu rezil Lig TV şuanda Luyindama nın pozisyonunu tartışıyor.Saka gibi yemin ederim.

Adam açıklıyor, kural bu diyor, faul yok hiçbir şey yok diyor.Metin Tekin ısrarla hala hata var diyor.

• 
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.