Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13771378137913801381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: auto_man

Diagne ayağını kaldırdığında rakip yakınında değil zaten.

Rahat rahat ayağını kaldırıyor, topa dokunuyor inen ayak rakibin kafasına geliyor. Tamam hakem pozisyonu net göremedi diyelim yav var ne işe yarıyor?

Alıntıları Göster

İnen ayağa kafa atıyor diyor ahahaha adam topa çıkıyor işte daha ne...

• Tudor diyenler neyin kafasını yaşıyor

Fatih Terim Tudor'u yanına yardımcı hoca olarak bile almaz 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Kırmızı yada sarı fark etmez, bu oyunla galibiyet zordu. Beraberlik olsa şükrederdim.

Transfer döneminde bu derbinin olması iyi oldu, gidecek/gelecek iyice kesinleşir. 👍

Baktık gene olmuyorsa sene sonu abbas yolcu bağlasan durmaz, boşver gitsin. Ben alıştım sizde alışın.
  • arkadaşlar sakin olun. bu mağlubiyet ligin gidişatını etkilemeyecektir. evet kırmızı karta kadar gayet iyiydi maç pozisyon bile vermedik bjk ye. ofansif olarak pek birşey yapamamış olsakta iyiydi.

şöyle düşünün bu kadro bu oyunla ligde üst sıralara oynuyor. eğer yönetim becerebilirse 3-4 nokta transfer ile çok daha iyi gs izleriz.

• yunus626emre kullanıcısına yanıt

sana noluyo ki?

• Kendisi gidiyor Etebo,durdurulamıyor Etebo,çok güçlü Etebo,dripling halinde Etebo,yine ayakta kaldı Etebo!!!!

• larin'in kendi kendine taktığı pozisyonda arkadaki iki beşiktaşlı oyuncuya bakın göz göre göre faul olmadığını gördükleri pozisyon için nasıl yırtınıyorlar

beşiktaş resmen ucu ucuna gidiyor

iki tane üçe iki yakaladılar birini hiç ettiler ikinciyide ediyorlardı lyindama hediye etti 2. golü

zaten ilk golde de lyindama gene dokunmasa souza nın önüne düşmeyecek.

• Bu takımın irfana viscaya değil sağlam bir golcüye ihtiyacı var. Hafta içi diagne 2 maç ceza alır üstüne oğulcana 6 maç gelir. Falcao hep sakat. Bize net 2 golcü şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Kırmızı yada sarı fark etmez, bu oyunla galibiyet zordu. Beraberlik olsa şükrederdim.

Transfer döneminde bu derbinin olması iyi oldu, gidecek/gelecek iyice kesinleşir. 👍

Baktık gene olmuyorsa sene sonu abbas yolcu bağlasan durmaz, boşver gitsin. Ben alıştım sizde alışın.

ADAM KIRMIZI YA DA SARI KART FARKETMEZ DİYOR. OHA BE OHAAAA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 17 Ocak 2021; 21:23:47 >
  • Kadro yetersiz taylan oğulcan emre kılınç evet bazı maçlarda parladılar ama banko 11 oyuncularımız mı emin değilim zaten belhanda akbaba diagne saracchi bunları saymıyorum. Bunlardan kurtulmak lazım genel olarak bakınca yedek forvetin bile yok tek forvetinin de teknik kapasitesi çok düşük, kalecimiz okan son haftalarda iyi ama bugün yine boşa çıktı güven vermiyor. Defansa gelirsek marcao luyindama genel olarak başarılılar ancak yaptıkları hatalar ölümcül son zamanlarda çok fazla hata yapmaya başladılar kısaca nerden tutsak elimizde kalıyor ilk başlarda fatih hocaya kızsamda kadro cidden çok yetersiz ciddi bir değişim lazım.

• Çok kötü bir maçtı . Resmen hücumda yoktuk . Defans maçı iyi götürüyordu ancak gerçekten olmayacak 2 hata ile 2-0 yenildik. Etebo rezil bir maç çıkardı . Diğer oyuncular ortalama ile düşük oynadı . Yalnız maçın kırılma anı faulden sonra önü ortasahadan itibaren tamamen boş olan oyuncuya top geldiği halde avantaj vermilmeyen pozisyon oldu . Galatasaray 1-0 dan sonra oyunu tamamen değiştirebilirdi ama hiçbir Avrupa kupasında yapılmayacak hareket yapılarak faul verildi . Çok yazık çook

• Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta aynı takas burada tartışılıyordu. Karşı çıkıyordunuz sanırsam.
    Luyindama olmasa 2 gol de gelmezdi, Diagne'nin bu maç özelinde değil genel anlamda verimli olduğunu düşünen var mı zaten
  • xRedLineTRx kullanıcısına yanıt
    🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Geçen hafta oynan Beşiktaş Rize maçın, hareketi yapan Necip , pozisyon da kart yok . Diagne topa vurduktan sonra kafasını uzatan adamin kafasına temas etti diye direkt kırmızdan sonra kart verilmeyen bu pozisyon sizin için Yeterli mi ?

• Fatih Terim'i getiren de Dursun Özbektir. Kendisi sezon sonu şampiyonluk kupası benim hakkım demişti. Bir kez daha kendisinin ne kadar haklı olduğunu gördüm. Keşke Galatasaray taraftarları da bunu görse çoğu halen hoca suçlu ya da yönetim suçlu diyor olan yine Galatasaray'a oluyor. Böyle devam etmeleri benim işime gelir ama üzülüyorum sonuçta Galatasaray batarsa ligin diğer takımları da bundan nasibini alır.

• Eee takım iyi oynamıyor diye her halta sesimizi çıkarmayalım? Öyle pısırık kalsın koca kulüp demi?

Zaten kırmızı çıkmasa bile rakip bizi abluka altına almıştı demi? Kırmızı çıkmadan önce rakibin Marcao hatası dışında pozisyonu yok. Koca ligde kontra atağa çıkmışken kart için pozisyon kesilmeye başlandı. Diagne o pozisyonda Montero gelmeden zaten çoktan topa dokunmuş, topu kurtarmıştı ancak ayağını fazla kaldırdığından indirirken rakibine vurdu. Tehlikeli hareketten sarı kart o pozisyon.

Aynen susalım böyle rakip hakem desteği ile bizi çatır çatır doğrasın sonra. Adamlar 10 kişi kalana kadar kaleyi bulamadı. Denge bu kadar değişmeseydi maç hayatta böyle bitmeyecekti. Taraftar basiretsiz yönetim ve Terim çatışması içten içe devam ederken dış taraf bizi böyle bir güzel doğrasın zaten.

• 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Önceki mesajım neden silindi? Küfür hakaret mi ettim? Yoksa İmparatoru savunmak ban sebebi mi? İstifa diyenler yukarıdaki resime baksın belki utanırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt

tamam da sanane?

• Fatih Terim olduğu sürece bu takımdan bir cacık olmaz. İstediğin futbolcuyu getir. Terim zamanında Galatasarayı batirip kaçtığının aynısını yapıyor. İnsanlar aynı zokayi 2. Kez yiyor. Galatasaray in çöküşü terim vesilesiyle olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 13771378137913801381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.