Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam bi ara bizde her sene baştan diziyor gibiydik ama uefa cezadan döndük

• Ya 3 ay önce gelmiş Erol u profil fotosu yapıp ölmüş gibi savunup sonra gitsin diye dua seansları yapıyordun, gelmiş yaşından çok kupa almış adama laf atıyor.

Kendine saygında mi yok senin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedPyro -- 17 Ocak 2021; 21:2:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

haftalardır hakem karaları ile kazanan bir oluşun var , şu ülkenin bir tane örnek şeyi yok ki futbolu olsun

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  asssla kötü oynamadınız 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Takımı sırtlayan Emre’yi oynatma mı?

Emre Kılınç Emre Akbaba ikisi de birbirinden boş oyuncular, ikisi de GS seviyesiyle uzaktan yakından alakası olmayan tipler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi transfer yapma cengiz nasılsa bu takımlada şampiyon oluruz.

Luyindama marcao denen dengesizler yüzünden bir maç daha kaybettik. Defalarca yazdım marcaonun gereksiz öne çıkışlarından golleri yiyorduk ligde avrupada bugünde luyindamadan geldi 2 hata.

Bu arada İNADINDA FATİH TERİM

• Bu leş futbolu, yönetime, transfere, hakeme bağlamaya devam ettikçe, Hayro'nun derin yalnızlığına daha çok bandırırlar ...
  • Yine herkes silip attı her şeyi. Daha ilk devre maçları bitmedi ama sorunlarımızı tekrar tekrar görüyoruz. İleride basan takımlara karşı geriden oyun kurmakta zorlanma, ileride Diagne ile baskı kuramama gibi sorunlar devam ediyor...

• cezası sarı

• Başkan da Fatih de bir çeksin gitsin artık.
    Yeni bir oluşum gerekli.
    Beşiktaşlı saflar da çok bir şey başardığını sanıyor.
    10 kişi takımı yenmek onlar için alışıldık bir şey tabi.

• Galatasaray 10 kişi kalana kadar Marcao'nun hatasını saymazsak Beşiktaş'ın pozisyonu bile yoktu. 10 kişi kalınca dengeler bozuldu. 11 bile zor gözüken maçın fişini hakem çekti.

• Şerefli beşiktaşlilara sordum kendi konularında cevap vermediler. Çoğu burada zaten, buradan soruyorum Diagne kırmızı ise bu neydi, ne verildi?

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Rarels

Bu mesaj silindi.

Çok mu eğlenceli

• Kırmızıya kadar mücadelemiz iyiydi ama olumlu işler yapamıyorduk ne zaman kırmızı yedik takım bocalamaya başladı doğal olarak umarım şampiyon olamayız içtenlikle söylüyorum FT ve Yönetim gider doğru düzgün bir yapılanmaya gideriz inşallah

• Luyindama hatalarına kadar çok iyi oynadı. her kafa topunu kazandı.

ama herif sıkıntılı arkadaş. tam bir bomba. her an pozisyon, pas hatası yapabilir. ayağı da iyi değil.

bu tarz oyuncular derbide yakıyor seni işte. donk'la başlasana.

hocanın planı kırmızı karta kadar iyiydi. kırmızı kart bozdu işi.

• Gidecek olanlar fatih hocadan önce yönetim ve futbolcular.

• quote:

Orijinalden alıntı: amma velakin

Takım 10 kişi kaldığında ofansif anlamda katkı için ne yaptı?

Dur ben söyleyim hiçbir şey.

Kardeşim gs ayarında değil bu oyuncular çok bariz ite kaka gidiyoruz. Bu oyunculara 1 tane bile transfer teklifi gelmiyor daha ne diyim sana. Muslera ve marcao harici hiçbiri orta sınıf Avrupa takımlarında oynayamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terim Tudor'un kurdugu takimin ekmegini yedi. O takımdan bu gune gelen hali goruyorsunuz. Terim'in aldirdigi adamları oynattigi futbolu goruyorsunuz. Var mi aksini iddia eden delikanli?

Her sene Ocak bekliyoruz. Her sene. Madem yonetim suclu madem seni takn yok onurun varsa et istifa!

• Ammianus Marcellinus kullanıcısına yanıt

Luyindama olmasa bu maç farka giderdi. Bilmiyorum izledin mi ama bütün kafa toplarını o çıkardı.

• 
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.