┼×imdi Ara

­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] - #Veni Vidi Vici

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Biolystick , komenyus123 , creep32 Daha Az
3 Kay─▒tl─▒ ├ťye (3 Mobil) ve 11 Misafir (5 Mobil) - 6 Masa├╝st├╝8 Mobil1 Android
5 sn
46.611
Cevap
136
Favori
1.485.095
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan ├ťyeler 1242
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 33
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 136
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Sir Kenny Dalglish (1879 mesaj) BekirTemel (1135 mesaj) Rai-gy (998 mesaj) Thejoker58906 (929 mesaj) lastwarriors (922 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (24548 mesaj) Mobil (14287 mesaj) Mini (6147 mesaj) Uygulama (1628 mesaj)
  • @
104 oy
├ľne ├ç─▒kar
Pop├╝ler Konular listesinde
79. S─▒rada  bug├╝n en iyi #3
T├╝m Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> ­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] - #Veni Vidi Vici
Giri┼č
    4229 Mesaj

Allah Marcao ve Luyindama'y─▒ ba┼č─▒m─▒zdan eksik etmesin.

|
    |
  • Te─čmen
    107 Mesaj
    Falcao çok büyük kaz─▒k bu arada komedi gibi

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    296 Mesaj
    Konya gençler BJK maçlar─▒ndan 7 puan iyidir. Hatta çok iyi.

|
    |
  • Binba┼č─▒
    1309 Mesaj
    Balkonda izliodum gol olsaydi aya─ča kaldirirdim mahalleyi.

|
    |
  • Binba┼č─▒
    1244 Mesaj

Ersun yanal tak─▒mlar─▒ yamulmaz b├╝k├╝lmez k─▒vr─▒lmaz falan deniyordu.

45-50 dk 10 ki┼či oynad─▒k hala derinde 6 adamla savunma yap─▒yor.

|
    |
  • Yarbay
    5647 Mesaj

Adem'i yollamak en b├╝y├╝k hatayd─▒. Diagne+Falcao ┼ču adam─▒n t─▒rna─č─▒ etmez. Karakterli adam, ben oynamak istiyorum dedi gitti.

• ├çavu┼č
    90 Mesaj

Lig o kadar de─či┼čken ki, ilk haftalar FB u├žar ka├žar biz ve GS ilk 5 zorlar diyordum, ┼čimdi FB le┼č, GS(ikinci yar─▒y─▒ izledim sadece) her ma├ž b├Âyle oynarsa net favoridir, inan─▒lmaz bir h─▒rsla oynad─▒lar. ├ľzellikle Arda farkl─▒ bir adam, bir yerde bo┼ča bir sprint att─▒, dedim aha gitti, o sprintten sonra y├╝r├╝r durur derken 5 dakika sonra gol pozisyonu yaratt─▒, 10 dakika sonra h─▒rstan oraya buraya sald─▒rd─▒; nas─▒l bir ┼čevkle oynuyor adam... ┼×u ma├žtan sonra tak─▒m─▒na le┼č diyen GSlilerdeki ┼č─▒mar─▒kl─▒─č─▒ versin Allah herkese.  

Edit: Ligin uzun zamand─▒r g├Ârd├╝─č├╝m en iyi ikilisi Luyindama&Marcao. Marcao 2 net gol pozisyonuna kritik ayak sokarak ├Ânledi, Luyindama her kafay─▒ ald─▒, alamad─▒─č─▒n─▒ hat─▒rlam─▒yorum, hatta son dakikalarda ceza sahas─▒nda bile indirdi bir tane asist yapacakt─▒...

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi atiuser -- 2 Ocak 2021; 21:10:52 >
  • Yarbay
    7339 Mesaj

Yenemedik, k├Ât├╝yd├╝k ama birs├╝r├╝ etken var arkada┼člar hesaba katmam─▒z laz─▒m.

Bu lig daha ├žok su g├Ât├╝r├╝r. 3 g├╝n sonra konya ma├ž─▒ var o ma├ž─▒ kazan─▒rsak iyi olur.

Taylan─▒n olmad─▒─č─▒ ma├žlar eksi─čini g├Âr├╝yoruz hep. Taylan bize ┼čart.

|
    |
  • Yarbay
    2720 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: GANN1CUS

3 g├╝n sonra ma├ž var, sakatlar cezalar havada u├žu┼čuyor s─▒k─▒nt─▒ b├╝y├╝k. Benim anlamad─▒─č─▒m ┼ču ma├žta oyuna neden emre akbaba girmedi, hoca heralde akl─▒ ba┼č─▒na gelsin diye sokmad─▒ bilerek oyuna.

├çok s─▒k─▒nt─▒l─▒ durumda tak─▒m ┼čuan. S─▒k─▒nt─▒n─▒n b├╝y├╝k b├Âl├╝m├╝n├╝n sebebi y├Ânetim. Taylan'─▒n yerine oynayacak bir tane adam yok. Donk sinir etti beni bug├╝n. Ger├ži onun su├žu da de─čil 35 ya┼č─▒ndaki adam bu saatten sonra ancak stoper olur o da yar─▒m yamalak.

Onun d─▒┼č─▒nda tak─▒m 80 den sonra ciddi anlamda ├ž├Âkt├╝. Geriye ko┼čacak hali kalmad─▒. Bunu 10 ki┼či kal─▒nca daha ├žok ko┼čmam─▒z gerekti─čine ba─čl─▒yorum.

|
    |
  • Binba┼č─▒
    1225 Mesaj

Kesinlikle. Falcao hemen kadro d─▒┼č─▒ b─▒rak─▒lmal─▒.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    Rai-gy kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • ├çavu┼č
    60 Mesaj

Dakika 1 - ├ľmer Bayram dirsek att─▒ sar─▒ kart.

Dakika 9 - Marcao kendini kur┼čun yemi┼č gibi yere att─▒,sa─čl─▒k ekibi girecek diye ┼čak aya─ča kalkt─▒.Hakemi aldatmaya y├Ânelik hareket sar─▒ kart.

Dakika 25 - Marcao , G├Âkdeniz'in aya─č─▒na bast─▒. Pozisyonu 4 dakika sonra g├Âsterdi beinsport. Net sar─▒.

Dakika 50- Net k─▒rm─▒z─▒ zaten. Ona ra─čmen VAR'a gidilip sar─▒ kart ├ž─▒kar m─▒ acaba diye bekliyor hakem. Bir de gelip Emre'ye a├ž─▒klama yapma ihtiyac─▒ duyuyor.

Dakika 54 - Marcao sar─▒ g├Ârd├╝. Bile─če basma net k─▒rm─▒z─▒ kart. Sezon ba┼č─▒ndan beri dokunulmaz olan Marcao , bile─če bast─▒ktan sonra ├žekemiyor bile aya─č─▒n─▒.

Dakika 65 - Hava topuna ├ž─▒kan Falcao adam─▒n hem cinsel organ─▒na vuruyor,hem yere d├╝┼č├╝p aya─č─▒na bas─▒yor. Sar─▒ kart.

Dakika 82 - Sar─▒s─▒ olan Arda adam─▒n formas─▒ndan ├žekiyor. 2 Sar─▒dan K─▒rm─▒z─▒ kart.

Dakika 94 - Marcao rakibiyle kafa kafaya iti┼č kak─▒┼ča giriyor yetmiyor bir de adam─▒n ├╝st├╝ne ko┼čuyor. Yine sar─▒ kart─▒ es ge├žiliyor.

Buna ra─čmen ge├žen haftan─▒n 6 yiyen Antalyas─▒ 1 puan─▒ ald─▒  

• Binba┼č─▒
    1137 Mesaj

Gaz─▒m─▒z─▒ ald─▒─č─▒n için te┼čekkür ederiz hocam, sen bu tak─▒m─▒ ya─člasan ballasan da bizim sinirimiz dinmez bu gece.
    |
    |
    atiuser kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Uzakla┼čt─▒r─▒lm─▒┼č 4 g├╝n cezan─▒n, 3 g├╝n 9 saat 45 dakika kadar─▒ kald─▒.
    Arda san─▒r─▒m ligdeki tüm futbolcular─▒n aras─▒nda en a─č─▒r futbolcudur. Fizik güç olmay─▒nca istedi─čin kadar yetenekli ol hiç bir hükmü yok. Bitik arda ile 87 dk bir ki┼či eksik oynad─▒ Galatasaray. Arda n─▒n art─▒k bu i┼či b─▒rakmas─▒ laz─▒m.
    Antalyasporlu olsam bu maçta tak─▒m─▒mdan utan─▒rd─▒m. Sadece yenilmemek için sahaya ç─▒km─▒┼č, orta sahay─▒ bile geçmeyi dü┼čünmeyen, anti futbol oynayan bir Antalya izledim. Rakibin on ki┼či kalm─▒┼č halen zaman çalmaya oynuyorsun, rakip kaleye gitmeyi dü┼čünmüyorsun. Yaz─▒k.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Yarbay
    2720 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: anilzxc

Dakika 1 - ├ľmer Bayram dirsek att─▒ sar─▒ kart.

Dakika 9 - Marcao kendini kur┼čun yemi┼č gibi yere att─▒,sa─čl─▒k ekibi girecek diye ┼čak aya─ča kalkt─▒.Hakemi aldatmaya y├Ânelik hareket sar─▒ kart.

Dakika 25 - Marcao , G├Âkdeniz'in aya─č─▒na bast─▒. Pozisyonu 4 dakika sonra g├Âsterdi beinsport. Net sar─▒.

Dakika 50- Net k─▒rm─▒z─▒ zaten. Ona ra─čmen VAR'a gidilip sar─▒ kart ├ž─▒kar m─▒ acaba diye bekliyor hakem. Bir de gelip Emre'ye a├ž─▒klama yapma ihtiyac─▒ duyuyor.

Dakika 54 - Marcao sar─▒ g├Ârd├╝. Bile─če basma net k─▒rm─▒z─▒ kart. Sezon ba┼č─▒ndan beri dokunulmaz olan Marcao , bile─če bast─▒ktan sonra ├žekemiyor bile aya─č─▒n─▒.

Dakika 65 - Hava topuna ├ž─▒kan Falcao adam─▒n hem cinsel organ─▒na vuruyor,hem yere d├╝┼č├╝p aya─č─▒na bas─▒yor. Sar─▒ kart.

Dakika 82 - Sar─▒s─▒ olan Arda adam─▒n formas─▒ndan ├žekiyor. 2 Sar─▒dan K─▒rm─▒z─▒ kart.

Dakika 94 - Marcao rakibiyle kafa kafaya iti┼č kak─▒┼ča giriyor yetmiyor bir de adam─▒n ├╝st├╝ne ko┼čuyor. Yine sar─▒ kart─▒ es ge├žiliyor.

Buna ra─čmen ge├žen haftan─▒n 6 yiyen Antalyas─▒ 1 puan─▒ ald─▒  

Git Gustavonun faulleri ile Serdar─▒n her kafaya ├ž─▒k─▒┼č─▒nda dirsek att─▒─č─▒n─▒n notunu tut. ┼×u sayd─▒klar─▒ her ma├ž yapm─▒yorsun sanki.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Sir Kenny Dalglish -- 2 Ocak 2021; 21:13:28 >

• Binba┼č─▒
    1525 Mesaj

Antalya ├žok kalitesiz bir tak─▒m. Aya─č─▒nda top tutam─▒yor, pasla┼čma s─▒f─▒r.

|
    |
  • Binba┼č─▒
    1241 Mesaj

┼×aka gibi ama Taylan tak─▒m─▒n yar─▒s─▒ olmu┼č. Donk stoperde her t├╝rl├╝ kafas─▒ ba┼čka diyarlarda olan Luyindama'dan iyidir ancak orta sahada yava┼čl─▒─č─▒ t├╝m tak─▒m─▒ etkiliyor.

Tak─▒m─▒n santraforu O─čulcan, kanad─▒ Arda, orta sahas─▒ Belhanda arkada┼člar. 11 ki┼či savunma yapt─▒ Antalya, "ilk yar─▒da i┼či bitireceksin" demek o kadar kolay de─čil bu kadro kalitesiyle. Emre'nin yapt─▒─č─▒ tam dayakl─▒kt─▒ bu arada. Her neyse bu kadar eksi─če ra─čmen m├╝cadele olarak Antalya'dan daha fazla ┼čey koyduk sahaya. Ersun bu korkak futboluyla Antalya'y─▒ net k├╝me d├╝┼č├╝r├╝r.

Konya ma├ž─▒nda ka├ž eksi─čimiz olacak acaba?

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Ko Cuce
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR4
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.