┼×imdi Ara

­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] - #Veni Vidi Vici

12 Kay─▒tl─▒ ├ťye (7 Mobil) ve 14 Misafir (4 Mobil) - 15 Masa├╝st├╝11 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
48.080
Cevap
138
Favori
1.524.061
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 1258
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 35
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 138
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Sir Kenny Dalglish (1917 mesaj) BekirTemel (1151 mesaj) Rai-gy (1020 mesaj) Thejoker58906 (930 mesaj) lastwarriors (922 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (25382 mesaj) Mobil (14746 mesaj) Mini (6323 mesaj) Uygulama (1628 mesaj)
  • @
105 oy
├ľne ├ç─▒kar
Pop├╝ler Konular listesinde
3. S─▒rada  bug├╝n en iyi #1
T├╝m Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> ­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] - #Veni Vidi Vici
Giri┼č
  • Uzakla┼čt─▒r─▒lm─▒┼č 8 g├╝n cezan─▒n, 7 g├╝n 7 saat 42 dakika kadar─▒ kald─▒.
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: mathematician_01

Fener ma├žlar─▒nda deli gibi pres yapan ts gitmi┼č, haftal─▒k antrenman─▒n─▒ yapmaya gelen ts gelmi┼č.  

├ľncelikle belirtmekte fayda var sizin Trabzon ma├ž─▒n─▒zda teknik direkt├Âr farkl─▒yd─▒. Hem Trabzonun hem Avc─▒n─▒n bize yataca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nmek b├╝y├╝k bir ak─▒l tutulmas─▒ olur. Ben Trabzonla ┼čuan oynad─▒─č─▒m─▒z i├žin mutluyum ├ž├╝nk├╝ bir ka├ž hafta sonra daha zor bir tak─▒m olacaklar. Avc─▒ ilk geldi─činde ├Ânce defans─▒ elden ge├žirmi┼č.Trabzon Avc─▒ geldi─činden beri y├╝ksek xG'ler ile oynayan bir tak─▒m de─čil ki. Hatta ge├žen ma├žlar─▒ndan daha ├žok xG ├╝retmi┼člerdir b├╝y├╝k ihtimalle.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Sir Kenny Dalglish -- 26 Aral─▒k 2020; 21:4:7 >
    |
    |

• Y├╝zba┼č─▒
    369 Mesaj

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Sar─▒Sarman -- 26 Aral─▒k 2020; 21:3:48 >
    |
    |
  • Binba┼č─▒
    1244 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e2/5d/91/e25d915f18595dc2ec55d466130fef02.png&t=0&width=480&text=1

• Y├╝zba┼č─▒
    333 Mesaj

G├╝zel bir ak┼čam oldu. Bu sezon tek pas trafi─čimiz biraz h─▒zland─▒─č─▒ i├žin g├Âze ho┼č ataklar yapar hale geldik.

Trabzon gibi yatay oynayan tak─▒mlara kar┼č─▒ daha iyi oynuyoruz. Bunu da unutmayal─▒m. Bizi zorlayan tak─▒mlar dikine oynayan tak─▒mlar. O zaman daha ├žabuk yoruluyoruz.

Arda i├žin ge├žen hafta "AKLIYLA" oynuyor demi┼čtim. Bug├╝n de kaslar─▒ yetersiz olsa da futbol zekas─▒ ile sahada iyi i┼čler yapt─▒.

O─čulcan'a ilk ma├ž─▒nda "ilk ma├ž olmas─▒na ra─čmen bencce iyiydi" dedi─čim i├žin bir daha benimle konu┼čmak istemeyip, bloklamakla tehtid eden arkada┼člar ne d├╝┼č├╝n├╝yorlar bilemiyorum, ama bence bu ma├žta da olduk├ža yararl─▒ bir oyun oynad─▒.

Taylan'a art─▒k al─▒┼čt─▒k. Sar─▒ g├Ârmesi k├Ât├╝ oldu.

├ľmer'in pas─▒, O─čulcan'─▒n ofsayta d├╝┼čmeden topla bulu┼čup g├Âl├╝ atmas─▒ bence usta i┼či oldu.

Te┼čekk├╝rler Galatasaray bu gecemizi ne┼čelendirdin.

• Yarbay
    2241 Mesaj

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Yarbay
    5704 Mesaj

Okan 25

Sarachi 22

Marcao 24

Taylan 25

O─čulcan 24

Nispeten gen├ž oyuncu say─▒s─▒ artmas─▒ dile─čiyle

|
    |
  • ├çavu┼č
    92 Mesaj
    Fenerliyim ama bizim ba┼čkan─▒n oynad─▒─č─▒ bütün limit oyunlar─▒na, alg─▒ oyunlar─▒na, saha d─▒┼č─▒ oyunlar─▒na ra─čmen bizim as kadro bile yar─▒s─▒ndan ço─ču eksik ┼ču Galatasaray kadar oynad─▒─č─▒n─▒ görmedim bu sezon. ┼×imdiden hay─▒rl─▒ olsun ┼čampiyonlu─čunuz.
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Necdet_Pek

G├╝zel bir ak┼čam oldu. Bu sezon tek pas trafi─čimiz biraz h─▒zland─▒─č─▒ i├žin g├Âze ho┼č ataklar yapar hale geldik.

Trabzon gibi yatay oynayan tak─▒mlara kar┼č─▒ daha iyi oynuyoruz. Bunu da unutmayal─▒m. Bizi zorlayan tak─▒mlar dikine oynayan tak─▒mlar. O zaman daha ├žabuk yoruluyoruz.

Arda i├žin ge├žen hafta "AKLIYLA" oynuyor demi┼čtim. Bug├╝n de kaslar─▒ yetersiz olsa da futbol zekas─▒ ile sahada iyi i┼čler yapt─▒.

O─čulcan'a ilk ma├ž─▒nda "ilk ma├ž olmas─▒na ra─čmen bencce iyiydi" dedi─čim i├žin bir daha benimle konu┼čmak istemeyip, bloklamakla tehtid eden arkada┼člar ne d├╝┼č├╝n├╝yorlar bilemiyorum, ama bence bu ma├žta da olduk├ža yararl─▒ bir oyun oynad─▒.

Taylan'a art─▒k al─▒┼čt─▒k. Sar─▒ g├Ârmesi k├Ât├╝ oldu.

├ľmer'in pas─▒, O─čulcan'─▒n ofsayta d├╝┼čmeden topla bulu┼čup g├Âl├╝ atmas─▒ bence usta i┼či oldu.

Te┼čekk├╝rler Galatasaray bu gecemizi ne┼čelendirdin.

Kim ├Âyle dedi─činiz i├žin sizi blokluyorsa b─▒rak─▒n bloklas─▒n hocam. O─čulcan hem ilk golde tek pas yapt─▒ ve gol├╝n at─▒lmas─▒na b├╝y├╝k katk─▒ sa─člad─▒ hem de ikinci gol├╝ atarak ki ├žok g├╝zel sarkt─▒ arkaya, tak─▒m─▒ rahatlatt─▒. Galibiyetin ba┼črollerinden biriydi bu ak┼čam. Ayr─▒ca kenarda oynad─▒─č─▒ ilk 2 ma├ž─▒nda da gayet g├╝zel tek toplar yapt─▒. Pas oyununa adapte olmas─▒ ├žok iyi. Rotasyon oyuncular─▒ndan beklenilenden fazlas─▒ al─▒n─▒yor. ├ľmer de ├Âyleydi bu ma├ž bence.

• Te─čmen
    192 Mesaj

bu ma├žtan ├ž─▒kard─▒─č─▒m en temel ve gelece─čimizi etkileyecek sonu├ž, belhanda ve feguliden acilen kurtulmam─▒z.

o─čulcan, emre k., kerem vs. ├Ârneklerini g├Ârd├╝k├že kimse bunlara bel ba─člamas─▒n bence.

genel itibariyle ts'nin de le┼č futbolu bizim ak─▒ll─▒ oyunumuzla birle┼čince g├╝zel bir galibiyet ald─▒k.

devam.

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    333 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Sir Kenny Dalglish

Kim ├Âyle dedi─činiz i├žin sizi blokluyorsa b─▒rak─▒n bloklas─▒n hocam. O─čulcan hem ilk golde tek pas yapt─▒ ve gol├╝n at─▒lmas─▒na b├╝y├╝k katk─▒ sa─člad─▒ hem de ikinci gol├╝ atarak ki ├žok g├╝zel sarkt─▒ arkaya, tak─▒m─▒ rahatlatt─▒. Galibiyetin ba┼črollerinden biriydi bu ak┼čam. Ayr─▒ca kenarda oynad─▒─č─▒ ilk 2 ma├ž─▒nda da gayet g├╝zel tek toplar yapt─▒. Pas oyununa adapte olmas─▒ ├žok iyi. Rotasyon oyuncular─▒ndan beklenilenden fazlas─▒ al─▒n─▒yor. ├ľmer de ├Âyleydi bu ma├ž bence.

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Kat─▒l─▒yorum. Ben ma├ž─▒n adam─▒ olarak O─čulcan'─▒ se├žerim.

Ama as─▒l ho┼čuma giden taraf giderek bir TAKIM olmay─▒ ba┼čar─▒yoruz. Gelecek i├žin umut veren y├Ân buras─▒.

|
    |

• Yarbay
    3172 Mesaj
    Bu arada dikkatinizi cekti mi bilmiyorum Arda ne zaman bir topa kaysa kesin al─▒yor asla faul yapmiyor ya da bo┼ča kaym─▒yor. 2 3 haftadir dikkat ediyorum özellikle bu maç baya netti ama

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • ├çavu┼č
    92 Mesaj

Valla fenerliyim de bizim seviyemize göre bir tak─▒m Trabzon. Galatasaray birkaç gömlek üst seviyede. O sebeple Galatasaray rakibi kitlemi┼č olabilir.
    |
    |
    mathematician_01 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • ├çavu┼č
    92 Mesaj

Manisa'da kiral─▒k oldu─čundan beri öyle. Orada sa─č bek oynard─▒ hatta.
    |
    |
    Felina. kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    107 Mesaj
    Yine ald─▒k liderli─či bir ┼čekilde

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    627 Mesaj

bug├╝nk├╝ oyunu be─čenen var m─▒? Ger├žekten ligde top oynayan tak─▒m yok. Kazand─▒─č─▒m─▒za sevindim ama oyun ger├žekten k├Ât├╝yd├╝

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    711 Mesaj

|
    |
  • Te─čmen
    218 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: telet abi

Fenerliyim ama bizim ba┼čkan─▒n oynad─▒─č─▒ bütün limit oyunlar─▒na, alg─▒ oyunlar─▒na, saha d─▒┼č─▒ oyunlar─▒na ra─čmen bizim as kadro bile yar─▒s─▒ndan ço─ču eksik ┼ču Galatasaray kadar oynad─▒─č─▒n─▒ görmedim bu sezon. ┼×imdiden hay─▒rl─▒ olsun ┼čampiyonlu─čunuz.

Emin misin fenerli oldu─čuna. E─čer hakkaten fenerli isen helal olsun senin gibi fenerliye. Valla b├Âyle fenerli bulmak kolay de─čil ne diyelim Allah say─▒n─▒z─▒ art─▒rs─▒n. Genelde su├žu kar┼č─▒ya atan ve biz zaten cumhuriyetiz bizi ├žekemiyorsunuz modunda oldu─ču i├žin fenerliler sizi tebrik etmek istedim

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Felina.

Bu arada dikkatinizi cekti mi bilmiyorum Arda ne zaman bir topa kaysa kesin al─▒yor asla faul yapmiyor ya da bo┼ča kaym─▒yor. 2 3 haftadir dikkat ediyorum özellikle bu maç baya netti ama

Arda'n─▒n imza hareketlerinden biridir o ya.

|
    |
  • Yarbay
    4630 Mesaj
    fazla abartmaya gerek yok trabzonun eski halinden eser yok

ama bu belhanda feguili yava┼č yava┼č yede─če çekilir gençler birazdaha oynamaya devam ederse tak─▒m daha iyi seviyelere gelir

ardada iyi abilik yapmaya ba┼člad─▒ ayr─▒ca ya┼č─▒na ra─čmen ilk kez oynuyormu┼č gibi hevesli istekli

• Yarbay
    7953 Mesaj
    Karagümrük maç─▒nda da benzer bir oyun vard─▒. Belki de daha bile iyiydi. Ama skor olmay─▒nca olmuyor maalesef.

Bu ak┼čam yine skor gelmeseydi kimsenin gözü o─čulcan ─▒n oyununu görmezdi.

Büyük ihtimalle rakip tak─▒m teknik direktörleri güzellemesi görürdük baz─▒ arkada┼člardan

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Sat─▒┼č Sitesi
konkas├Âr
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR5
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.