Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Remo8

Fb forumunda tebrik etsen bile ceza atıyorlar . Önüne geleni yetkili yaparsan böyle oluyor iste

Alıntıları Göster
    Adamlar gelip burada hakaret ediyorlardı biz cevap verince onların mesajları siliniyor biz ise ceza alıyorduk. 2010'ların başlarından bahsediyorum. Geçmiş ceza listem hep takım bölümünde aldığım cezalar. Bizim bir yönetici vardı böyle bir adamdı. Sözde Galatasaray yöneticisi. Maalesef hiçbir şey değişmemiş. Eskisi kadar aktif olsam yine aynı şeyler olacak sizlere olduğu gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

Adamlar gelip burada hakaret ediyorlardı biz cevap verince onların mesajları siliniyor biz ise ceza alıyorduk. 2010'ların başlarından bahsediyorum. Geçmiş ceza listem hep takım bölümünde aldığım cezalar. Bizim bir yönetici vardı böyle bir adamdı. Sözde Galatasaray yöneticisi. Maalesef hiçbir şey değişmemiş. Eskisi kadar aktif olsam yine aynı şeyler olacak sizlere olduğu gibi.

Alıntıları Göster
    Böyle birşey olabilir mi ya ? dediğim için ceza aldım

Daha çok kez saçma sapan cezalar aldım. Mesaj yazmadan önce 10 defa düşünmekten bıktım artık. Bu yüzden çok çok öneli birşey olmadıkça konuya yazmıyorum pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Arkadaş ben istersem x takımı derim istersem malum takım derim, şimdi ben FB değil bahçe dedim diye ceza almamı normal ksrşılıyorsan senin de algılarında problem var demektir, sonuçta bu takımın isminde olan bir şeyi söylüyorum, fener demek ne ise bahçe demek de o olmalı , hadi maskotunu söyleyince ağırlarına gidiyor, ilginç ama hadi diyelim, kısaltma yapınca neden problem oluyor, zaten forumdan şikayet etme ve desteğe ulaşma durumumu bloke etmelerine değil , takım ismini istediğim şekilde belirtmeme takılman çok anlamlı anlayana. Sonra GS forumu neden in cin top oynuyo işte bu yüzden beyler. Hem takım umut vermiyor hem forum taraflı. Burada ne yazılar gördük aynı şekilde diğer konularda , günlerce silinmedi veya bir iki gün göstermelik cezalar verildi, ama sorsan hepsi şikayetçi, ben tecrübe yaşadım milletin bizim forumda da çok fena demesi hiç beni ilgilendirmez, az çok tahmin ediyorum malum takım forumlarında yazılanları, ee biraz insaflı hakkaniyetli olsan zaten o yazılara uzaklaştırma verirsin, ama isim kısaltma...
    Yazdıkça mesajlar silinecek malesef, demek ki diğer takım taraftarları bunu tahrik olarak görüyor hocam.

Ne yazılar gördünüz de uzun zaman silinmedi? Göreve geldiğimden beri 24 saatten fazla hiçbir mesaj durmamıştır çok emin olarak söyleyebiliyorum bunu.

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    Şimdi hangi yazı silinmedi derseniz olmaz hocam, ama emin olun burada uzun süre silinmeyen mesajlara karşı tepki gösteren arkadaşlar olduğunu çok iyi hatırlıyorum, sezon içinde, ayrıca ben rakip takım forumlarında herhangi bir argo vs kullanmadan attığım mesajın bir kaç dakika içinde yok olsuğunu gördüğüm için beklentim de bu olabilir, özellikle maçlar oynanıyorken, artık isim değil direk malum takımlar yazıyorum, buna da sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Yazdıkça mesajlar silinecek malesef, demek ki diğer takım taraftarları bunu tahrik olarak görüyor hocam.

Ne yazılar gördünüz de uzun zaman silinmedi? Göreve geldiğimden beri 24 saatten fazla hiçbir mesaj durmamıştır çok emin olarak söyleyebiliyorum bunu.

Alıntıları Göster
    Dostum düştüğün yanılgı şu, diyorsun ki buraya gelip tahrik ediyorlar tahrike düşmeyin, sanki tahrike düşenler iyi niyetli gibi bir düşüncedesin, ama aslında bu dert anlatmaya çalıştıkların da(hepsi bloklu bende şahsen) zaten o tipte arkadaşlar. Onları da hep görüyorum ya diğer takım konularında ceza aldırmaya çalışıyorlar insanlara, ya bu konudan sürekli karşı takımları tahrik edecek şeyler yazıp olta atıyorlar. Sonuç olarak genelde iki taraf da ceza alıyor, iki taraf da ceza aldırmaya çalışırken kendi alınca kendi konusuna gelip serzenişlerde bulunuyor... Sana tavsiyem çok kasma, işini iyi yapıyorsun kimseye açıklamak zorunda hissetme kendini. İyi forumlar.

• quote:

Beyler cidden hala 1(BİR) tane TROLL hesabın gelip buraya mesaj atmasıyla tahrik mi oluyorsunuz?

Yıllardır bu forumda böyle bir şey vardır, birileri bir şeyleri sindiremezse gelir fake hesap açar, ondan sonra da milleti tahrik edip ceza almasını sağlar.

Bu mu cidden? Direk başlamışsınız adama cevap vermeye.Ondan sonra forumda adalet yok.

Yapmayın kardeşim, adam tahrik ediyor diye cevap verip ceza almayın.

@BekirTemel neden sürekli olarak diğer takımların adını değiştirip yazıyorsun? Birilerine ithamda bulunursan tabi ceza alırsın.Ondan sonra 150 gün ceza aldım diyorsun.Görüyorsun, mesajların siliniyor ve işlem yapılıyor.Hala ısrarla aynı tavır.Bir şey bir kez söylenir, iki kez söylenir.

@RedPyro Normalde haksız yere aldığınızı düşündüğünüz cezaları direk bana iletmenizi istiyorum.Elimden geldiğince çabuk çözüm üretmeye çalışıyorum ancak geçtiğimiz günlerde şehir dışında olduğumdan dolayı bilgisayar başında çok bulunamadım, benden kaynaklı. Eğer böyle bir durum varsa ilk olarak destek kısmına ticket açıp, onunla beraber detayları bana gönderin.Ben de üst yönetime daha hızlı işlem yapılması için ricada bulunayım.
    3 4 gün oldu bana durduk yere çocuk resmi atarak aşağılamaya çalışan coobain nickli üye ceza almadı, geziyor forumda dalga geçer gibi. E ben buna çok okkalı bir cevap veririm ama sonra olan bize oluyor işte. İşlem yapılmayacak mı bu üyeye?

• Oooo yine transfer yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

3 4 gün oldu bana durduk yere çocuk resmi atarak aşağılamaya çalışan coobain nickli üye ceza almadı, geziyor forumda dalga geçer gibi. E ben buna çok okkalı bir cevap veririm ama sonra olan bize oluyor işte. İşlem yapılmayacak mı bu üyeye?

Alıntıları Göster
    Ceza almama diye bir şey yok.Cezaların geç işlenmesi var.

@atiuser Adil olma adına konuşmak gerek, iletişim kurmadan çat çat ceza keserek kimse bir şey elde etmiyor hocam.Yıllarca eski yöneticilerin bunu yapmamasından yakındım, şimdi aynı şeyi ben yapamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Oooo yine transfer yok

19:05
  • quote:

Ceza almama diye bir şey yok.Cezaların geç işlenmesi var.

@atiuser Adil olma adına konuşmak gerek, iletişim kurmadan çat çat ceza keserek kimse bir şey elde etmiyor hocam.Yıllarca eski yöneticilerin bunu yapmamasından yakındım, şimdi aynı şeyi ben yapamam.

Alıntıları Göster
    Tabii konuşun da niyete göre. Sürekli ceza alan, sürekli tahrik eden tiplere derdinizi ne kadar anlatırsanız anlatın boş bence. Zaten yukarıda demişsin, insan bir kere ceza alınca anlaması lazım, ama anlamayıp ısrarla yapınca artık ben iyi niyetli yaklaşmazdım. Tabii siz herkesi kucaklayıcı olalım falan derseniz o sizin tarzınız, sizin bileceğiniz iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Alıntıları Göster
    Ahahahaha

• https://twitter.com/siyahekselans/status/1293565247438168065
    Başta montaj sandım .

• medyada ki haber ile dalga geçiyorlar bu kısımda tamamını izlediğimden biliyorum ali ye laf atmıyor yani.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profesyonel Futbolcu Emre Kılınç ile 2020-2021 futbol sezonundan başlamak üzere 4 sezon için aşağıdaki şartlarda anlaşmaya varılmıştır.

2020-2021 sezonu için net 11.350.000 TL sabit transfer ücreti

2021-2022 sezonu için net 8.000.000 TL sabit transfer ücreti

2022-2023 sezonu için net 8.500.000 TL sabit transfer ücreti

2023-2024 sezonu için net 9.000.000 TL sabit transfer ücreti

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

• Emre'den benim beklentim çok yüksek. Allah sakatlık göstermesin.
  • Tanıtım süper olmuş
  • Bugüne kadar gördüğüm en güzel, en seviyeli gönderme yapılmış. Kim düşündüyse çok ince düşünmüş.

• İlk telefon Emre Belözoğlu'ndan ikincisi Ali Koç'tan
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.