┼×imdi Ara

­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masa├╝st├╝1 Mobil
5 sn
16.247
Cevap
107
Favori
533.036
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 758
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 16
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 107
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Sir Kenny Dalglish (664 mesaj) Thejoker58906 (560 mesaj) BekirTemel (509 mesaj) Faithful Blood Day (433 mesaj) Kesinizmirliksk2 (401 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (7510 mesaj) Mobil (4988 mesaj) Mini (2381 mesaj) Uygulama (1368 mesaj)
  • @
Pop├╝ler Konular listesinde
18. S─▒rada  bug├╝n en iyi #4
T├╝m Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> ­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
Giri┼č
    2010 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: martzj9

Fb forumunda tebrik etsen bile ceza at─▒yorlar . Önüne geleni yetkili yaparsan böyle oluyor iste

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Adamlar gelip burada hakaret ediyorlard─▒ biz cevap verince onlar─▒n mesajlar─▒ siliniyor biz ise ceza al─▒yorduk. 2010'lar─▒n ba┼člar─▒ndan bahsediyorum. Geçmi┼č ceza listem hep tak─▒m bölümünde ald─▒─č─▒m cezalar. Bizim bir yönetici vard─▒ böyle bir adamd─▒. Sözde Galatasaray yöneticisi. Maalesef hiçbir ┼čey de─či┼čmemi┼č. Eskisi kadar aktif olsam yine ayn─▒ ┼čeyler olacak sizlere oldu─ču gibi.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

• Yarbay
    7209 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Nightwing

Adamlar gelip burada hakaret ediyorlard─▒ biz cevap verince onlar─▒n mesajlar─▒ siliniyor biz ise ceza al─▒yorduk. 2010'lar─▒n ba┼člar─▒ndan bahsediyorum. Geçmi┼č ceza listem hep tak─▒m bölümünde ald─▒─č─▒m cezalar. Bizim bir yönetici vard─▒ böyle bir adamd─▒. Sözde Galatasaray yöneticisi. Maalesef hiçbir ┼čey de─či┼čmemi┼č. Eskisi kadar aktif olsam yine ayn─▒ ┼čeyler olacak sizlere oldu─ču gibi.

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Böyle bir┼čey olabilir mi ya ? dedi─čim için ceza ald─▒m

Daha çok kez saçma sapan cezalar ald─▒m. Mesaj yazmadan önce 10 defa dü┼čünmekten b─▒kt─▒m art─▒k. Bu yüzden çok çok öneli bir┼čey olmad─▒kça konuya yazm─▒yorum pek.

• B├Âl├╝m Yetkilisi
    2100 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: BekirTemel

Arkada┼č ben istersem x tak─▒m─▒ derim istersem malum tak─▒m derim, ┼čimdi ben FB de─čil bahçe dedim diye ceza almam─▒ normal ksr┼č─▒l─▒yorsan senin de alg─▒lar─▒nda problem var demektir, sonuçta bu tak─▒m─▒n isminde olan bir ┼čeyi söylüyorum, fener demek ne ise bahçe demek de o olmal─▒ , hadi maskotunu söyleyince a─č─▒rlar─▒na gidiyor, ilginç ama hadi diyelim, k─▒saltma yap─▒nca neden problem oluyor, zaten forumdan ┼čikayet etme ve deste─če ula┼čma durumumu bloke etmelerine de─čil , tak─▒m ismini istedi─čim ┼čekilde belirtmeme tak─▒lman çok anlaml─▒ anlayana. Sonra GS forumu neden in cin top oynuyo i┼čte bu yüzden beyler. Hem tak─▒m umut vermiyor hem forum tarafl─▒. Burada ne yaz─▒lar gördük ayn─▒ ┼čekilde di─čer konularda , günlerce silinmedi veya bir iki gün göstermelik cezalar verildi, ama sorsan hepsi ┼čikayetçi, ben tecrübe ya┼čad─▒m milletin bizim forumda da çok fena demesi hiç beni ilgilendirmez, az çok tahmin ediyorum malum tak─▒m forumlar─▒nda yaz─▒lanlar─▒, ee biraz insafl─▒ hakkaniyetli olsan zaten o yaz─▒lara uzakla┼čt─▒rma verirsin, ama isim k─▒saltma...
    Yazd─▒kça mesajlar silinecek malesef, demek ki di─čer tak─▒m taraftarlar─▒ bunu tahrik olarak görüyor hocam.

Ne yaz─▒lar gördünüz de uzun zaman silinmedi? Göreve geldi─čimden beri 24 saatten fazla hiçbir mesaj durmam─▒┼čt─▒r çok emin olarak söyleyebiliyorum bunu.

• Yarbay
    20213 Mesaj

┼×imdi hangi yaz─▒ silinmedi derseniz olmaz hocam, ama emin olun burada uzun süre silinmeyen mesajlara kar┼č─▒ tepki gösteren arkada┼člar oldu─čunu çok iyi hat─▒rl─▒yorum, sezon içinde, ayr─▒ca ben rakip tak─▒m forumlar─▒nda herhangi bir argo vs kullanmadan att─▒─č─▒m mesaj─▒n bir kaç dakika içinde yok olsu─čunu gördü─čüm için beklentim de bu olabilir, özellikle maçlar oynan─▒yorken, art─▒k isim de─čil direk malum tak─▒mlar yaz─▒yorum, buna da s─▒k─▒nt─▒ ç─▒kmaz diye dü┼čünüyorum

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    Jeasme kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Orijinalden al─▒nt─▒: Jeasme

Yazd─▒kça mesajlar silinecek malesef, demek ki di─čer tak─▒m taraftarlar─▒ bunu tahrik olarak görüyor hocam.

Ne yaz─▒lar gördünüz de uzun zaman silinmedi? Göreve geldi─čimden beri 24 saatten fazla hiçbir mesaj durmam─▒┼čt─▒r çok emin olarak söyleyebiliyorum bunu.

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Dostum dü┼čtü─čün yan─▒lg─▒ ┼ču, diyorsun ki buraya gelip tahrik ediyorlar tahrike dü┼čmeyin, sanki tahrike dü┼čenler iyi niyetli gibi bir dü┼čüncedesin, ama asl─▒nda bu dert anlatmaya çal─▒┼čt─▒klar─▒n da(hepsi bloklu bende ┼čahsen) zaten o tipte arkada┼člar. Onlar─▒ da hep görüyorum ya di─čer tak─▒m konular─▒nda ceza ald─▒rmaya çal─▒┼č─▒yorlar insanlara, ya bu konudan sürekli kar┼č─▒ tak─▒mlar─▒ tahrik edecek ┼čeyler yaz─▒p olta at─▒yorlar. Sonuç olarak genelde iki taraf da ceza al─▒yor, iki taraf da ceza ald─▒rmaya çal─▒┼č─▒rken kendi al─▒nca kendi konusuna gelip serzeni┼člerde bulunuyor... Sana tavsiyem çok kasma, i┼čini iyi yap─▒yorsun kimseye aç─▒klamak zorunda hissetme kendini. ─░yi forumlar.
    |
    |

• Yarbay
    5641 Mesaj
    quote:

Beyler cidden hala 1(B─░R) tane TROLL hesab─▒n gelip buraya mesaj atmas─▒yla tahrik mi oluyorsunuz?

Y─▒llard─▒r bu forumda böyle bir ┼čey vard─▒r, birileri bir ┼čeyleri sindiremezse gelir fake hesap açar, ondan sonra da milleti tahrik edip ceza almas─▒n─▒ sa─člar.

Bu mu cidden? Direk ba┼člam─▒┼čs─▒n─▒z adama cevap vermeye.Ondan sonra forumda adalet yok.

Yapmay─▒n karde┼čim, adam tahrik ediyor diye cevap verip ceza almay─▒n.

@BekirTemel neden sürekli olarak di─čer tak─▒mlar─▒n ad─▒n─▒ de─či┼čtirip yaz─▒yorsun? Birilerine ithamda bulunursan tabi ceza al─▒rs─▒n.Ondan sonra 150 gün ceza ald─▒m diyorsun.Görüyorsun, mesajlar─▒n siliniyor ve i┼člem yap─▒l─▒yor.Hala ─▒srarla ayn─▒ tav─▒r.Bir ┼čey bir kez söylenir, iki kez söylenir.

@RedPyro Normalde haks─▒z yere ald─▒─č─▒n─▒z─▒ dü┼čündü─čünüz cezalar─▒ direk bana iletmenizi istiyorum.Elimden geldi─čince çabuk çözüm üretmeye çal─▒┼č─▒yorum ancak geçti─čimiz günlerde ┼čehir d─▒┼č─▒nda oldu─čumdan dolay─▒ bilgisayar ba┼č─▒nda çok bulunamad─▒m, benden kaynakl─▒. E─čer böyle bir durum varsa ilk olarak destek k─▒sm─▒na ticket aç─▒p, onunla beraber detaylar─▒ bana gönderin.Ben de üst yönetime daha h─▒zl─▒ i┼člem yap─▒lmas─▒ için ricada bulunay─▒m.
    3 4 gün oldu bana durduk yere çocuk resmi atarak a┼ča─č─▒lamaya çal─▒┼čan coobain nickli üye ceza almad─▒, geziyor forumda dalga geçer gibi. E ben buna çok okkal─▒ bir cevap veririm ama sonra olan bize oluyor i┼čte. ─░┼člem yap─▒lmayacak m─▒ bu üyeye?

• Yarbay
    3706 Mesaj
    Oooo yine transfer yok

Galatasaray.. Diablo 3 CADAVAROS#2806
  • B├Âl├╝m Yetkilisi
    2100 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Rai-gy

3 4 gün oldu bana durduk yere çocuk resmi atarak a┼ča─č─▒lamaya çal─▒┼čan coobain nickli üye ceza almad─▒, geziyor forumda dalga geçer gibi. E ben buna çok okkal─▒ bir cevap veririm ama sonra olan bize oluyor i┼čte. ─░┼člem yap─▒lmayacak m─▒ bu üyeye?

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Ceza almama diye bir ┼čey yok.Cezalar─▒n geç i┼členmesi var.

@atiuser Adil olma ad─▒na konu┼čmak gerek, ileti┼čim kurmadan çat çat ceza keserek kimse bir ┼čey elde etmiyor hocam.Y─▒llarca eski yöneticilerin bunu yapmamas─▒ndan yak─▒nd─▒m, ┼čimdi ayn─▒ ┼čeyi ben yapamam.

• Yarbay
    3675 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: cadavaros

Oooo yine transfer yok

19:05
    |
    |

Ceza almama diye bir ┼čey yok.Cezalar─▒n geç i┼členmesi var.

@atiuser Adil olma ad─▒na konu┼čmak gerek, ileti┼čim kurmadan çat çat ceza keserek kimse bir ┼čey elde etmiyor hocam.Y─▒llarca eski yöneticilerin bunu yapmamas─▒ndan yak─▒nd─▒m, ┼čimdi ayn─▒ ┼čeyi ben yapamam.

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Tabii konu┼čun da niyete göre. Sürekli ceza alan, sürekli tahrik eden tiplere derdinizi ne kadar anlat─▒rsan─▒z anlat─▒n bo┼č bence. Zaten yukar─▒da demi┼čsin, insan bir kere ceza al─▒nca anlamas─▒ laz─▒m, ama anlamay─▒p ─▒srarla yap─▒nca art─▒k ben iyi niyetli yakla┼čmazd─▒m. Tabii siz herkesi kucaklay─▒c─▒ olal─▒m falan derseniz o sizin tarz─▒n─▒z, sizin bilece─činiz i┼č.
    |
    |

• Te─čmen
    172 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Rai-gy

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Ahahahaha

|
    |
    Ba┼čta montaj sand─▒m .

|
    |
    5022 Mesaj

medyada ki haber ile dalga geçiyorlar bu k─▒s─▒mda tamam─▒n─▒ izledi─čimden biliyorum ali ye laf atm─▒yor yani.
    |
    |
    Djalma Feitosa Dias kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    827 Mesaj

|
    |
    Bir ada de─čildir insan, bütün hiç de─čildir bir ba┼č─▒na; anakaran─▒n bir parças─▒d─▒r, bir damlad─▒r okyanusta; bir toprak tanesini al─▒p götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmu┼č, dostlar─▒n─▒n ya da senin bir yurtlu─čunmu┼č gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insano─člunun bir parças─▒y─▒m; i┼čte bundand─▒r ki çanlar kimin için çal─▒yor diye sorma; çanlar senin için çal─▒yor.
  • Yarbay
    2448 Mesaj
    Profesyonel Futbolcu Emre K─▒l─▒nç ile 2020-2021 futbol sezonundan ba┼člamak üzere 4 sezon için a┼ča─č─▒daki ┼čartlarda anla┼čmaya var─▒lm─▒┼čt─▒r.

2020-2021 sezonu için net 11.350.000 TL sabit transfer ücreti

2021-2022 sezonu için net 8.000.000 TL sabit transfer ücreti

2022-2023 sezonu için net 8.500.000 TL sabit transfer ücreti

2023-2024 sezonu için net 9.000.000 TL sabit transfer ücreti

Kamuoyuna sayg─▒yla duyurulur.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    7810 Mesaj
    Bugüne kadar gördü─čüm en güzel, en seviyeli gönderme yap─▒lm─▒┼č. Kim dü┼čündüyse çok ince dü┼čünmü┼č.

|
    |
    |
    |
Canl─▒ Tv izle
Sohbet
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.