Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu emredir herhal, her gün bir transfer açıklandığına göre dönem büyük oranda sona erdi, bari satış bilgilendirmesi gelse 3-5 bir paraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

GS forumu, sürekli ceza verilerek bitirildi, burada sizin yazdığınız ve ceza verilmeyen şeyleri görünce neden bu durumda GS forumu, anlıyorum, bende transfer takibi için bakıyorum, muhabbet etme isteğim kalmadı, 150 gün ceza aldığını bilirim, ne yapmış olabilirim acaba, çift taraflı bir yönetim anlayışı
    Fb forumunda tebrik etsen bile ceza atıyorlar . Önüne geleni yetkili yaparsan böyle oluyor iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine 19.05'e bırakmazlar umarım açıklamayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riera bugünkü idmana çıkmış diyorlar. Diğer yardımcılar kim ki?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Necati ve Selçuk inan

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoltarkanka

Necati ve Selçuk inan
    Ümit davala ve levent şahin ayrıldı mı?

• Beyler cidden hala 1(BİR) tane TROLL hesabın gelip buraya mesaj atmasıyla tahrik mi oluyorsunuz?

Yıllardır bu forumda böyle bir şey vardır, birileri bir şeyleri sindiremezse gelir fake hesap açar, ondan sonra da milleti tahrik edip ceza almasını sağlar.

Bu mu cidden? Direk başlamışsınız adama cevap vermeye.Ondan sonra forumda adalet yok.

Yapmayın kardeşim, adam tahrik ediyor diye cevap verip ceza almayın.

@BekirTemel neden sürekli olarak diğer takımların adını değiştirip yazıyorsun? Birilerine ithamda bulunursan tabi ceza alırsın.Ondan sonra 150 gün ceza aldım diyorsun.Görüyorsun, mesajların siliniyor ve işlem yapılıyor.Hala ısrarla aynı tavır.Bir şey bir kez söylenir, iki kez söylenir.

@RedPyro Normalde haksız yere aldığınızı düşündüğünüz cezaları direk bana iletmenizi istiyorum.Elimden geldiğince çabuk çözüm üretmeye çalışıyorum ancak geçtiğimiz günlerde şehir dışında olduğumdan dolayı bilgisayar başında çok bulunamadım, benden kaynaklı. Eğer böyle bir durum varsa ilk olarak destek kısmına ticket açıp, onunla beraber detayları bana gönderin.Ben de üst yönetime daha hızlı işlem yapılması için ricada bulunayım.

• Emre Kılınç mükemmel oldu bence. Yaşı 25, Türk, top sürebilen hızlanan kanat oyuncusu, uzaktan şutları da fena değil, bonservis bedelsiz daha ne isteyelim?
    ayrılmayacakmış sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

ayrılmayacakmış sanırım.
    5 yardımcı olacak o zaman. Hepsi a takımda olmaz herhalde?

Terim e teknik adam yetiştirmiyorsun diyorduk 5 tane yardımcı alarak kendini geliştiren kazansın demiş resmen. Umarım takıma faydaları olur.

• Sezon kampi başladı Kondisyoner hala yok

Ft den umudu kestim ben.

Bu sezon da sahada yururler artik

• Omar Elabdellaoui geliyo mu ? :S çok bilmiyorum ama yetersiz gibi geldi bana
    https://www.webaslan.com/futbol/albert-riera-galatasaray-antrenmaninda-SXHBQ121323SXQ

şöyle bi haber var ama ne biraz ucu açık bende anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoltarkanka

https://www.webaslan.com/futbol/albert-riera-galatasaray-antrenmaninda-SXHBQ121323SXQ

şöyle bi haber var ama ne biraz ucu açık bende anlamadım
    Antrenman fotoları düşünce öğreniriz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple_M1

Sezon kampi başladı Kondisyoner hala yok

Ft den umudu kestim ben.

Bu sezon da sahada yururler artik
    Kondisyoneride kolundan tutup terim mi getirecek?

Adam şu kondisyoneri getirin der ya da bana kondisyoner bulun der kenara çekilir. Gerisi yönetimin işi.

• Kondisyoner olarak Scott piri ile görüşülüyormuş dün atmıştım haberini buraya getirir umarım yönetim.
  • Jeasme kullanıcısına yanıt
    En son sizden yardım isteyip size mesaj attıgımda hızlı ilgilenmediğiniz için diğer yöneticiler ile destek üzerinden yazışıp 15 gün hesabım kapatılmıştı . Ama yapacak bir şey yok bir dahakine tekrar dediğiniz gibi yapacağım, inşallah bu sefer sonuç lehimize olur.
  • Jeasme kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ben istersem x takımı derim istersem malum takım derim, şimdi ben FB değil bahçe dedim diye ceza almamı normal ksrşılıyorsan senin de algılarında problem var demektir, sonuçta bu takımın isminde olan bir şeyi söylüyorum, fener demek ne ise bahçe demek de o olmalı , hadi maskotunu söyleyince ağırlarına gidiyor, ilginç ama hadi diyelim, kısaltma yapınca neden problem oluyor, zaten forumdan şikayet etme ve desteğe ulaşma durumumu bloke etmelerine değil , takım ismini istediğim şekilde belirtmeme takılman çok anlamlı anlayana. Sonra GS forumu neden in cin top oynuyo işte bu yüzden beyler. Hem takım umut vermiyor hem forum taraflı. Burada ne yazılar gördük aynı şekilde diğer konularda , günlerce silinmedi veya bir iki gün göstermelik cezalar verildi, ama sorsan hepsi şikayetçi, ben tecrübe yaşadım milletin bizim forumda da çok fena demesi hiç beni ilgilendirmez, az çok tahmin ediyorum malum takım forumlarında yazılanları, ee biraz insaflı hakkaniyetli olsan zaten o yazılara uzaklaştırma verirsin, ama isim kısaltma...

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.