Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (952. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şikayet ettiği mesaja bak bide ceza alacak en ufak bişey yok içerikte.

Muğdat heyecanlı herifin teki eli ayağına dolaşmıştır diyen adamdan ne bekliyorsun ki? Her Galatsaray maçında çok heyecanlanıyor ne hikmetse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shieldwall -- 24 Kasım 2020; 21:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Şikayet ettiği mesaja bak bide ceza alacak en ufak bişey yok içerikte.

Muğdat heyecanlı herifin teki eli ayağına dolaşmıştır diyen adamdan ne bekliyorsun ki? Her Galatsaray maçında çok heyecanlanıyor ne hikmetse.

aynısı ya da daha ağırları sana dendiğinde şikayet etmezsin o zaman, o senin problemin. Muğdat heyecanlı adam evet, Gs maçlarında bile heyecanlıydı, pozisyon sonunda saçmalardı bir şekilde. Hayatında maç izlememiş, 12 numaradan skor takip eden çocuğa laf anlatıyoruz biz de. 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Kahve yorumcusuna hangi kelimeyi kullanıyayım kahveler kapandıysa bizim suçumuz ne olmadı Twitter filen git senin dengin orası
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt

Sen benim maç izleyip izlemediğim hakkında konuşacak en son kişisin. Konyaspor maçlarını bile izlerim sen merak etme. Sadece ben değil biz değil dış basına bile yansımış olay hakkında söylediklerin at gözlüğü takmak oluyor kusura bakma.

Sana da son mesajım zaten kör fanatiklerle değil objektif Galatasaraylılarla konuşmayı tercih ederim. Blok.

• Başakşehir maçı baslamadan bitti 2-0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İRFAN Can çöküşte resmen.

• Çok güzel attı Deniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Sen benim maç izleyip izlemediğim hakkında konuşacak en son kişisin. Konyaspor maçlarını bile izlerim sen merak etme. Sadece ben değil biz değil dış basına bile yansımış olay hakkında söylediklerin at gözlüğü takmak oluyor kusura bakma.

Sana da son mesajım zaten kör fanatiklerle değil objektif Galatasaraylılarla konuşmayı tercih ederim. Blok.

noldu reis muğdatla şike yapmaya mı yeltenmişiz bu mu olay

objektif GSliyim hangi konuda konuşmak istiyorsun konuşalım

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Rai yine birilerini öğretmenine şikayet ediyor

Bu adamlara neden işlem yapılmıyor ? Biz A yazsak artık 120 gün cezadan kapıyı açıyorlar valla sıkıldım artık bu işten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray'da olağanüstü genel kurul yapılamayacak!

1 Aralık'a kadar yasak olan genel kurulların toplanma kararı, salgın nedeniyle 28 Şubat'a kadar uzatılacak. (DHA)

• Şansal Büyüka: "Arda Turan, Belhanda ile Feghouli’yi Her gün aramış. Evlerine yemek göndermiş. Aileleriyle birlikte yemeklere gitmişler. Hatta daha fazlası var, özele girenler var, yazarsam ayıp olur"

(Milliyet)

• taraftar çıldırdı falcaoyu istiyor diye bağıran taraftar, mesajı alıp kolundan tutup getiren a.albayrak

• Bu hafta yerler birbirlerini malum takımlar, sonra tekrar GS için birleşirler, umarım sıkıntılı bir maç olur da eğleniriz biraz, bizim takımda iş yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 🗣️ Mbaye Diagne: "En azından sakatım diyerek antrenmandan kaçmıyorum. Taraftar ayıp ediyor."

• Maradona'nın hayatını kaybettiği söyleniyor an itibariyle. Maalesef kesinleşti.

Maradona hayatını kaybetti. Sebep KK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 25 Kasım 2020; 19:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

Maradona'nın hayatını kaybettiği söyleniyor an itibariyle. Maalesef kesinleşti.

Maradona hayatını kaybetti. Sebep KK

Yeter artık be kemal kılıçdaroğlu ne istedin maradona'dan !!!!!!

• 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.