┼×imdi Ara

­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: 10kdays , Elninnomurat , auto_man , frkmngr9153 , Felina. , bero 20 Daha Az
6 Kay─▒tl─▒ ├ťye (5 Mobil) ve 9 Misafir (4 Mobil) - 6 Masa├╝st├╝9 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
27.932
Cevap
116
Favori
904.849
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 14 dk. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 993
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 24
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 116
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Sir Kenny Dalglish (1064 mesaj) lastwarriors (922 mesaj) BekirTemel (839 mesaj) Thejoker58906 (766 mesaj) auto_man (611 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (13126 mesaj) Mobil (9139 mesaj) Mini (4038 mesaj) Uygulama (1628 mesaj)
  • @
49 oy
├ľne ├ç─▒kar
Pop├╝ler Konular listesinde
6. S─▒rada  bug├╝n en iyi #5
T├╝m Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> ­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
Giri┼č
    1973 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Necdet_Pek

Kat─▒l─▒yorum. O pozisyonda sa─ča pas verse ┼čimdi kral ilan edilirdi.

Ama ├╝z├╝ld├╝─č├╝m nokta sanki hepimiz hayat─▒m─▒zda, yapt─▒─č─▒m─▒z i┼člerde s─▒f─▒r hata ile ├žal─▒┼č─▒yoruz. ─░lk kez 11 de oynayan bir gencin s─▒f─▒r hata ile oynamas─▒n─▒ istiyoruz.

Az─▒c─▒k empati becerisi herkese gerekli.

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

T├╝rkiyede gen├ž ya┼č kavram─▒n─▒ ka├ž ya┼č─▒na kadar kullan─▒yoruz meraktan soruyorum? 30na gelmi┼č adama ya┼čl─▒ muhabbeti yap─▒lan ├╝lkede 25 ya┼č─▒ndan gen├ž mi olunuyor?

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi help21 -- 23 Kas─▒m 2020; 22:37:19 >
    |
    |

• Binba┼č─▒
    1489 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: help21

Kayseriye puan veren terimdir! Emre akbaba emre K─▒l─▒n├ž fegouli Taylan o─čulcan bunlar yan yana hal─▒ sahada oynamaz oynayamaz!! Terim nerde oynatt─▒ tak─▒mda ortasahan yoksa ├žek donku oraya stopere gen├ž kimi koyuyorsan koy ama fegouliyi orta sahada bitirdin! Yetmedi emre akbaba ile oyunu merkeze y─▒─čd─▒n oda yetmedi emre K─▒l─▒n├ž nerde oynad─▒─č─▒n─▒ biliyorsa bende futboldan anlam─▒yorum =) terim ger├žekten gelecek y├Ânetime iyi k─▒z veriyor seneye komple yenilik ┼čart hay─▒rl─▒s─▒ art─▒k..

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Yorumunuza kesinlikle kat─▒l─▒yorum hocam

bi ara O─čulcan ben nerde oynuyorum ya bak─▒┼č─▒ att─▒ . Kanat desek kanat de─čil orta saha desek de─čil ├žocuk kayboldu gitti . Ayn─▒ ┼čey Emre i├žinde ge├žerli

ma├ž─▒ hoca katletti resmen . Dedi─činiz gibi donu bu tak─▒ma level atlat─▒yor bence ama orta sahada oynarsa . Stoper oynatma donk u . Koy gen├ž bi ├žocu─ču stopere .

vallaha terimi anlamak g├╝├ž

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |

• Binba┼č─▒
    1489 Mesaj
    Terim i┼čleyen yerleri bozarak bu gece maç─▒ tek ba┼č─▒na satm─▒┼čt─▒r .

|
    |
    [23 Nisan 2021 21:13:17 tarihine dek b├Âl├╝me mesaj atamaz]
    Falcao gol att─▒ m─▒ beyler

fotureo

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: coobain

Falcao gol att─▒ m─▒ beyler

Ge├žen seneki penalt─▒y─▒ m─▒ soruyon ?. A├žabilirsin g├Âzlerini,maalesef bitirdi seriyi :)))

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Guest-72080500B -- 23 Kas─▒m 2020; 23:2:50 >

Fatih Hoca gen├žlere ┼čans verse su├ž ┼čans vermese su├ž

─░yi oyun oynatsa su├ž oynamasa su├ž

3 puan kazansa su├ž puan kaybetse su├ž

┼×ampiyon yapsa su├ž ┼čampiyonluktan elense su├ž

Fatih Terim haterlar─▒n─▒n ├Âzeti budur

TrabzonÔÇÖa maç─▒na kadar kay─▒ps─▒z demi┼čtim bugün gördük ki, s─▒k─▒nt─▒.. Rize deplasman─▒nda olas─▒ bir yenilgi sonun ba┼člang─▒c─▒ olur baz─▒ isimler için hele kongre yak─▒nken :/

|
    |
    [19 Ocak 2021 21:07:03 tarihine dek b├Âl├╝me mesaj atamaz]

iyi geceler 

|
    |

Orijinalden al─▒nt─▒: huso

Hay─▒rd─▒r ya bu uslup nedir?

O mesajda cezal─▒k bir durum ben goremedim.Ama alt─▒nda Ali Koc a sallayan ve suclayan mesajlar var.Onlar futbolla m─▒ alakal─▒?

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Ceza al─▒nan mesaj silindi─činden dolay─▒ g├Âremiyorsunuz zaten.

Seffaf olaca─č─▒z dedik diye her yapt─▒─č─▒m─▒z hareketi sorgulamaya ba┼člad─▒n─▒z, o ├╝slup ondan dolay─▒ olabilir mi acaba?

Rahats─▒z oldu─čunuz ┼čeylerin ├žo─ču ceza sebebi de─čil art─▒k yeni kurallar sayesinde.;

Birilerini s─▒rf savunaca─č─▒m diye burada bo┼č muhabbet yap─▒lmas─▒na, admin g├Âm├╝lmesine olabilir mi mesela bu ├╝slup?

Son 4 mesaj, hepsi ┼čike i├žerikli.1 hafta ceza ald─▒ diye yaygaray─▒ kopar─▒yor bana sall─▒yor o arkada┼č.

Objektiflik sorgulamaya devam edecekseniz bir de Galatasaray b├Âl├╝m├╝ ├╝yelerine sorun bence.Onlar sizden daha fazla rahats─▒z benim onlara verdi─čim cezalardan.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e7/a6/ef/e7a6eff389696a69612846e0e8fb5528.jpeg&t=0&width=480&text=1
    < Bu mesaj bir y├Ânetici taraf─▒ndan de─či┼čtirilmi┼čtir >

• B├Âl├╝m Yetkilisi
    2093 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Mr Sherlock Holmes

Fatih Hoca gen├žlere ┼čans verse su├ž ┼čans vermese su├ž

─░yi oyun oynatsa su├ž oynamasa su├ž

3 puan kazansa su├ž puan kaybetse su├ž

┼×ampiyon yapsa su├ž ┼čampiyonluktan elense su├ž

Fatih Terim haterlar─▒n─▒n ├Âzeti budur

Gen├žlere ┼čans versin, kimse vermesin demiyor.

Mesela O─čulcan a ┼čans verdi, ilk yar─▒da fazlas─▒yla atak y├Ân├╝nden oyunun i├žindeydi.Top kayb─▒ yapt─▒, pas hatas─▒ yapt─▒ ama tak─▒m tak─▒r tak─▒r atak oynad─▒.

Kerem e ┼čans veriyor, ├žocuk 5dk da Kayseri ye kar┼č─▒ kendini ne kadar g├Âsterebilir ki? Asl─▒na bakarsan g├Âsterdi de 5dk da neler yapabilece─čini.

Ali Yavuz a ┼čans veriyorum diyebilmesi i├žin topa vurmaktan aciz Diagne yi kesip vermesi laz─▒m.

Benim esas k─▒zd─▒─č─▒m ┼čey ┼ču; hi├žbir i┼če yaramayan, tar─▒k ├žamdal dan hallice, bursa n─▒n bile serbest b─▒rakt─▒─č─▒ ta┼čdemir neden sahan─▒n en verimli oyuncusu yerine giriyor? 25 ya┼č─▒nda bu adam.Gen├ž falan da de─čil? Neyin evlat├ž─▒l─▒─č─▒ bu?

|
    |

• Te─čmen
    179 Mesaj
    [19 Ocak 2021 21:07:03 tarihine dek b├Âl├╝me mesaj atamaz]
    Buran─▒n adminleri çok tarafl─▒, yaz─▒k gerçek Galatasarayl─▒ Lara.

|
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin ─░D: PatrenTR
  • Onba┼č─▒
    28 Mesaj
    Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒:
    fotureo

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: su1456ru

Mu─čdat bile ┼čampiyonluk g├Ârd├╝. ├çok b├╝y├╝ks├╝n cim bom bom :)))

|
    |

Orijinalden al─▒nt─▒: Jeasme

Ceza al─▒nan mesaj silindi─činden dolay─▒ g├Âremiyorsunuz zaten.

Seffaf olaca─č─▒z dedik diye her yapt─▒─č─▒m─▒z hareketi sorgulamaya ba┼člad─▒n─▒z, o ├╝slup ondan dolay─▒ olabilir mi acaba?

Rahats─▒z oldu─čunuz ┼čeylerin ├žo─ču ceza sebebi de─čil art─▒k yeni kurallar sayesinde.;

Birilerini s─▒rf savunaca─č─▒m diye burada bo┼č muhabbet yap─▒lmas─▒na, admin g├Âm├╝lmesine olabilir mi mesela bu ├╝slup?

Son 4 mesaj, hepsi ┼čike i├žerikli.1 hafta ceza ald─▒ diye yaygaray─▒ kopar─▒yor bana sall─▒yor o arkada┼č.

Objektiflik sorgulamaya devam edecekseniz bir de Galatasaray b├Âl├╝m├╝ ├╝yelerine sorun bence.Onlar sizden daha fazla rahats─▒z benim onlara verdi─čim cezalardan.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e7/a6/ef/e7a6eff389696a69612846e0e8fb5528.jpeg&t=0&width=480&text=1

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Sen niye laf anlat─▒yorsun buna anlamad─▒m? Bu kiminle tart─▒┼čmaya girse ikinci mesaj─▒nda bo┼č yap─▒yorsun yazan bir adam, 100 tane mesaj─▒ vard─▒r bu ┼čekilde. Bu sitede ├╝slup muhabbetlerine girecek son adam kendisidir, o y├╝zden elini yorma.

• Y├╝zba┼č─▒
    805 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Guest-72080500B

Ge├žen seneki penalt─▒y─▒ m─▒ soruyon ?. A├žabilirsin g├Âzlerini,maalesef bitirdi seriyi :)))

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Lan ├╝z├╝ld├╝m sana ┼čimdi.Ke┼čke normal gol atm─▒┼č olsayd─▒ o ma├žta ├Âv├╝n├╝rd├╝n├╝z g├╝zelce.B├Âyle falcaodan sonra penalt─▒ yaz─▒nca bir g├╝lme geliyor tutam─▒yor insan

Ben kendi ad─▒ma dün ak┼čam için kimseyi kabahatli bulmuyorum. Herkes ç─▒kt─▒ kapasitesi do─črultusunda oynad─▒. Galatasaray da oynuyorsan buldu─čun pozisyonlar─▒ gol yapacaks─▒n oras─▒ ayr─▒ konu. Ama bu kadar eksi─če ra─čmen bask─▒l─▒ ve bol pozisyonlu bir maç izledik. Beraberli─če kadar gayet keyif ald─▒m maçtan. Ondan sonra da maç─▒ çevirebilirdik ama olmay─▒nca olmuyor i┼čte.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    Aleyna.

[25 Mart 2021 21:42:34 tarihine dek b├Âl├╝me mesaj atamaz]

Vallahi helal olsun, avrupada gruplara kalmad─▒lar bizi art─▒k rezil etmezler dedik, ┼ča┼č─▒rtmay─▒ ba┼čard─▒n─▒z

|
    |
Ekonomi
Sohbet
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR1
1,313
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
De─či┼čim
    T├╝m├╝n├╝ G├Âr
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.