┼×imdi Ara

­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masa├╝st├╝2 Mobil
5 sn
16.247
Cevap
107
Favori
533.029
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan ├ťyeler 758
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 16
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 107
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Sir Kenny Dalglish (664 mesaj) Thejoker58906 (560 mesaj) BekirTemel (509 mesaj) Faithful Blood Day (433 mesaj) Kesinizmirliksk2 (401 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (7510 mesaj) Mobil (4988 mesaj) Mini (2381 mesaj) Uygulama (1368 mesaj)
  • @
Pop├╝ler Konular listesinde
17. S─▒rada  bug├╝n en iyi #4
T├╝m Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> ­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
Giri┼č
    2971 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Felina.

Fenerbahçe senelerdir bu 'çal─▒m' sevdas─▒ yüzünden rakiplerinin verdi─či paran─▒n 3 - 4 kat─▒n─▒ ç─▒k─▒yor sonra da gün yüzü göremiyor.
    Twitterda Mert Hakan tag─▒na bakt─▒m az önce yok kudurtmu┼člar GSlileri yok ┼čöyle yok böyle

Aga ayn─▒s─▒n─▒ geçen yaz Vedat için yapt─▒n─▒z da ne oldu? Nerde Vedat hani?
    Sezonun tamam─▒nda oynayan Vedat 15 gol. Sezonun yar─▒s─▒nda oynayan Falcao 10 gol

Mert Hakan kötü topçu de─čil de çal─▒m att─▒k denilecek bir oyuncu da de─čil. 2 rakip almak için k─▒yas─▒ya u─čra┼č─▒r Fener al─▒r eyvallah. Ama Galatasaray─▒ tuttu─ču ve anla┼čt─▒─č─▒ bilinen adama gidip sessiz sedas─▒z para teklif etmek çal─▒m olmuyor.
    Mert Hakan'da zaten yetene─činden ba─č─▒ms─▒z GS topçusu olacak kalibrede de─čilmi┼č onu gösterdi bu hareketiyle

Herkes lay─▒─č─▒n─▒ buldu aç─▒kças─▒.
    Gs istese merti al─▒rd─▒. Bu kadar paray─▒ anadolu topçusuna gömmeye gerek yok. Sonra limit diye dolan─▒r─▒z onlar gibi.
    Bize yarayacak futbolcu emre k─▒l─▒nç umar─▒m kapt─▒rmazlar.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |

• Y├╝zba┼č─▒
    484 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Rai-gy

https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/144998469

┼×u kine, nefrete bak. Kendini tutamam─▒┼č sa─čl─▒─č─▒yla alay ederek Gs ba┼čkan─▒na laf çarp─▒yor. Ve bu uzakla┼čt─▒rma falanda almaz kesin.
    Üslüp, tav─▒r, dü┼čünce yap─▒s─▒ di─čer kulübün taraftar─▒yla birebir ayn─▒. Fotokopi gibiler :)

Bunlar kulüpleri birle┼čtirmek için hala neyi bekliyorlar ki? Belli ki bu ┼čekilde ba┼čar─▒s─▒z olunuyor, 10 senede 2 ┼čampiyonluk al─▒n─▒yor. Birle┼čseler bu say─▒ 3-4 olur belki. Bir hafta iç saha Kad─▒köy, öteki hafta Vodafone olur, renklerde de bir ayarlama yaparlar oldu bitti :)

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Louise Attaque -- 11 A─čustos 2020; 16:33:36 >
    |
    |

• Y├╝zba┼č─▒
    267 Mesaj

Siz kat─▒l─▒yorsunuz da ne oluyor ben onu anlamad─▒m 50 maçta 3, 4 galibiyetiniz ya var ya yok sonra sportif ba┼čar─▒dan bahsediyorsun. Ald─▒─č─▒n─▒z ayak bast─▒ paras─▒ ona da 13 milyon cagneye bonservis veriyorsunuz, 34 ya┼č─▒ndaki falcaoya 6, 7 milyon para veriyorsunuz ald─▒─č─▒n─▒z parada toz olup uçuyor. Bunlar─▒n üzerine beyin muhabbeti yapman enteresan gerçekten.

Biz zaten kötü yönetimin fark─▒nday─▒z ama sizin de kötü yönetildi─činizin fark─▒nday─▒z. 2 milyar borca 150 harcama limiti 1.5 milyar borca 450 harcama limiti veren adaletsiz sisteminde kar┼č─▒s─▒nday─▒z.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    armutsever kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    Bu arada Twitter da. Bir ses payla┼č─▒lm─▒┼č Emre K─▒l─▒nç büyük ihtimal, ordan da bir vuru┼č olmu┼č, orta sahay─▒ merak ediyorum ben mensah yada ba┼čkas─▒ gizli bir transfer aç─▒klansa ne güzel olurdu, luyi, marcao hep bu gizlili─čin meyveleri idi, s─▒ra orta sahada

Orijinalden al─▒nt─▒: alperepla

Bu mesaj silindi.
    Siz bu borç i┼čini bir ö─črenemediniz. Size ö─čretmeye çal─▒┼čmaktan ben yoruldum. Sizin A.┼č borcunuz 2.1 milyar. Dernek borcunuz ekle bakay─▒m.
    Eskiden aziz zaman─▒nda sadece dernek borcunuz aç─▒klan─▒rd─▒. Her yerde bizim borç çok az en iyisi biziz diye dolan─▒rd─▒n─▒z. Sonra gerçekleri görünce ┼čok oldunuz.
    Ba┼čkan de─či┼čti─činde a┼č+dernek borcunuzu ba┼čkan─▒n─▒z aç─▒klad─▒ git bir bak bakay─▒m ne kadar ? En son genel kurulda sadece a.s borcunuz aç─▒kland─▒ 2.1 diye

|
    |

O─čulcan deniyor ses için bende ona benzettim emrenin sesi daha kal─▒n.
    |
    |
    BekirTemel kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    20213 Mesaj

O─čulcan bu kadar tantana yap─▒lacak bir isim de─čil, vezir olal─▒m derken rezil olurlar, e─čer tüm transferler için bu tarz bir tan─▒t─▒m yoksa bu emre dir diye dü┼čünüyorum, malum tak─▒ma bir nevi cevap niteli─činde, özel bir video ile gelir emre, tabii bu tak─▒m─▒n en az 3-4 as oyumcuya ihtiyac─▒ var, sa─č bek omar─▒ d─▒┼čar─▒da tutuyorum, iki transferin orta sahaya gelece─čini dü┼čünürsek kanatlara da en az 1 transfer gelmeli, ayr─▒ca marcao-luyi ikilisine nazar de─čmemeli bu zorlu maratonda, donk da gidici ise adamlar─▒n yede─či yok, para da olmad─▒─č─▒ için ana ihtiyaçlar hariç transfer yap─▒lmaz diye dü┼čünüyorum

|
    |
    Thejoker58906 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

hepsi farkl─▒ duyuruluyor genelde hocam ayn─▒ olaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum hepsinin duyurulu┼č ┼čeklinin tantana y─▒ ise bizim taraftar kendi yapt─▒ bence klasik ademde "ben adem büyük galatasaray tek büyük" diyerek duyurulmu┼čtu ogulcan─▒n─▒n da 4.y─▒ld─▒zl─▒ tek tak─▒m merhaba demesinde bir s─▒k─▒nt─▒ göremedim ben ┼čahsen.
    |
    |
    BekirTemel kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    484 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: alperepla

Siz kat─▒l─▒yorsunuz da ne oluyor ben onu anlamad─▒m 50 maçta 3, 4 galibiyetiniz ya var ya yok sonra sportif ba┼čar─▒dan bahsediyorsun. Ald─▒─č─▒n─▒z ayak bast─▒ paras─▒ ona da 13 milyon cagneye bonservis veriyorsunuz, 34 ya┼č─▒ndaki falcaoya 6, 7 milyon para veriyorsunuz ald─▒─č─▒n─▒z parada toz olup uçuyor. Bunlar─▒n üzerine beyin muhabbeti yapman enteresan gerçekten.

Biz zaten kötü yönetimin fark─▒nday─▒z ama sizin de kötü yönetildi─činizin fark─▒nday─▒z. 2 milyar borca 150 harcama limiti 1.5 milyar borca 450 harcama limiti veren adaletsiz sisteminde kar┼č─▒s─▒nday─▒z.
    Galibiyet az olunca net gelirden mi kesiyorlar Senin tak─▒m─▒n gitse o 3-4 galibiyeti de alamazd─▒. Öncelikle biz her sene çok iyi oldu─čumuz için ┼čampiyonlar ligine gitmedik. Son y─▒llarda kötünün iyisi oldu─čumuz için gidiyoruz, sonuç ortada. Bizim yapabildi─čimiz bu, di─čerlerinin ba┼č─▒na ne gelirdi sen dü┼čün. ─░stisna olarak bir Be┼čikta┼č'─▒n gruptan lider ç─▒kt─▒─č─▒ sezon var, onlar─▒n tarihlerinin en iyi dönemiydi ki orada da turu geçip ilk top class tak─▒mla kar┼č─▒la┼č─▒nca sonuç ne oldu gördük.

Hele senin 10 senedir ┼×L gördü─čün yok, arada Avrupa Ligi'ne gidip 2 tane kasaba tak─▒m─▒yla berabere kald─▒n diye bu sana Galatasaray'la dalga geçme hakk─▒ vermez. ┼×u kadar maçta ┼ču kadar galibiyet diye alay etti─činiz maçlar─▒n yar─▒s─▒ Real Madrid, PSG, Atletico, Dortmund, Chelsea gibi tak─▒mlarla oynand─▒ ki bunlar─▒n hepsi bizim eri┼čemeyece─čimiz seviyelerde.

Geriye kalan maçlar─▒n da anca bir k─▒sm─▒ ba┼čar─▒s─▒zl─▒kt─▒r. Benfica'ya Porto'ya yenilmek süpriz olmaz ama Lazio'ya elenmek Astana'ya Moskova'ya yenilmek ba┼čar─▒s─▒zl─▒k say─▒labilir, evet.

Gelelim paralar─▒ Diagnelere Falcaolara harc─▒yorsunuz k─▒sm─▒na, ben buraya bir tablo koymu┼čtum geçen.

Fenerbahçe'nin son 10 sezonda bonservis gelir gideri

264 milyon euro gider
    130 milyon euro gelir

Fark: -134 milyon euro

2 ┼×ampiyonluk Geliri + 0 ┼×ampiyonlar Ligi Geliri

Galatasaray'─▒n son 10 sezonda bonservis gelir gideri

261 milyon euro gider
    157 milyon euro gelir

Fark: - 104 milyon euro

5 ┼×ampiyonluk Geliri + 6 ┼×ampiyonlar Ligi Geliri

Yani siz bize göre a┼č─▒r─▒ ba┼čar─▒s─▒z oldu─čunuz halde, do─čal olarak gelirleriniz çok daha az oldu─ču halde bizden çok bonservis harcamas─▒ yapm─▒┼čs─▒n─▒z. Maa┼člara gelince, yine bize denk maliyetli kadrolar kuruyorsunuz. Oyunculara bizim veremedi─čimiz paralar─▒ veriyorsunuz, transfer çal─▒m─▒ yapt─▒k diyorsunuz.

Yani Diagneler Falcaolar bir zarard─▒r evet. Ama günün sonunda biz 15 harc─▒yorsak, cebimize 10 giriyor. Sen 14 harc─▒yorsan cebine giren 3-4.

Bunun meali ┼ču, sen y─▒llard─▒r Galatasaray'la ba┼č etmek için gelirin ondan daha az olmas─▒na ra─čmen daha fazla borçlan─▒p kadro kuruyorsun. ─░ki kulübün aras─▒ndaki borç fark─▒ da bunu gösteriyor. Hiç öyle o borç bankalar birli─či yüzünden öyle bilmemne de deme, kulüpler anla┼čmay─▒ imzalamadan önce de ciddi borç fark─▒ vard─▒.

Sonuç olarak bir limit olacaksa, o limit nas─▒l hesaplan─▒rsa hesaplans─▒n, sizin bütçenizin ciddi derecede dü┼čük olmas─▒ gerekir. 10 senelik ba┼čar─▒s─▒zl─▒─č─▒n─▒z─▒n bir faturas─▒ olmas─▒ gerekir ve siz bu faturay─▒ ödemediniz.

Ha limit kalkabilir de, bana göre hava ho┼č. Bu kafa yap─▒s─▒yla daha da kötü gidece─činizi öngörmek zor de─čil.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Louise Attaque -- 11 A─čustos 2020; 17:16:20 >

• Yarbay
    20213 Mesaj

Seviyemiz çok dü┼čtü ülke olarak hakl─▒s─▒n

|
    |
    Thejoker58906 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Arkada┼č taram─▒┼č ama gelir buna da cevap yazar, rakibin de klas─▒ önemli abi, tr de bu i┼čte rakip

|
    |
    Louise Attaque kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    Arkada┼člar bu sezondan ümitsizim ben siz ne dü┼čünüyorsunuz ? Transferler yeti┼čmi┼č de─čil ffp s─▒k─▒nt─▒s─▒ vs yüzünden alternatifli kadro kurulaca─č─▒n─▒ da dü┼čünmüyorum.Aç─▒kças─▒ bu sene beklentileri epey dü┼čük tutuyorum kendimce.
    |
    |

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    Mensah haberleri ciddile┼čti. Gelirse sevinirim, ele┼čtirildi─či kadar gams─▒z ve defans─▒ kötü bir oyuncu oldu─čunu dü┼čünmüyorum zira Kayseri'de arkas─▒nda 2 önlibero ile oynat─▒l─▒p hücumda serbest b─▒rak─▒lan bir oyuncuydu. Ona ra─čmen defans istatistikleri ço─ču merkez ortasahadan daha iyi.

Ayr─▒ca neden Gençlerbirli─či'ndeki Berat Özdemir'le ilgilenmiyoruz anlam─▒yorum. Hatta Mensah ile harika bir ikili olurlar, birbirlerini çok iyi tamamlarlar orta alanda. Genç, güçlü, iyi pasör, son derece yetenekli bir genç. Avrupaya giderse ┼ča┼č─▒rmam ve arkas─▒ndan tüm tak─▒m taraftarlar─▒n─▒n biz neden almad─▒k zaman─▒nda diye söylenece─či bir futbolcu olacak bence Berat.

berat─▒ bir fransa kulübü istiyordu büyük ihtimal oraya gider.
    |
    |
    armutsever kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    2100 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Rai-gy

Volkan Dwmir: Sn.Mustafa Cengiz ben limitimi bilirim falan dedi ama gelecek sezon anapara ödemeleri ba┼člay─▒nca ne yapaca─č─▒na dair hiçbir ┼čey söylemedi.

Volkan Demir: Bununla birlikte Mert HakanÔÇÖa FenerbahçeÔÇÖnin 3 kat─▒ para verdi─čini ileri sürerken, Mert HakanÔÇÖ─▒n imza paras─▒n─▒n kendileri taraf─▒ndan neden yat─▒r─▒lmad─▒─č─▒ndan hiç bahsetmedi.

Lig devam ederken imza paras─▒ verecektik yani, Fener öyle yapm─▒┼č demek ki? Laf atay─▒m derken yedikleri naneleri söylüyor.
    Mert Hakan da imza param─▒ yat─▒rmad─▒lar, sözlerinde durmad─▒lar ben de o zaman Fenerbahçe ye mi gideyim demi┼č onu anlamad─▒m.

Madem Mert Hakan a imza paras─▒ verebiliyorlar, neden Max Kruse nin paras─▒n─▒ ödemediler ben onu anlamad─▒m.20 maçta 7 gol 7 asist yapm─▒┼č adam─▒ kaç─▒rmaya de─čer miydi
    |
    |

Reklamlar
Bitcoin
SEO
Canl─▒ Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR6
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.