Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Çok umutlanmayın .Her gün algı yaratırlar ceza icin . Nihat abisi kendisi dedi gözümüzün yaşına bakmazlar bizim .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fenerbahçe senelerdir bu 'çalım' sevdası yüzünden rakiplerinin verdiği paranın 3 - 4 katını çıkıyor sonra da gün yüzü göremiyor.
    Twitterda Mert Hakan tagına baktım az önce yok kudurtmuşlar GSlileri yok şöyle yok böyle

Aga aynısını geçen yaz Vedat için yaptınız da ne oldu? Nerde Vedat hani?
    Sezonun tamamında oynayan Vedat 15 gol. Sezonun yarısında oynayan Falcao 10 gol

Mert Hakan kötü topçu değil de çalım attık denilecek bir oyuncu da değil. 2 rakip almak için kıyasıya uğraşır Fener alır eyvallah. Ama Galatasarayı tuttuğu ve anlaştığı bilinen adama gidip sessiz sedasız para teklif etmek çalım olmuyor.
    Mert Hakan'da zaten yeteneğinden bağımsız GS topçusu olacak kalibrede değilmiş onu gösterdi bu hareketiyle

Herkes layığını buldu açıkçası.

• RedPyro kullanıcısına yanıt
    Hocam ülkenin en büyük camiasına göz göre göre ayrım yapmazlar diye düşünüyorum, hatta diğer tskınlar da bunun bilinci ile hareket eder hakkını arar, hani o seviyeye gelirse zaten olay kopar,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Bu mesaj silindi.
    Geçen bana gergin diyen bir tip vardı Fenerli, forumda 24 saat takılan black bilmem neydi nicki. Şimdi yazdığı mesajları gör yarılırsın, baya ağırına gitmiş başkanın açıklamalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Geçen bana gergin diyen bir tip vardı Fenerli, forumda 24 saat takılan black bilmem neydi nicki. Şimdi yazdığı mesajları gör yarılırsın, baya ağırına gitmiş başkanın açıklamalar.

Alıntıları Göster
    ben en azından sadece bize yönelik bir açıklama yapıldığı zaman yanıt veriyorum.

sen 7/24 fener şöyle fener böyle diyorsun, git biraz antidepresan al

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Falcao yu göndermek isteyen kim ? fenerli taraftarlar bizim yöneticimiz olup birilerinin gitmesine ,kalmasına ne ara karar verir oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 11 Ağustos 2020; 15:52:54 >
  • Volkan Dwmir: Sn.Mustafa Cengiz ben limitimi bilirim falan dedi ama gelecek sezon anapara ödemeleri başlayınca ne yapacağına dair hiçbir şey söylemedi.

Volkan Demir: Bununla birlikte Mert Hakan’a Fenerbahçe’nin 3 katı para verdiğini ileri sürerken, Mert Hakan’ın imza parasının kendileri tarafından neden yatırılmadığından hiç bahsetmedi.

Lig devam ederken imza parası verecektik yani, Fener öyle yapmış demek ki? Laf atayım derken yedikleri naneleri söylüyor.

• RedPyro kullanıcısına yanıt
    Anlatamıyorum galiba biz bunu şimdi söylemedik ilk gün bu limit hesaplaması belirlenen ilk gün söyledi baskan TV programında, en azından biz söyledik sizin başkan söylemiyor bile. Sanki yokmuş gibi davranıyor neden bilmediğinden mi hayır işine geldiğinden. Evet TFF'nin de sesi çıkmadı bu saçma düzen için neden çünkü sadece fener etkileniyor TFF'nin de işine geliyor şuan sadece fener zarar görüyor oyna devam diyor. Şimdi 3 sene sonra herkese etki edince büyüklerin limitler - çıkınca değiştiririz hesabı. Sizin başkan bir yandan bankalar birliğine 10 yıla çıkarmaya çalışıyor maddeleri güncelletmeye çalışıyor diğer yandan burada biz limitimizi biliyorduk filan şov peşinde. Şimdi soruyorum 2 yıl sonra bu limit hesaplaması değişse ya da bankalar birligi tamam madem 5 yılda ödeyemiyorsunuz 10 yıl olsun derse bu adil olacak mı? Saçma sapan bir sistem uydurmuş TFF borcu olanın borcuna bakmadan limit belirliyor ama fenerin borcuna bakıp limit belirleniyor. Fener düşmanı olmasalar durun beyler biz ne yapmışız derler ama oo fener devam diyorlar.

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Bu fb li muhabirler,gazeteciler neden hep fanatik olup kendi kendine laf atma gereği hissi duyuyor acaba sen muhabirsin,gazetecisin sana mı kaldı laf atmak, açıklamak Fanatizm gibisi yok
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Limit hesaplamasından haberin yok galiba tekrar anlatmayacağım. İstiyorsan buradan ya da googledan öğrenebilirsin.

• https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/144998469

Şu kine, nefrete bak. Kendini tutamamış sağlığıyla alay ederek Gs başkanına laf çarpıyor. Ve bu uzaklaştırma falanda almaz kesin.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.