Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Şu fenerin kadroyo baktım ben bir tane oyuncu göremedim hep hoş beleş isimler.Ligin en iyi stoperlerine de çok ironik bir yorum olmuş ilginç.Bizim ömer-Taylan-Arda orta sahasını koysan yine fenerden iyi kadro oluyor.Ben anlamadım neler izliyoruz , aynı lige mi aynı takımlara mı bakıyoruz.Şu kadroda kim var.Şuan Muslera-Omar-Luyi-Marcao-Saracchi-Ömer-Taylan-Donk-Feghouli-Babel-Falcao kadrosu bile kursan eldeki oyunculardan yine fenerden iyi kadro oluyor.Vedat mı futbolcu ? Garry mi ? Ozan mı ? Serdar mı ? Ben anlamadım.Benim forvetim bile zaten sakat haliyle neredeyse vedat kadar gol atmış.Stoperler ölüm.Orta sahada iyi kötü bir gustavo var.Kanat yok.bekler karacahmet mezarlığına kombine almış caner, gökhan.Komikmiş cidden.Fanatiklik insanları perişan etmiş.Geçen sene de dedim fenerin kadro çöp diye romantikler bana laf atıyordu.Bu sene de böyle büyük ihtimalle.Bu romantiklik yüzünden zaten bu halde fener ben de memnunum.Fener nijerya 6.ligten topçu alsa fener taraftarı ona bile güzelleme yapar.Koskoca fenerde Gustavo ve Mert hakan dışında futbolcu yok.Belki bi de ferdi
    novak iyi transfer, bizim ligde büyük takımlar için hücumcu bek önemli bir artı değer, novak da hücum istatistikleri en iyi olan bektir muhtemelen

onun dışında gustavo ve ferdi iyi, mert hakan'ı da bu yıl göreceğiz iyi mi, yoksa ekici filan gibi balon mu çıkacak?

bunlar dışında fbden kimi alalım desek almayız, veya zaten bizim gönderdiğimiz oyuncular

• quote:

Orijinalden alıntı: huso

Gorduk Marcao yu son 8 hafta, seyirci de yok cok net ortaya cıktı.Adamın sakarlıkları,cıkarken kaptırdıgı toplar onla yaratılan tehlikeler topu kaptırdıktan sonra adamı bicmeler ...
    Cok ilginc gorusler ayrıca FB de stoper yok as stoperler daha gelmedi.Ama senin "ölüm" dedigin stoperler gercekten olum haklısın.Biri sakar biri sakat...
    Kurtarıcı gozu ile bakılan Omer Bayram, taylan dedigin oyucn son macta kaleyi tutturabildi.
    Vedat,Ozan futbolcu degilmis.O da guzel...

Alıntıları Göster
    ben marcao'nun harika uzun paslarını, asistin asisti paslarını hatırlıyorum, bu kadar top kullanan, oyun kuran, iniyiyatif alan bir oyuncunun elbet pas hataları da olacak, yüzde yüz isabet beklemek mümkün değil

vedat ve ozan ise seneye fenerde olmayabilirler, vedat mecburen satılacak, ozan ise bjk takasına girebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FDAA8C141

ben marcao'nun harika uzun paslarını, asistin asisti paslarını hatırlıyorum, bu kadar top kullanan, oyun kuran, iniyiyatif alan bir oyuncunun elbet pas hataları da olacak, yüzde yüz isabet beklemek mümkün değil

vedat ve ozan ise seneye fenerde olmayabilirler, vedat mecburen satılacak, ozan ise bjk takasına girebilir

Alıntıları Göster
    Vedat satılır

Ozan Ljajic takası imkansız

Stoper dediğin adam ilk önce adam akıllı savunma yapsın

Bizdede zanka ve falette var ikiside pasör ama savunmaları yetersiz arkaya adam kaçırma zaten banko

Türk takımları azcık parlayan oyuncuları hemen satıyor Bkz Ozan Kabak, Eljif Elmas, Yusuf Yazıcı
    Sonra ucuza adam bulup yerini doldurmaya çalışıyor ama hem yerini dolduramıyor hem para kaybediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 9 Ağustos 2020; 2:12:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kubilay Türkyilmaz hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Niye imkansız?

• Hadi inşallah.
    🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Şu fenerin kadroyo baktım ben bir tane oyuncu göremedim hep hoş beleş isimler.Ligin en iyi stoperlerine de çok ironik bir yorum olmuş ilginç.Bizim ömer-Taylan-Arda orta sahasını koysan yine fenerden iyi kadro oluyor.Ben anlamadım neler izliyoruz , aynı lige mi aynı takımlara mı bakıyoruz.Şu kadroda kim var.Şuan Muslera-Omar-Luyi-Marcao-Saracchi-Ömer-Taylan-Donk-Feghouli-Babel-Falcao kadrosu bile kursan eldeki oyunculardan yine fenerden iyi kadro oluyor.Vedat mı futbolcu ? Garry mi ? Ozan mı ? Serdar mı ? Ben anlamadım.Benim forvetim bile zaten sakat haliyle neredeyse vedat kadar gol atmış.Stoperler ölüm.Orta sahada iyi kötü bir gustavo var.Kanat yok.bekler karacahmet mezarlığına kombine almış caner, gökhan.Komikmiş cidden.Fanatiklik insanları perişan etmiş.Geçen sene de dedim fenerin kadro çöp diye romantikler bana laf atıyordu.Bu sene de böyle büyük ihtimalle.Bu romantiklik yüzünden zaten bu halde fener ben de memnunum.Fener nijerya 6.ligten topçu alsa fener taraftarı ona bile güzelleme yapar.Koskoca fenerde Gustavo ve Mert hakan dışında futbolcu yok.Belki bi de ferdi
    O çöp kadronun 1 basamak üstünde 6. bitirdin ligi

Futbolcu mu dediğin Vedatın 20 m euro küsüre satılması an meselesi

Yaşlı dediğin Caner saydığın Belhanda ve Feghouli ile aynı yaşta, Babelden 3 yaş küçük ona hiç girmeyeceğim bile

Ferdiye de belki demiş. Ona da futbolcu değil de kardeşim o kadar saçmalamışsın sonunu da getirseyedin bari

• quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

Niye imkansız?
    mhy boşuna mı alındı ljajic'i napalim gelirse ancak rotasyon olur, rotasyon oyuncusuna 2 milyon maaş bayılma lüksümüzde yok

ancak ljajic'in yanında sözleşmesi 1 yıl kalan dorukhanı'da verirler işte o zaman takas olur

ozan'a bidon falan diyoruz fakat irfandan sonraki en iyi 8 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 9 Ağustos 2020; 10:51:16 >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Yok karıştırmadım.Bizle anlaşmış da ben takip ediyorum kendisini çok büyük düşüşte son zamanlarda gent’te olduğu gibi değil.

• Gustavoyu , merti de bizde rotasyona alırım zaten.Yeni gelecek adam yiyen 6 numaramızla skorer 8 numaramızı yedeklesinler

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

O çöp kadronun 1 basamak üstünde 6. bitirdin ligi

Futbolcu mu dediğin Vedatın 20 m euro küsüre satılması an meselesi

Yaşlı dediğin Caner saydığın Belhanda ve Feghouli ile aynı yaşta, Babelden 3 yaş küçük ona hiç girmeyeceğim bile

Ferdiye de belki demiş. Ona da futbolcu değil de kardeşim o kadar saçmalamışsın sonunu da getirseyedin bari

Alıntıları Göster
    Sen geçen seneki takım kadrondan ve bu seneki takım yapılanmandan memnun musun?

• coobain kullanıcısına yanıt
    Yok ya hiç ferdiye öyle der miyim.2-3 maç iyi oynadı ya tapınmam lazım hatta , hiç öyle şey olur mu harika futbolcu.Klasik fener abartması derken bundan bahsediyorum mesela.Fener taraftarının profili bu zaten.Fener yarın altyapıdan bir oyuncu koysun ez kaza gol atsa tapınmaya başlar fener taraftarı.Yok 200 m euro yok messi falan filan.

Ayrıca sıralamayla alakası yok fenerin kadrosu çöp.Kadro üzerinde yorum yapıyorum yazdığıma bir daha bak lütfen.Oyun şablonu vs. Üzerine yorum yapmıyorum.Sıramala için farklı etmenler de oluyor pandemiden sonra biz saldık nedenini anlamadım.
    Feghoulinin, babelin yaşlı olması canerin yaşlı olduğu gerçeğini değişmiyor.Bunu neden yazdın anlamadım.Biz babel hariç zaten önceden aldık bu oyuncuları.Oyuncuların zaten mevcut kadroda olması var bi de senin gidip bu adamı alman var.İlginçti bu yorum.
    Vedata da 20 m çok ironik bir durum.Lazio akıllı takım 2000lerde veriyordu bu paraları anca , ya ali koç katakulli yapıyordur yada sizin duyumcular sizi yiyorlardır

• Hazırlanın mensah kazığı yükleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

Vedat satılır

Ozan Ljajic takası imkansız

Stoper dediğin adam ilk önce adam akıllı savunma yapsın

Bizdede zanka ve falette var ikiside pasör ama savunmaları yetersiz arkaya adam kaçırma zaten banko

Türk takımları azcık parlayan oyuncuları hemen satıyor Bkz Ozan Kabak, Eljif Elmas, Yusuf Yazıcı
    Sonra ucuza adam bulup yerini doldurmaya çalışıyor ama hem yerini dolduramıyor hem para kaybediyor

Alıntıları Göster
    Ne yapsın türk futbolunu kim takip etsin. Satmasa elinde kalacak açık ve net.
    Şimdi tüm büyük kulüpler 3-5 bi yerden para gelsinde ilk 11 kurmanın peşinde kiralık yaşlı vs farketmez

• Anlamıyorum ya şaka gibi. Terim cidden çok yaşlandı eskisi gibi de değil. Ne mensah ı yaaa

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.