Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (667. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ofsayt kesin yoktu fakat Diagne’nin ayağına net bir şekilde basmış gözünün önündeki pozisyonu neden zamanında vermiyor?

Ayrıca VAR son pozisyondan öncesini izlemeyecek yani geçmişe gitmeyecek deniyordu. Yanlış mı hatırlıyorum acaba öyle bir şey yok muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belhanda bildiğimiz gibi. böyle laubali oyunculara nasıl sabrediyor hoca hayret.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Dün cisseye yapılan faulü vermedikleri gibi dönüşü penaltı ve kırmızı kart oldu. Hakem bakmadı bile. Şimdi ise cüneytiniz faul olduğu bile aşikar olmayan bir pozisyonda kasımpaşanın golünü yedi. Hakemler hakemler

Kör adam izlese faul der, sen gözlerinle izlemiyorsun bu maçı

• quote:

Dün cisseye yapılan faulü vermedikleri gibi dönüşü penaltı ve kırmızı kart oldu. Hakem bakmadı bile. Şimdi ise cüneytiniz faul olduğu bile aşikar olmayan bir pozisyonda kasımpaşanın golünü yedi. Hakemler hakemler

Gayet pozisyon net faul, faul olmasa kasımpaşa çok güzel gol attı , kışkırtma için yanlış yerdesin

• Chalrie Keley kullanıcısına yanıt
    Hocam golden önce tartışmalı bir pozisyon varsa daha önce de inceleniyordu. Ne rezalet kararı allah için. Sanki ilk defa oluyor. Futbol izlemiyorsanız yorum da yapmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • falcaoya laf ettik cagne ne güzel pozisyon harcadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cagne kasımpaşa da nasıl 30 gol atmış bizde atamıyor bize gelen nerf yiyor anasını satim

• Yusuf bu ülkede her takımda ilk 11 oynar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Ofsayt kesin yoktu fakat Diagne’nin ayağına net bir şekilde basmış gözünün önündeki pozisyonu neden zamanında vermiyor?

Ayrıca VAR son pozisyondan öncesini izlemeyecek yani geçmişe gitmeyecek deniyordu. Yanlış mı hatırlıyorum acaba öyle bir şey yok muydu?
    Geçen sezon aynısı bize olmuştu. İlk pozisyona dönüp golü iptal etmişlerdi.

• adamlar yaldır yaldır geliyor kalemize.

• Yalnız sağ tarafımız bomboş.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

Bu mesaj silindi.
    bir fenerli nin bunu demesi

• quote:

aynı pozisyondan gol yeseniz zırıl zırıl ağlardınız hoco oyogono bosmoş diye

• Çok kötüyüz be

• Ben anlamıyorum 33lük Babel yetmiyor bir de 33lük Arda çıktı ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Innovative

Bu mesaj silindi.

Göz doktoruna git sen en iyisi. Yakın çekimde net faul olduğu belli. Ofsayt'a baksalar net gol derdim ama öncesinde faul varsa ve bu bir haksa iptal edilmesi normal.

Tabi siz alıştınız bu tip hareketlere. Kadıköy'de Feghouli'ye yapılan faulden sonra gol atmıştınız. Bütün otoriteler de faul demişti. O yüzden trollüğünü kendi forumunda yap.

• Tahrik amaçlı sormuyorum. Kasımpaşa mı iyi, Galatasaray mı kötü?

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Geçen sezon aynısı bize oldu. Galiba babel in pozisyonuydu. Gol iptali için ilk pozisyona kadar gitmişlerdi.

Bize aynısı uygulandıysa zamanında rakibe uygulanınca üzülmekte ne oluyor?

Alıntıları Göster
    Ben hepsi için aynı düşünüyorum adamların buz gibi golü yendi o zaman da bizim hakkımız yenmiştir

• 
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.