Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13421343134413451346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Twitterda stadın resimleri görmüştüm bana sert bir zemin gibi geldi resimde belli olmaz tabi ama iyi bir zeminde oynanacağını düşünmüyorum maçın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 17 Ocak 2021; 17:37:38 >
  • Rıze yenilgisi üstüne şu galibiyet ne tatlı gider be.

• Luyindama oynuyor. Muhtemelen birebir Abubakar’ı markajlayacak.

Ortasahada Etebo Belhanda Taylan üçlüsü var neden Etebo bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta sahaya direnç katmak için etebo başlamış 11 de. Ama Şener sağ bekte ne yapacak acaba ? Defansta saçma sapan bi hareket yapmasa yeter ama zor gibi .
  • terim yine takımı sabote ediyor sizmisiniz transfer yapmayan Şener etobo ve oğulcan bunlar futbolcu değil bjk fark yapar feg lines kesinlikle 11 başlamalıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

Luyindama oynuyor. Muhtemelen birebir Abubakar’ı markajlayacak.

Ortasahada Etebo Belhanda Taylan üçlüsü var neden Etebo bilemedim.

Ortasahayı güçlü tutmak ve atiba josef ortasahasını durdurmak için. İki emrede otda olmazdı doğru karar. Aksi halde taylan tek başına olmazdı

• hava buz, zemin sert ve bu ortamları en iyi bilen adam linnes. ama yedek. peki.

• Beşiktaş maçın skoru 3-1'dir. Yenildiğimizi hissediyorum...
  • Hoca rakibin atletizmini de düşünerek mantıkı kadro çıkarmış.

• iyi kadro, bu koşullar içinde, lütfen admmin, şu mesut konusunu direk silsin, laf yarışı konuyu iyice çöp etti, malum takımın her alanda ne kadar güçlü olduğunu gösteren bir transfer, siyasetin bile trtasnferi nasıl sahiplendiğini twitter sayfalarından görebiliyorsunuz, fazla söze gerek yok, umarım ilahi adalet tecelli eder, geçtiğimiz yıllarda kupa alamamaları gibi, yoksa sıkıntı büyük

• Hocanın bunadığı kesinleşti artık

Sen aylardır eteboyu oynatma sonra derbide sahaya sür

Linnes gibi böyle soğuk havalara alışık bir oyuncuyu kes , dokunsan sakatlanan Şener’i oynat

Hoca cidden bunamış ya

• bugün de penaltı yada çok belirli ofsayt yada taç çizgisi hatası ile gol atabilirler, sonuçta bizim maçlarda da olmayan penaltılardan gol atmışlıkları çok, kar da ekmeklerine yağ sürdü

• Etebo yerine keşke donk olsaydı
  • Linnes varken şeneri oynatmak mı 3-0 yenildik bile.

Madem taylanın yanına orta sahayı kesmek için bir adam daha koymak istiyorsun bunu kaç haftadır top oynamayan adamla mı yapmak mantıklı?

Yoksa Taylan Donk Belhanda ile mi çıkmak mantıklı

Transfer olmuyor diye takımı yenilgiye sürüklemiyorsa bilerek adımı değiştiririm

• 11'ler açıklanmış.

Fatih Hoca zayıf rakibi karşısında sahaya 10 kişi çıkmayı yeterli görmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: SarıSarman

Linnes varken şeneri oynatmak mı 3-0 yenildik bile.

Madem taylanın yanına orta sahayı kesmek için bir adam daha koymak istiyorsun bunu kaç haftadır top oynamayan adamla mı yapmak mantıklı?

Yoksa Taylan Donk Belhanda ile mi çıkmak mantıklı

Transfer olmuyor diye takımı yenilgiye sürüklemiyorsa bilerek adımı değiştiririm

Aynen valla ben bile şaşırdım sizin imparator resmen madem transfer yok takımı sabote edim de görün demiş.

• SarıSarman kullanıcısına yanıt

Aynısını burada herkes gençler maçında yazdı sonucu gördünüz hoca performansına inanmasa yazmaz merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Laniakea

hava buz, zemin sert ve bu ortamları en iyi bilen adam linnes. ama yedek. peki.

Ya bu nasil ezbere bi yorum ya. Erzurumlular üşümez demekten farkı yok. Sanki Linnes igloda yatıyor haftasonlari Norveç’te karda top tepiyor. Allah aşkına neyi bilecek bu adam senelerdir İstanbulda. Şener çok iyiydi geçen maç o yüzden ilk 11 de işte.

• Kadro iyi bence. ikinci yarıya hamle şansı da olmuş oldu. Feguli 90 dakka çıkaramıyor zaten. Kaç maçtır da yoktu. Defansta şeener sürpriz oldu, onun dışında etebo yerine Ömer bekliyorduk. Mantık aynı. İnşallah etebo iyi oynar

• 
Sayfa: önceki 13421343134413451346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.