Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre Kaplan Fatih Öztürk için Galatasaray’da dedim, oh be sonunda içim rahatladı, gelmemesine çok sevindim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahi bir emre mor vardı ?
  • Kasımpaşa'nın tecrübeli kalecisi Fatih Öztürk kulübüyle karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Fatih Öztürk'ün Galatasaray'a gitmesi bekleniyor.

Salim Manav: "Fatih Öztürk Galatasaray’da. Tecrübeli kaleci şu anda Galatasaray için sağlık kontrolünden geçiyor."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maicole kullanıcısına yanıt
    yüzde 40 da çok saçma. sonuçta maç öncesi ve sonrası baya kalabalık olacak stad çevresi.
  • Takım toplama kampı olmaya başlıyor gibi. Sıkıntı yaratacak böyle transfer çalışması sürdükçe. Gerçi transfer dönemi başarısızlığı ile nam yaptık 2 senedir, çok birşey beklemiyoruz ama bu kadar da toplamayın kişileri takıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

yüzde 40 da çok saçma. sonuçta maç öncesi ve sonrası baya kalabalık olacak stad çevresi.
    Yüzde 40 ya da 60 demişti bir ara sanki Nihat Özdemir. Kombine satılacaksa bence stadyuma kendi araçlarıyla geleceklerine dair bir garanti ve söz verenlere satılmalı sadece. Bu şekilde satılması bence mantıklı, kendi araçlarıyla gelecek kişiler fazla risk oluşturmaz ve takımlara en azından bir ekonomik girdi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Kasımpaşa'nın tecrübeli kalecisi Fatih Öztürk kulübüyle karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Fatih Öztürk'ün Galatasaray'a gitmesi bekleniyor.

Salim Manav: "Fatih Öztürk Galatasaray’da. Tecrübeli kaleci şu anda Galatasaray için sağlık kontrolünden geçiyor."
    gelmesin şu adam yahu, kupa maçındaki hal ve hareketlerini unutmadık. haksiz oldukları pozisyonda gayet iyi üste çıktı adamlar.

• Yazık

• Fatih öztürk ne abi ya? o geleceğine Okan oynasın muslere iyileşene kadar
  • Oha hem de 2 yıllık anlaşmışlar fatih öztürkle.

• Kupa maçında daha gözünün önündeki pozisyonları anlayamayıp hır gür çıkaran Fatih’in zeka problemi olduğu çok açık .

Ayrıca bu adamın özelliği ne alınıyor anlamak mümkün değil .

Zaten bu sene yabancı sınırı yok gidin ilk 11 veya yedek her neyse bi yabancı kaleci kiralayın olsun bitsin .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MUSLERA

OMAR LUYINDAMA MARCAO SARACCHİ

EMRE AK. TRANSFER EMRE KI.

ARDA TURAN

FALCAO DİAGNE
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Delik desik olur bu kadro hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

MUSLERA

ARDA TURAN

FALCAO DİAGNE
    Hocanın böyle bir kadro düşündüğünü düşünmüyorum. Çift forvet için Diagne ve Falcao uygun değil bence. Belki maç içinde geride olduğumuz durumda ikisini birden sahada görebiliriz. Ben büyük ihtimal 4-3-3 oynayacağımızı düşünüyorum. Arda şuan için belirsiz bir durumda. 4-3-3'ün kanat forveti olabilir mi emin değilim. Kadroya girmeden önce rotasyonda işe yarayabilecek mi onu görmeliyiz. Şuan takımın en büyük eksiği orta olanda oynayacak 3'lü. Belhanda ve Seri kalacaksa 3. oyuncu olarak Lemina'nın sakatlanmayan bir modelini bulmamız gerekli.

Orta saha 3'lüsünün daha dinamik oyunculardan oluşmasını isterdim ben. Yine kanat forvetlerimizin biri daha hızlı, alıp gidebilen bir oyuncu olsa iyi olurdu. Bu stile en yakın adam Kerem Aktürkoğlu ancak henüz nasıl oynayacağını bilmiyoruz. Her şeyden önce tecrübesi yok.

Hocanın sisteminde Emre Akbaba'nın hamle oyuncu olarak kullanılacağını düşünüyorum. 4-3-3 sisteminde Emre ancak rotasyona gittiğimiz maçlarda kanat forvet olarak kullanılabilir.

• Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı Omar Elabdellaoui, yarın İstanbul'a gelecek.

Pazartesi günü ise sağlık kontrolünden geçecek ve KAP'a açıklanacak.

[Radyospor]

• Onu bunu bilemem de GS yönetimi de İtalya dan bir takım bulsa ne iyi olacak. Baksana Eljif e 16M Vedat a 18M+3M bonus veren adamlar bizimkilere de 3-5 bir şeyler verir herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

MUSLERA

ARDA TURAN

FALCAO DİAGNE
    bence iyi kadro
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.