Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben böyle isin anasini satayim. Fenerbahce catir catir tansfer acikliyor. Bizim olmayan kadromuz dagaldi he halt edecez bisey diyen de yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mbaye Diagne, kendisine gönderilen feragatnameyi hiç düşünmeden imzaladı ve maaşında 352 bin Euro'luk bir indirim yaptı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

getafe 9m verip enes i almış,enes e 9m verilmesine mi getafe nin 9m verebilmesine mi şaşırayım bilemedim
    Avrupa kulüpleriyle aramızda oluşan ekenomik farkı görmek açısından önemli bir transfer. İspanya'nın mid table bir takımı Enes'e 9 milyon € veriyor. Biz Ozan Kabak
    Gibi oyuncu sarmadan asla o transferi yapamayız

• quote:

Orijinalden alıntı: Hunyadi Matyas

Avrupa kulüpleriyle aramızda oluşan ekenomik farkı görmek açısından önemli bir transfer. İspanya'nın mid table bir takımı Enes'e 9 milyon € veriyor. Biz Ozan Kabak
    Gibi oyuncu sarmadan asla o transferi yapamayız

Alıntıları Göster
    türkiye'de euro düzelmediği sürece türk futbolu düzlüğe çıkamaz.

avrupanın alt takımları bile euro bazında bizim takımlardan çok daha rahat transfer ediyor, milyon euroları verebiliyor.
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    Diagne reisden umitliyim bu sene 20 gol rahat atar.
    cCc diagne cCc

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Reyiz bolca da penaltı aldırır.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Bu mesaj silindi.
    Hocam inanılmaz haklısın. Geçen sadece gülücük attım diye tahrikten 7 gün ban yedim ama adamlar bizim konuda neler neler diyor mesaj bile silmeyecekler utanmasalar.
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    bu sene en az 15 gol bekliyorum reisten sırf penaltı aldırsa atar zaten.
  • Fener bölümüne attığım şu mesajdan dolayı 7 gün ceza vermiş bana oranın admini.

"Arkadaşlar geçmiş olsun. Ali Koç cebinden vermek istese TFF izin vermiyor. Bence saçmalık. Benim anlamadığım Fener Vedat'ı 20 Milyon Euro'ya okuttu diyelim. Bu para harcama limitine eklenecek mi?"

Limitlerin açıklandığı gün gerçekten Fenere hak veriyordum. O limitle transfer dahi yapmadan ceza yiyeceklerdi ama artık gram umurumda değil. ŞL'ye gidemeyen takımın maaşı 92 Milyondan 64'e düşmüş başkanları da çıkıp utanmadan maaş bütçesini düşürdük diyor. Sen kimsin 92 Milyon falan maaş bütçesine çıkıyorsun. Senin gibi başarısız bir takımın 50'nin üstüne çıkmaması lazım. Mert'i aldık, Vedat'ı aldık karşı taraf bu yüzden agresifleşmiş diyor. Bunları diyen adamın limite ağlama hakkı yok. Fener taraftarı da bu adamın arkasından gidiyor. Sportif başarı 0. Her sene bir bahane. Önlerini kesmeye çalışıyorlarmış... Bu zihniyetle kafalarını daha çok taşa vururlar. Taraftar birinin arkasından sürüklenmiş gidiyor muhalefet diye bir şey yok. Kimse demiyor "başkan niye oyuncu maaşlarını açıklamıyorsun, bunun amacı ne?".

Fenerin yaptığı transferleri Caneri, Gökhanı biz alsaydık bizim taraftar isyan bayrağını çekerdi. Bir Arda gelecek camia 2'ye bölündü. Terim önümüzdeki sezon başarısız olsa camianın yarısı istifa ister. Ama anladım ki iyi ki bu taraftara da sahibiz en azından işi gücü bahane uydurmak olan bir adamın arkasından sürüklenip gitmemize engel oluyoralar.

Son olarak Fenerbahçe bölümünün adminini şikayet edebileceğimiz bir yer falan varsa söyleyin şikayet edelim. Benim yazdığım şeye ceza verecek adminin fanatikliği tehlikeli boyutlara ulaşmış. Herhalde Vedat'ın 20 Milyon Euro edeceğini düşünmüyordu ki mesajımı ironi falan zannetmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 13 Ağustos 2020; 14:52:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Fener bölümüne attığım şu mesajdan dolayı 7 gün ceza vermiş bana oranın admini.

"Arkadaşlar geçmiş olsun. Ali Koç cebinden vermek istese TFF izin vermiyor. Bence saçmalık. Benim anlamadığım Fener Vedat'ı 20 Milyon Euro'ya okuttu diyelim. Bu para harcama limitine eklenecek mi?"

Limitlerin açıklandığı gün gerçekten Fenere hak veriyordum. O limitle transfer dahi yapmadan ceza yiyeceklerdi ama artık gram umurumda değil. ŞL'ye gidemeyen takımın maaşı 92 Milyondan 64'e düşmüş başkanları da çıkıp utanmadan maaş bütçesini düşürdük diyor. Sen kimsin 92 Milyon falan maaş bütçesine çıkıyorsun. Senin gibi başarısız bir takımın 50'nin üstüne çıkmaması lazım. Mert'i aldık, Vedat'ı aldık karşı taraf bu yüzden agresifleşmiş diyor. Bunları diyen adamın limite ağlama hakkı yok. Fener taraftarı da bu adamın arkasından gidiyor. Sportif başarı 0. Her sene bir bahane. Önlerini kesmeye çalışıyorlarmış... Bu zihniyetle kafalarını daha çok taşa vururlar. Taraftar birinin arkasından sürüklenmiş gidiyor muhalefet diye bir şey yok. Kimse demiyor "başkan niye oyuncu maaşlarını açıklamıyorsun, bunun amacı ne?".

Fenerin yaptığı transferleri Caneri, Gökhanı biz alsaydık bizim taraftar isyan bayrağını çekerdi. Bir Arda gelecek camia 2'ye bölündü. Terim önümüzdeki sezon başarısız olsa camianın yarısı istifa ister. Ama anladım ki iyi ki bu taraftara da sahibiz en azından işi gücü bahane uydurmak olan bir adamın arkasından sürüklenip gitmemize engel oluyoralar.

Son olarak Fenerbahçe bölümünün adminini şikayet edebileceğimiz bir yer falan varsa söyleyin şikayet edelim. Benim yazdığım şeye ceza verecek adminin fanatikliği tehlikeli boyutlara ulaşmış. Herhalde Vedat'ın 20 Milyon Euro edeceğini düşünmüyordu ki mesajımı ironi falan zannetmiş.
    Fener bölümünden emoji atıp ban yedim. Kaç yıldır forumdayım böyle fanatik bir bölüm admini görmedim.Fenerliso'yu geçti adam

• En iyisi kimsenin diğer taraftar konusuna mesaj atamaması bu iş ancak böyle çözülebilir.

• Arda'nın tackle hep 20/20 idi zaten. İleri uçta oynayıp da kayarak topu tereyağından kıl çeker gibi alan başka bir oyuncu görmedim.
  • Ali Koç’un adını ağzına aldığın an hemen basıyorlar cezayı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Berat Albayrak: Dolarla mı maaş alıyorsunuz?
    Falcao: Evet
    Gustavo: Evet
    B.A: Ehm.. Kem.. Küm.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Fener bölümünden emoji atıp ban yedim. Kaç yıldır forumdayım böyle fanatik bir bölüm admini görmedim.Fenerliso'yu geçti adam

Alıntıları Göster
    Bizim bölümde ne hikmetse şikayetlere geç bakılıyor, işlemler geç yapılıyor. Fb, Bjk bölümünde ışık hızı ban, onay monay bekleme yok. Kotasız, limitsiz ban. Ben bu işi anlamadım, keşke biri çıkıp adam gibi açıklasa sistemin nasıl işlediğini. Bizim şikayetler günlerce beklerken, onların şikayetlerine nasıl saniyesinde yetişip işlem yapılıyor bir bilsek.

• Bizimkiler iyi bir hamle yapıp güzel bir app geliştirmişler. Sanırım yukarıda ki Arda görüntüsü de o app de paylaşılmış. Şuan için yurt dışına açık sadece. Sanırım üyelik paketleri var. Yurt dışı için Euro bazlı fiyatlandırma ile sunulmuş. Türkiye de açtıklarında TL bazlı fiyatlandırma olmasını da bekliyorum. Yorumlardan gördüğüm kadarıyla geliştirilen app beğenilmiş.
  • Donk reis maaşında %50 indireme gitmiş. 1.6 milyon euro'dan 800 bin euroya 1 yıl devam.

• Doğru olanı yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Doğru olanı yapmış.
    Jubilesini Galatasaray'da yapacakmış.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.