Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.408
Cevap
158
Favori
237.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam iyi güzel diyorsunuz da şöylede bi durum var;Sezon başında 500 liraya kombine almayıp takımın yanında olmayanlar takım şaha kalktığı zaman aslan kesilip derbiye uygun bilet almak istiyor.Zamanında 500 almayanlar şu anda ya bu kadar para verecek yada oturup evinde maçını izleyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biembo -- 16 Ekim 2017; 11:56:33 >
  • Derbiye bilet arıyorum. Öğrenciyim il dışından gelicem maça. Elinde olupta gitmeyen varsa Pm’den ulaşabilir bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahce macına dogu trıbun 414 blok 5.sıradan 5 adet kombınemız var.
    Bilet basına 400tl veren varsa satabiliriz.
    Özel mesajdan yazabilirsiniz.
  • Sadece Fb maçı için biletler yarın satışa çıkıyor.Kategori 6'dan itibaren fiyatlar 400 tl'den başlıyor

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannicus -- 16 Ekim 2017; 14:38:27 >
  • Arkadaslar yineliyorum.

Pega yani Kuzey ALT 400 lira.

Güney ust 350 lira

Bati Basin Tribunu 450 lira.

İstanbul ici elden devir yapabiliriz.

• Arkadaşlar bir şey soracağım. Biletleri erken almak için gs mobile hat sahibi olmak gerekiyor ya başkasına ait bir gs mobile hat ile kendime bilet alabilirmiyim.

• Karaborsacılara para yedirmeyin 6. Kategori 400 lira doğu alttan alın bileti direk futbolcuların dibinden izlersiniz kale arkasına para verip de kendinize eziyet etmeyin.

• Arkadaşlar kombine transferi açıldı mı passoligde bugün transfer yapılabiliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: biembo

Hocam iyi güzel diyorsunuz da şöylede bi durum var;Sezon başında 500 liraya kombine almayıp takımın yanında olmayanlar takım şaha kalktığı zaman aslan kesilip derbiye uygun bilet almak istiyor.Zamanında 500 almayanlar şu anda ya bu kadar para verecek yada oturup evinde maçını izleyecek.

sezon başında 500 liraya kombine alan takım şaha kalkınca esnaflık duyguları kabarıp ticaret erbabı oluyorsa o zaman oda gitsin stada şaha kalkan takımımızı desteklesin. Evinde izleyecek olan izliyor zaten.
  • 425. blok 8. sıra güzel açıdan 400TL'ye satılıktır.
  • İş için il dışında olduğumdan maça gidememe ihtimalim var. Gitmek için fırsat kolluyorum ama gidemezsem de kombineye bir sürü para verdik. Bu maç zararı biraz karşılasın isterim.

Doğu üst 417 blok. Hafta sonuna doğru netleşir durum...

• 416. blok İstanbul içi elden devir yapabilirim. Fiyat olarak bir şey belirlemedim. Gelen tekliflere göre vereceğim bileti.
  • Merhabalar

4 adet bilet ariyorum. Karaborsa olmasin lutfen, mantikli fiyatlar ltf.. dm bekliyorum

• öğrenciyiz fenerbahçe maci icin kale arkalari tercihli yan yana 2 bilet ariyoruz fiyatlarda cok ucmayin lutfen

• Fb maci 7.kategori 123. Blok gise fiyati (300 tl) devredicem ulasmak isteyenler ozelden yazsin

• Arkadaşlar GS Bonus sahiniyim. İsteyene ücretsiz bilet alabilirim. Kalkıp gelmek isteyen varsa gelsin.
    Beşiktaş-Zincirlikuyu da yım. ENKA yı sor gel.
    Ayrıca Doğu 414 23 Sıra 2 Adet kombineyi satacağım. 1 Adet daha var akşam üzeri belli olacak. (450 TL/Adet)
  • Merhabalar güzel bir yerden maçı izleyeceğim arkadaşımla uygun fiyattan bilet arıyorum arkadaşlar

• Bir tane Güney üst lazım. Mesaj atarsanız hemen alınacak.

• öğrenciye devretmek isteyen olursa yazsın çok mutlu olurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BATI TRİBÜNÜ 402 BLOK - 7. SIRA - YAN YANA 3 BİLETİMİZİ DEVREDECEĞİZ. PM
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.