Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CeLLaT_1905 , CeLLaT_1905 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.404
Cevap
157
Favori
237.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane gs-fb maçına yan yana bilet arıyorum uygun fiyata kale arkası yada uzak bir alandan olabilir.
  • Galatasaray - fenerbahçe maçına doğu veya batı tribünüden 2 adet yan yana bilet arıyorum.
  • Fenerbahçe maçına 414-415-416 tribünlerinden bilet arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu’nun 9, 11 ve 13. haftalarında Galatasaray'ın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda oynayacağı Fenerbahçe, Gençlerbirliği ve Aytemiz Alanyaspor maçlarının biletleri 3’lü paket ile satışa çıkıyor.

Bilet satışları, 3 Ekim 2017 Salı günü saat 15:00'te GS Bonus Kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 5 Ekim Perşembe günü saat 11:00’de genel satışa sunuluyor...
    http://www.galatasaray.org/haber/futbol/3-macta-yerin-garanti/36570

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unfortunately -- 3 Ekim 2017; 8:50:6 >

• Galatasaray fenerbahce macina iki adet yan yana bilet ariyorum. Devretmek satmak isteyen mesaj atabilir

• Merhaba FB maçına kale arkası biletini devretmek isteyenler ne kadara satıyor, bilgi alabilir miyim?
  • Arkadaşlar merhaba Fener maçına şehir dışından 2 kişi gelmek istiyoruz baktığımda şu anda 11 ve 10.kategoriden alınamıyor bilet tükenmiş mi yoksa yoksa satışa mı çıkmadı 9.kategoriden mi alalım yoksa sadece fb maçı için satışa çıktığında kale arkasından alma şansımız var mı ?

2 adet yanyana bilet arıyorum devretmek isteyen varsa pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannicus -- 3 Ekim 2017; 18:36:30 >
  • 3lu paket alanlar biletler genel satisa cikmadan devir olmuyormus galba cagri merkezi oyle dedi. Yapabilen var mi?

• AslanDrogba kullanıcısına yanıt
    Son bi hafta çıkıyor diyor hatırlıyorum ama çağrı merkezi öyle dediyse öyledir

• İşaretlenmiş yerde .

Galatasaray - Fenerbahçe maçına 2 adet yanyana GUNEY BLOK: 121 SIRA: 23-24 KOLTUK: 125 KAPI: G3, G7 bilet devredilecektir , ilginenlerin bilgilerine sunarım .

• Güney üst 2 bilet devredebilirim.
  • Bende 3 adet arıyorum. Öyle abuk subuk fiyat verip karaborsa gibi şerefsizlik yapanlar yazmasın.
  • Burası karaborsacı dolmuş. 1 Adete 250 TL isteyen mi istersin, 2 adet bilete 1.000 TL isteyen mi ?

Karaborsa yapan ahlaksızdır bu kadar net.
  • Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaronemre -- 5 Ekim 2017; 8:32:15 >
  • Cannicus kullanıcısına yanıt
    Tek maçlık satısa çıksa bile 7.kategori itibaren satısa cıkar ve min 250 tlden baslar gözüken

• AslanDrogba kullanıcısına yanıt
    DOĞRUDUR BİLETLER GENEL SATIŞA ÇIKINCA DEVREDİLEBİLİYOR. ŞUAN DEVREDEMEZSİNİZ. YANİ MAÇTAN 3-4 GÜN ÖNCE DEVREDEBİLİRSİNİZ.
  • Fenerbahçe maçı biletleri bugün 11.00da satışa sunulacaktı. Neden hala çıkmadı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sek.whisky

DOĞRUDUR BİLETLER GENEL SATIŞA ÇIKINCA DEVREDİLEBİLİYOR. ŞUAN DEVREDEMEZSİNİZ. YANİ MAÇTAN 3-4 GÜN ÖNCE DEVREDEBİLİRSİNİZ.

ama biletler bugun genel satışa çıkıyor ?
  • hakang3 kullanıcısına yanıt
    çıktı hocam .6 kategori felan kaldı sanırım
  • aaronemre kullanıcısına yanıt
    Passo uygulamasında göremiyorum?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.