Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CeLLaT_1905 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.384
Cevap
154
Favori
236.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: southpaw16

4-5 maçlık paket alanlara iade edileceğiyle ilgili bir duyuru vs. var mı?

Alıntıları Göster
    fanatikte var.

Bu gelişmenin ardından gündemi meşgul eden Galatasaray-Beşiktaş derbisinin seyircisiz oynanacağı kesinleşmiş oldu. Bu gelişmenin ardından derbiye 5000 bilet satan Galatasaray Kulübü, taraftarlarına para iadesi yapma kararı aldı.

Bilindiği üzere Galatasaray Kulübü, 2 Mart 2020'de 4 maçlık hedef paketini satışa çıkarmıştı. Türk Telekom Stadı'nda 26, 28,30 ve 33. haftalarında oynanacak Beşiktaş, Gaziantep, Trabzonspor, Göztepe karşılaşmalarının biletleri tek paket halinde satılırken, Galatasaray taraftarının pakete yoğun ilgi gösterdiği gelen haberler arasında yer alıyordu.

Galatasaray'ın derbiye bilet alan taraftarlarda olduğu gibi, 4 maçlık paketi satın alan taraftarlarına da para iadesi yapacağı öğrenildi. 5’li kombine satışlarında ise 4 maç için geri ödeme yapılacak.

• Lan ne bahtsızız ya...Ertelensin abi maç. Bütün ligler askıya alındı. Bizim ligin de 1-2 hafta içinde askıya alınacağı kesin. Olan bizim en önemli maçlarımızdan birine olacak. Zaten er ya da geç erteleyecekler ligi. Ne güzel sattıydım bileti, şimdi elemana parayı geri gönderdim. Ama klüp bana bir şey vermeyecek. Hem maça gidemiyorum hem paramı alamıyorum. Kombinecilere pis patladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye maçların durumu ne olacak acaba? Kulüpler oynamayan maçların da üzerine yattı. Kombine sayısı baya düşer herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadillakkk -- 5 Temmuz 2020; 20:49:20 >
  • Kombine satisi basliyor 31 agustosta.
    %30 dolulukla alinacak
    Sadece gecen yil kombinesi olanlar alabilecek
    Koltuk secemiycez, gecen yil hangi kategorideysek o kategoriden koltuk verecek sistem otomatik
    Bu yil yenilemeyenler onumuzdeki yil oncelikli yenileyebilecek
    Ben almayi dusunuyorum valla

• Kombinem vardı geçen yıl.
    Bu sene yenilemeyi mantıklı bulmuyorum.
    Çünkü ; şuan %30 kapasite ile izin verildi fakat ilerleyen aylarda ne olacağı belli değil. Biranda seyircisiz oynama çıkar, geçen sene ki gibi hiçbir maça gidemeyiz. Boşa para gider.
    Bu yüzden pek akıllı işi değil kombine yenilemek, bence.
  • Maçlar seyircisiz.
    Kombine alıpta mağdur olanlara geçmiş olsun. Bariz belli bir durumdu.
    https://tr.sputniknews.com/spor/202009031042773387-tff-sezonun-ilk-yarisinda-maclara-seyirci-alinmamasina-karar-verildi/
  • Eğer maçlar başlasaydı ve sonradan seyircisiz olsaydı durumu anlayabilirdim fakat kulüp "almasaydınız" demeye getirirse hayal satmış olur. Jet Fadıl'ın Caprice Gold satışından farkı kalmaz. Umarım kimseyi mağdur etmezler.
  • kadillakkk kullanıcısına yanıt
    Kombine satisinda yazdiklari uzere taraftarin elini tasin altina koymasi gerektigini dusunmusler. Sanki bu zamana kadar baskasi elinin altina koyuyormus gibi. Daha gecen seneki gidilemeyen 5 mac icin bir aciklama geregi bile duymamislarken her gun farkli kararlar alinan bir ortamda kombine alan taraftar zaten bunun geri donusu olmayacagini kabul etmistir. Yine kulaklarinin ustune yatacaklardir.

• Randers maçına bilet arıyorum

• kadillakkk kullanıcısına yanıt
    Kale arkası b blok gişe fiyatından devredebilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kombineler neden çıkmıyor büyük kulüplerin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Kombineler neden çıkmıyor büyük kulüplerin?

19-20 sezonundan yenileme için bekleyen taraftar sayısı şu anki alınabilecek seyirci kapasitesinin üzerinde. Üstüne geçen sezon yenileyen taraftarları da ekleyince bu sezon kombine satışı yapılabilmesi çok mantıklı gözükmüyor. Her maç yaptıkları gibi geçen sezon kombine alan taraftarlara ücretsiz bilet hakkı,19-20 sezonunda kombine sahibi taraftarlara da öncelikli bilet hakkı sunacaklardır. Önümüzdeki sezon tam kapasiteye geçiş yapılırsa eğer o zaman da 19-20 ve 20-21 sezonunda kombine alanlara yenileme hakkı sunarlar. Bunlar tamamen kendi düşüncelerimdir. Yarın kombine satışına başlıyoruz da diyebilirler :)

• Merhaba lazio maçına bilet arıyorum

• lazio için bilet var mı. doğu batı olur 2 adet

• Kuzey üst 406 blok 1 adet devredilecektir.

Lazio & Alanya

Gişe fiyatı

*Lazio satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taliperen1990 -- 16 Eylül 2021; 9:34:31 >
  • * SATILDI *

Gs - Konya macına 1 adet biletim mevcut.
    Normal satış fiyatı 90tl
    50 TL ye bırakıcam.
    Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hipoglisemi -- 15 Ekim 2021; 13:38:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Galatasaray Konya maçı için devreden varsa uygun fiyata 2 bilet arıyorum

• Galatasaray Konyaspor maçına ücretsiz bilet devredecek varsa gidebilirim öğrenciyim öğrenci belgemi atarım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Konya maçına1 adet Doğu üst uygun fiyata verecek arkadaş varsa alınır.

• konya maçına bilet devredecek olan var mı uygun fiyatlı.

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.