Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (998. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9969979989991000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://twitter.com/BekirDurmazz/status/1161334645138571265?s=20

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XeNoPHoBiaTiC

https://twitter.com/BekirDurmazz/status/1161334645138571265?s=20
    ve photoshop icat edilmiştir
  • Twitterda karşıma çıktı ama banada saçma geldi kap görüntüsü

Neyse umut fakirin ekmeğidir

• quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

Falcao'yu alamayacağımız belliydi, en azından şu Onyekuru'yu alsaydık, yine aşırı rezil yönetildik bu transfer sezonu.
    onyekuru için yönetim evertona 1m önerdi 1 yıl kiralama için ama everton artık belli seviyeye gelmiş onyekurudan para kazanmak için 13m euroya monacoya sattı.Nasıl alacaktık bu adamı? biraz mantık yani..
  • Kap görüntüsü saçma sapan bir ps. Falcao dan ben umudumu kestim artık. Diagne ye hazırladım kendimi.

• La Mehmet Özcan'ı neden almadık ki Topal'dan Aytaç'tan bin kat iyidir. Madem avrupadan adam alamıyoruz bari bu çocuğu alsaydık.

• Falcao olmaz Miranchuk felan alınır bence forvet buluruz ama 6 numara acil lazım.

• Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    Para yok. 30 gol atmış forvetimizi bile satamadık.

• Ya şu onyekuru diyenler beni bitiriyor. 17.5M€ Adamın bonservisi diyor ki niye almadık git al madem o kadar kolay.

Sanki bimden yoğurt alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berlin93

Para yok. 30 gol atmış forvetimizi bile satamadık.
    Ya hazırlık maçlarında Terim Yunus Akgün felan uğraşacağına Celil ile Karnuçu ile Birhan'la uğraşsaydı.

• Transfer filan olmaz bu kafayla yönetilen takım sırtını fatih terime yaslamış hoçam işunu bilir der sezon başlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyapıdaki 6 numaralar nasıl bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Falcao gelse bile bütün sorunlar bitmiyor taraftara yem verildi koca transfer sezonu falcao oldu geçen seneki alan gibi

Bu senede orta sahasiz oynacagiz gibi hadi hayirlisi allahtan lig kolay
    Eğer orta sahaya Melo gibi psikopat cinsten,alayına savaşan bir defansif orta saha alınmaz ise geçen sene Fenerbahçe nin yaşadığı travmayı yaşarız gibime geliyor bana ama hayırlısı bakalım!

• 6 numara nerede ya? Yapacağınız işi seveyim ben

• Falcao işi inşallah pires mevzusuna dönmez..
    Gidecek olanları gönderip bir forvet birde scout dos alırsak ne güzel olacak.

• abdürrahim albayrak için hastag açılmış twitterda.o foto adamın başını agrıtacak belli oldu.niye çektirisin ki
  • twitter dünya gündeminde 5.sırada
  • basit bi iş yapçaklar diagneyi satıp forvet alıp orta sahaya banega manega alcaklardı fernandoyu satıp karman çorman ettiler işi daha mitroglu duruyo.. bu gs lisesinden yönetim falan çıkmıyo aga anlamamak için ne olması lazım bilmiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tar Goroth

basit bi iş yapçaklar diagneyi satıp forvet alıp orta sahaya banega manega alcaklardı fernandoyu satıp karman çorman ettiler işi daha mitroglu duruyo.. bu gs lisesinden yönetim falan çıkmıyo aga anlamamak için ne olması lazım bilmiyo
    Başkan ve Falcao ile fotoğraf çektiren Abdürrahim Galatasaray Liseli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

La Mehmet Özcan'ı neden almadık ki Topal'dan Aytaç'tan bin kat iyidir. Madem avrupadan adam alamıyoruz bari bu çocuğu alsaydık.
    orta sahada celil ve atalay ı çok oynattıkta sıra dışardan genç yerli almaya mı geldi
  • 
Sayfa: önceki 9969979989991000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.