Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız Diagne'nin transfer haberleri kesildi basın bile umudunu kesti sanırım
  • hocalarım anlamıyorsunuz albayrak direk resim attı Bitti dedik ama nereden bilelim bu bütün muhabirler kaç gündür sustular hiç haber getiren yok bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

Son senesi dediğin sene 5 gol 15 asist yapmış ligde .
    O kadar asist yapmışta hepsi gol mu olmuş .

Gökmen Özdenak

https://youtu.be/Py4eNMcx4X0

• Falcao transferi için son 1-2 gün deniliyor. Yani perşembeye kadar olmazsa olmaz net.

Kimse endileşenmesin mesajı veriliyor arkadaşlar.
  • Falcao gelse bile bütün sorunlar bitmiyor taraftara yem verildi koca transfer sezonu falcao oldu geçen seneki alan gibi

Bu senede orta sahasiz oynacagiz gibi hadi hayirlisi allahtan lig kolay

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Lig kolay falan değil hocam . Kolaydı madem takım niye 69 puan alabildi anca ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ulan hakikaten çeşit çeşit insan var gözünü sevdiğimin yerinde
  • RedPyro kullanıcısına yanıt
    Rakiplerimizin geliştigini olumlu bir futbol oynadıklarını düşünmüyorum. ha biz de bir mok oynamıyoruz ama bir şekilde götürecektir Galatasaray.

bu sene başakşehirinde yarışta olacagına inanmıyorum malum istanbulda ki ekmek kapıları olan belediye düştü

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Hem Beşiktaş hem Trabzon geçen seneki hallerinden iyi olacaktır . Başakşehir geçen seneki gibi pısırık 1 tane atarsam atarım oyununu da oynamayacaktır . E bunların üstüne geçen senekinden daha güçsüz olan Galatasaray nasıl şampiyon olabilecek merakla bekliyorum . Cuma günü burası inşallah yangın yerine dönmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://twitter.com/Aslanews/status/1161322132263116800?s=19

Hayırlı olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lig başlasa da izlesek. Süper Lig heyecanı bambaşka... Falcao gelirse çilek olur ama olmazsa da sorun değil. Bizim Diagne'miz var.

• Falcao gelirse dünya para ödeyeceğiz, çöp diyecek kadar aklımı kaçırmadım; elbette çok iyi oyuncu ama bu transferden mali olarak zararlı çıkacak olan biziz çok açık. Üstelik asıl büyük eksik 6 numara. Bize çok sağlam bir orta saha lazım hatta 2 tane de alsan kimse ne alaka kardeşim demez. 10 numarada belhanda alternatifsiz, merkezde seri alternatifsiz, 6 numarada alternatif olması gereken adam oynuyor. Cuma lige başlıyoruz ve bizim en az 2 oyuncu almamız ilk 11'e. Yedek kulübesini zenginleştirelim derken ilk 11'i daralttı yönetim
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    hadi inşallah.. yalnız resmi olarak gelmeden bunu yapmak da doğru değil aslında
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    Müşteri ürünüymüş.
  • Cekdar Orhanı serbest bırakmışız heralde Akhisara gitmiş. Büyük potansiyel taşıyan bir oyuncuydu yazık olmuş

• J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Ne potansiyeli taşıyordu? Altyapıda birçok maçını izledim, en fazla 2. lig topçusu olur ondan. Doğru yere gitmiş yani. Bir de o adamın 21 yaşından büyük olduğuna her türlü iddiaya girerim. Doğu'da nüfusa geç kaydolma sık rastlanılan bir durum, Çekdar da Hakkari doğumlu.
  • Diagne Mitro kesin gitmeli , Falcao kesin gelmeli.

Ön liberonun santrfordan hem de Falcao'dan daha önemli olduğunu savunan arkadaşlara sadece , evet her bölgede olabilecek en iyi oyuncular alınmalı ama senede 25-30 gol atan bir santrforun varsa her şey çok daha kolay.Saido ile şampiyon oldu bu takım rahat olun , sakatlanmamış normal formunda bir Falcao ligi süpürür.
  • Falcao yatmis beyler.uyku agir basmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

haldun üstüneli çağırsalar gelir mi acaba gerçi o gelir de bizimkilerin çağıracağını sanmıyorum....
    haldun üstünel adnan polatın adamı ve polatın olmadığı yerde bulunmaz.Teriminde onu isteyeceğini sanmıyorum ancak üstünelin becerileri transferde tartışılmaz.
  • Cuma cagne ilk 11 başlar başkada transfer olmaz kadro bu alışkanlık yapti

• 
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.