Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam cok bos konusuyorsunuz kusura bakmayin da transfer yapilinca da kötülersiniz transferi begenmezsiniz öyle bi anlayış görüyorum sizde adam işi gücü yok duvara bakarak yazacak hali yok ya soruyor kendisi bizzat bize aktarıyor falcao gelince görürsünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Oooff offff 🚬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efe.77 kullanıcısına yanıt
    Bu iş daha da uzar ben size söyleyeyim.Bu hafta bir gelişme beklemiyorum.
  • o değil de falcao nun gelmeyeceği açıklandığı zaman inş. burada olurum

saçma sapan insanlara inanarak yine her zaman ki gibi kendi kendinizi gaza getirdiniz, transferlerin olmama olasılığını hiç göz önüne getirmiyorsunuz..
  • thanatos13 kullanıcısına yanıt
    kimsenin saçma sapan insanlara inandığı yok albayrak fotoğraf çektirip birde gidip fotoğrafı sızdırıyorsa getirmelidir de olmama olasılığını göz önüne getirilmemesi gibi bir durum da yok en azından bende gelmeyeceğini düşünüyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 13 Ağustos 2019; 18:45:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devidemir32

Tekrar aynisini soyledi
    Ya kardeş 3 gün içerisinde Kap gelecek dediğimi farzet, 3 gün içerisinde Kap gelirse ben haklı çıkarım gelmezse sorun çıktı yazar geçerim duyumcu olmak bu kadar basit. Bırakın bu saçmalıkları da az futbol konuşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 13 Ağustos 2019; 18:49:41 >
  • Ne Diagne satılabildi ne Falcao geldi , Fernando satıldı yerini dolduramadılar. Cuma günü lig başlıyor bu nedir arkadaş.

• devidemir32 D kullanıcısına yanıt
    Haftaya Pazartesi’ye kadar gelir hocam . Eğer tutarsa dediğim beni de duyumcu ilan edip savunur musunuz böyle ? 😃😃😃😃

• Burda birisi vardı duyum aldım iyi kaynaklar diyip sallayıp sallayıp duruyordu ne oldu o arkadaşa. Neyse gerçekleşmesini umarak sabrediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 13 Ağustos 2019; 19:13:45 >
  • tortote kullanıcısına yanıt
    Hepsi boş konuşmalar hocam . Yarın gelecek diyemiyorlar , 2 gün sonra diyorlar o yüzden . Tamamen sallamasyon. Gerçekten kesin açıklayacakları zaman 1 saat önce herkes gibi duyum alırlar , millete de transfer bildik diye yuttururlar.

• _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Son senesi dediğin sene 5 gol 15 asist yapmış ligde .

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Sorun çıkmıştır kesin hocam , başka birşey gelmesin aklınıza 😃. Bi ara gelir ben takipçi kazanmak için bunları yazsam Twitter’a yazarım der gider.

• Yahu Falcao gelse ne olur gelmese ne olur? Bu takim ceza sahasina topu getirdikten sonra Babel, Feghouli, Diagne de atar golleri. Gecen sezon atmadi mi?

Özellikle sampiyonlar liginde Donk-Seri-Belhanda orta sahasinin kevgire dönecek. Herkes Falcao Falcao diye sayikliyor ama bu takimin asil ihtiyaci üst düzey bir 6 numara. Melo/Naiggolan tarzi savunmada agresif, hücumda dikine gidecek bir oyuncu lazim. Piyasada da bu oyunculardan sayiyla var. Kimi alacaklar cidden merak ediyorum. Donk ile lige baslayacagima Diagne ile baslarim. Net.
  • Galatasaray Mehmet Özcanı yalanlamış resmi siteden. Haklılar tabii! 20 yaşında genç, yerli, gelecek vaad eden bir ön liberoyu ne yapacağız? 20 milyonluk seriyi ve yanına başka bir yıldızı kiralar önümüzdeki sene yine 3 ay kimi alsak diye deli danalar gibi gezeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Yahu Falcao gelse ne olur gelmese ne olur? Bu takim ceza sahasina topu getirdikten sonra Babel, Feghouli, Diagne de atar golleri. Gecen sezon atmadi mi?

Özellikle sampiyonlar liginde Donk-Seri-Belhanda orta sahasinin kevgire dönecek. Herkes Falcao Falcao diye sayikliyor ama bu takimin asil ihtiyaci üst düzey bir 6 numara. Melo/Naiggolan tarzi savunmada agresif, hücumda dikine gidecek bir oyuncu lazim. Piyasada da bu oyunculardan sayiyla var. Kimi alacaklar cidden merak ediyorum. Donk ile lige baslayacagima Diagne ile baslarim. Net.
    Aynen katılıyorum. 6 numara forvetten de öncelikli ama maalesef o bölge Donk'a kalacak gibi.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    16 agustosa kadar cezalı küfürlü bir deyim den dolayı
  • neverlate kullanıcısına yanıt
    bence ikisininde olmaması lazım ne donk ne diagne ikisi ilede çıkılmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

kimsenin saçma sapan insanlara inandığı yok albayrak fotoğraf çektirip birde gidip fotoğrafı sızdırıyorsa getirmelidir de olmama olasılığını göz önüne getirilmemesi gibi bir durum da yok en azından bende gelmeyeceğini düşünüyorum zaten.
    neden üstüne alındın o zaman? sen kendi kendine gaza gelenlerin avukatımısın?
  • thanatos13 kullanıcısına yanıt
    ne bu sinir ? ben sana orada insan gibi yazmışım sen saçma sapan atarlanıyorsun boş yere forum cidden çok acayip. Bu arada sorunun cevabına gelirsem hayır avukatı değilim olmayı da düşünmüyorum burada ki çoğunluk zaten falcao istemiyor ki gaza gelsin avukatı olmama gerek yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 13 Ağustos 2019; 19:42:36 >
  • 
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.