Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
442.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Mariano-Belhanda-Diagne ile yollar ayrılmalı
    Muslera—Linnes-Marcao-Luyindama-Nagatomo(daha iyisi olursa yollanmalı)-Fernando-X-X-X-Feghouli-X şeklinde bir kadro kurulmalı.11e en kötü ihtimalle 4 tane oyuncu almak lazım ayrıca iyi bir kamp geçirirse forvete mitroglou da olur arkasına da yedek biri alınır bu sayede diğer mevkilere harcanır bütçe.
    Fernando da gönderilmeli sakatlık ve form problemi var. Geçen sene yaşadığı uzun süreli sakatlığa kadar gayet iyiydi ama ondan sonra eski haline dönemedi. Yaşı da ilerledi.
  • Everton Sportif Direktörü Marcel Brands: “Onyekuru’yu yeniden kiralama kararı aldık. Bir sezon daha kendisini görmek istiyoruz.”
  • Oğuzhan Özyakup'un şu milli takımda ne işi var? Kendi takımında forma alamayan adam milli takımı mı sırtlayacak? Selçuk bundan daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

Bu yüzden 3 senedir hicbir lisanlı ürün almıyorum.Kafam rahat.
    Valla hocam haksız sayılmazsın. Bazı isimlere çok mantıksız paralar saçıldı. Umarım bu Şener haberi yanlıştır. 500.000 - 600.000 € civarı falandır inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Diagne tt olmus twitterda 15 milyon teklif geldigi yaziliyor
    1 dakika düşünenin

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Everton Sportif Direktörü Marcel Brands: “Onyekuru’yu yeniden kiralama kararı aldık. Bir sezon daha kendisini görmek istiyoruz.”
    Rakip takım taraftarı olsam bu haber üzerine yıkılırdım. Boru değil, daha ilk sezonunda, takımı doğru düzgün tanımadan, birçok maçta forvetsiz oynadığımız halde çok ciddi skor katkısı sağladı. 16 gol atıp 6 asist yapmış. Birçok sayılmayan golü de var. Onu geçtim attığı kadar girdiği pozisyon var çocuğun. Biraz tecrübe kazansa, gelişse daha da fazla katkı sağlayacak. Herşey bir tarafa. Maaşı da şaka gibi. 1.200.000 € aldı bu sezon.

Rakip takım taraftarları için üzücü bir haber. Onların yerinde olsam Muslera,Onyekuru gibi isimleri rakibimde görmek istemezdim asla. Makas ciddi derecede açıldı çünkü. Kötülerdim bu isimleri elimden geldiği kadar. Astronomik maaş alıp istikrar sorunu yaşayan isimler işime gelirdi. Bu tarz isimler sonsuza kadar rakibimde kalsın isterdim.
    Ne gerek var Onyekuru'ya. Ya da Linnes'e. Koy Cavanda'yı zeytinyağı gibi aksın aga. Carole mesela. Bu tarz dransferler harika olurdu. Fatih Terim'i de istemezdim. En ufak hatasında yerden yere vururdum. Tudor gibi isimler varken Fatih Terim'e ne gerek var.

Şaka bir yana, sevindirici bir haber bizim için. Umarım tekrar kiralanır. Umarım kötü göze gelmez Emre Akbaba gibi. Daha da fazla katkı sağlar inşallah.

• onyekuru kiralanırsa babel yatar mı acaba

• bizim yeni formalar nerede ya ? takım şampiyon olmuş millette gaz var sür piyasa peynir ekmek gibi satılırdı
  • Babel transferi iptal olursa şaşırmayın. Konuşuldu edildi ama daha takımdan ayrıldığını açıklayan forvet veya kanat oyuncumuz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Everton Sportif Direktörü Marcel Brands: “Onyekuru’yu yeniden kiralama kararı aldık. Bir sezon daha kendisini görmek istiyoruz.”
    Kime kiralayacak ama o var? Bize verecekler mi bakalım?
  • Onyekuru gelsin. Sahsen Babel yerine Onyekuru tercih ederim

• Kop gel be Onyekuru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

onyekuru kiralanırsa babel yatar mı acaba
    Babel alınıp üstüne genç bir kanat alınacaktı. Onyekuru olursa skov işi yatar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 11 Haziran 2019; 15:50:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Oğuzhan Özyakup'un şu milli takımda ne işi var? Kendi takımında forma alamayan adam milli takımı mı sırtlayacak? Selçuk bundan daha iyi
    ozan tufan oğuzhan vs adamların menajerleri değerleri düşmesin diye artık nasıl bi alavere dalavere dönüyorsa milli takıma alınıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidenler

Mariano 2,5 euro
    Diagne 15 m euro
    Ömer Bayram 500 bin euro

Toplam 18 m euro

Gelenler

Banega 4 m euro
    Muric 3,5 m euro
    Yıldız forvet ?
    Şener free
    Semih(kiralık) free
    Onyekuru(kiralık) 750 bin euro
    Taylan 750 bin euro
    Yerli stoper ?
    Jimmy Free
    Luyindama 5 m euro

Toplam 14 m euro

Muslera(İsmail)

Linnes(Şener) Luyin(Semih) Marcao(?) Yuto(Emre)

Fernando(Donk) Banega(Selçuk,Taylan)

Feghouli(Yunus,Jimmy) Belhanda(Emre,Taylan) Babel(Onyekuru,Jimmy)

Yıldız Forvet(Muric,Babel)

Mevcut dedikodu duyum vss göre muhtemelen kadromuz bu şekilde oluşacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Barcelona ile anlaştı, gitmek istedi. Paris bırakmadı ve kadro dışı bıraktı.
    Barca, uefa kurallarina aykiri olarak Rabiot ve annesiyle gecen yaz anlasmis.Barca, gecen yaz transferin son saatlerinde komik bir teklif yapiyor ve bu teklif reddediliyor.

Daha sonra Rabiot ve annesi, sozlesme yenileme konusunda PSGyle gorusmelere devam ediyorlar.istedikleri 10 milyon avro kabul ediliyor.Rabiotsa daha yuksek bir rakam istiyor bu kez.sonra, barcayla 10 milyon avro maas,10 milyon premium ve 10 milyonda imza parasina anlastigi ve
    Psgyi daha cok maas ve komisyon almak icin kullandiklari ortaya cikti.Seyhte sen bizim altyapimizdan ciktin,bugune kadar senin icin cok sey yaptik, karsiligi bu mu olmaliydi dedi ve kadro disi birakti.

Barcada psgnin elinden almak icin de jonga psgnin 2 kati maas verdi, bu kezde Rabiota o rakamlari veremediler.kimse de o paralari vermeye yanasmiyor.m.unitedla gorusuyorlar.

• Sener fb den kac aliyo?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Valla hocam haksız sayılmazsın. Bazı isimlere çok mantıksız paralar saçıldı. Umarım bu Şener haberi yanlıştır. 500.000 - 600.000 € civarı falandır inşallah.

Alıntıları Göster
    Keşke sadece transferlere para saçılsaydı. Kulübün muhasebesi yol geçen hanı gibi. Elini sallayan istediği bahaneyle istediği miktarı aldı yıllarca. Ben para vereceğim, bu parayla dursun özbek gibiler oğullarına 48 gün, günlüğü 150 euro'dan oda tutacak ve kulübe yani taraftara ödetecek, o dursun gibi liseliler tarafından da bu yolsuzluklar ibra edilecek öyle mi!! 11 yıldır bu takıma bir kuruş bile harcamıyorum ve Faruk Süren'den şimdiye kadarki bütün yıllar didik didik araştırılmadan bir kuruş bile harcamamaya devam edeceğim!

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

bizim yeni formalar nerede ya ? takım şampiyon olmuş millette gaz var sür piyasa peynir ekmek gibi satılırdı
    Geçen gs store mağazasına sordum 16 haziran da satışa sunulacak dedi, bkl bende çıktığı ilk gün alacağım

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.