Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benzerden kastım mevki anlamında, sonuna kadar haklı bir düşünce sizinki.
  • tomthejeer kullanıcısına yanıt
    Seri büyüktür Ndiaye, Banega büyüktür Belhanda. :)
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Pardon gece gece yanlış hesapladım. Matematiğim kötü değil bu arada, boş bulundum.
    Silmeyeyim de ibretlik olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    biri kupa vermiş biri ders diye okutulan iki mimli takım, namoğlu dediğin beşiktaş belediyesinden çıkma, konuşacak kapasite yok anca link at. hakemler ile ligde kaldın unutma, o takımda potaya girdi bizim maça kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 18 Temmuz 2019; 23:37:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Smoke Of Many Fires kullanıcısına yanıt
    Üslubum rahatsız ettiyse afedersin. Gereksiz bir yorumda bulundum

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Tamam
    yalansa yalan de, kasımpaşalı eski bahçeli oyuncunun köyde kendi kalesine attığı gol üzerine elli tane atiba çıkar ama kimse konuşmaz küme mücadelesinde diye ama zirve mücadelesinde olsa yüz tane ihtimal yazılır gs bursa rize başak maçlarını hiç söylemiyorum bile

• Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Yaş olarak evet banega>belhanda

• Seri gelmişken belhandanin performansı bu sene geçen iki seneden çok daha iyi ve yararlı olur seneye 30 oluyor seneye de satilmazsa daha bonservis beklemek saçmalık olur kendisinden bu sene iyi parlar seri ile sonrasında satilir umarım iyi bir bedele

• p0tti P kullanıcısına yanıt
    Sezon sonu sözleşme imzalayacagiz bos mukaveleye imzami atarim demiş

• Buraları 7-8 Sene önce de aynıydı, şimdi de aynı:Sidik yarışı devam. Yaşlar ilerleyince vazgeçiyorsunuz tabi ama pek de hoş değil.

Galatasaray Seri'yi alarak muazzam bir iş yapmış oldu. Tam aradığı adamdı aslında, nasıl transfer ettiler ben de hala şaşkınım. Sakatlık vb. olmadıkça CL ve ligde fark yaratacağı kesin. Falcao ismi geçiyor ama inşallah olmaz. Fenerbahçe'liyim, korktuğumdan değil ama bu adam kronik sakatın eş anlamlısı. 7-8 Verilirse ki olabilir, verilir ama fayda sağlamaz, onun yerine başka bir santrafor alınabilir. Josef de Souza Gelirse o da çok fayda sağlayacaktır. Bizim takım da geçtiğimiz senelerde istarlı bi oyunu vardı ve kolay kolay geçilmezdi. Ara ara çıkar gol de atar. İnstagram paylaşımı yapmışmış vs. geçin bunları. Adamlar pop. olmak için her şeyi yapıyor şimdi o önemli değil, transfer olursa çıkar topunu oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Sezon sonu sözleşme imzalayacagiz bos mukaveleye imzami atarim demiş
    kesin atar tabi 4 milyon alıyor adam bonuslarla beraber feda diyip 2 ye indirsin hadi boş kağıda atacakmis :D

• Şaka gibi ama, evet şu anki forvetimiz Diagne gibi bir adam ama, evet Falcao hiç içime sinmiyor. Bu yaşta bir adama 4.5 artı bonus verecek zamanları geçtik, biz geçmesek bile kur geçti. Samatta' yı bile daha çok istiyorum. Bile dedim, çünkü adamı sadece Beşiktaş maçlarında izledim ki çoğu kişi de öyledir. En azından yaşlı değil, iyi olursa al sat yapıp kar edebiliriz.

• .

(
    )

• p0tti P kullanıcısına yanıt
    Galatasarayin and terimin evladi adam, atar bak görürsünüz terimle gençken beraber calissa kizini buna verirdi

• Fred falan gelse harbi iyi olur falcaoyuda alsak iyi zamanları gibi oynarsa herkes uefayı zorlarız valla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Galatasarayin and terimin evladi adam, atar bak görürsünüz terimle gençken beraber calissa kizini buna verirdi
    Bu sene kendisini iyi gösterir zaten patlama yapar diye düşünüyorum seri ile beraber

• [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• efe.77 kullanıcısına yanıt
    Eğer cidden doğruysa haberler 2+1 bizim için çok yanlış olur max 1+1 olmalı

• Herkes samatta diyor ama bu adam Türkiye'den daha ne kadar fiyata satilip kâr edilebilecekki bize zaten 10 a mâl olacak 20 ye mi satacaksin sanki de kâr edeceksin en fazla 2 3 milyon koyar ustune bonservisinin,falcao her türlü daha dogru tercih en az 2 sene daha üst düzey katkı verir drogbanın seride yaptığı gibi bu adam da katkı verir oyuncular üzerinde referans olur
    işin pazarlama boyutu da cabasi yarı yarıya karşilanacaksa maaşı 4 4 lük is olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p0tti -- 19 Temmuz 2019; 0:25:52 >
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.