Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ligin başlamasına tam bi ay kaldı bu arada. Öyle gözüküyo ki, ilk iki hafta donk-selçuk orta sahası ile çıkacağız maçlara..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gusttavo

Nihat Özdemir başta. Şaşırmamak lazım.

Adalet isteseler yabancı hakem getirirler zaten. Keşke yabancı hakem gelse.

Yine hakemler maçların önüne geçmeye devam edecek. Futbol konuşamayacağız

Alıntıları Göster
    Demirören, MAA, Nihat Özdemir isim kim olursa olsun futbolla ilgili kurumlar bu kadar aleni Galatasaray düşmanlığı yapmak için çalışıyorlar galiba. Bunları söyleyince sürekli mağduru oynuyorsunuz diye eleştiriyor rakipler. Bende hiç hakem konuşmak istemiyorum ama geçen seneden itibaren olan şeyler bizi mecbur ediyor konuşmaya.

• O kadar başarısız bir transfer operasyonu yürütüyoruz ki.
    Geçen Fatih Terim antreman'da o kadar belli etti ki üstüne basa basa dudak okuma ile çözmüşler. ''Ben size bin kere anlattım''diyordu.
    Diagne gibi bir oyuncuya 13 Milyon Euro bayılacağımıza ilk başta 7.5 istemişti sanırım Sparta Prag Tetteh için.
    O paraya güzel bir pazarlıkla hem Tetteh hem de Ze Luis alınırdı.

İkiside potansiyeli olan ve kat ve kat fazlasına rahatlıkla satabileceğin isimler.
    Diagne yetmezmiş gibi gittik bitik Mitroğlu'yu aldık kiralama olarak. O kadar mantıksız işler yapıyorlar ki.

Diagne'nin şimdi eline düştük beyefendi gitmek istesin diye eline bakıyoruz. Adam zaten itici,tiksinç bir adam Kasımpaşa'dan hatırlayın.
    Kasımpaşa yüzyılın transferini yaptı 13 Milyon Euroluk C4'ü elimize tutuşturdu.

Bunlar yetmezmiş gibi Banega meselesi. Bizimkilerin bir durumu var. Keskin kararlar veremiyorlar. Zaman geçiyor.
    Banega Banega Banega.. Gelse muhteşem olacaktı ki ama adamlar bırakmıyor işte. Şimdi Kamp dönemi başlıyor. Fatih Terim'in sinir uçları ile oynuyorlar.

Şu transfer dönemlerinde sinir stres sahibi oluyorum. Ağustos'un bitimine kadar bekleyecekler illa ve ederi olmayanları alacaklar veya alamayacaklar.
    Fatih Terim olmasa kesinlikle Mustafa Cengiz Yönetimini başarılı bulmuyorum. En azından Abdurrahim Albayrak'ı.

Allah razı olsun bizim UEFA'dan men edilmekten kurtardılar ama herşey bununla bitmiyor ki. Haldun Üstünel gibi adamlar lazım bize.

• Samatta Luyindama da olduğu gibi satın alma opsiyonlu kiralık bitebilir.

Başka türlü bu transferin olması çok zor. Genk 10 m euro istiyormuş. Umarım satın alma opsiyonlu kiralık anlaşılır.

Samatta daha 26 yaşında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

O kadar başarısız bir transfer operasyonu yürütüyoruz ki.
    Geçen Fatih Terim antreman'da o kadar belli etti ki üstüne basa basa dudak okuma ile çözmüşler. ''Ben size bin kere anlattım''diyordu.
    Diagne gibi bir oyuncuya 13 Milyon Euro bayılacağımıza ilk başta 7.5 istemişti sanırım Sparta Prag Tetteh için.

İkiside potansiyeli olan ve kat ve kat fazlasına rahatlıkla satabileceğin isimler.
    Diagne yetmezmiş gibi gittik bitik Mitroğlu'yu aldık kiralama olarak. O kadar mantıksız işler yapıyorlar ki.

Diagne'nin şimdi eline düştük beyefendi gitmek istesin diye eline bakıyoruz. Adam zaten itici,tiksinç bir adam Kasımpaşa'dan hatırlayın.

Bunlar yetmezmiş gibi Banega meselesi. Bizimkilerin bir durumu var. Keskin kararlar veremiyorlar. Zaman geçiyor.
    Banega Banega Banega.. Gelse muhteşem olacaktı ki ama adamlar bırakmıyor işte. Şimdi Kamp dönemi başlıyor. Fatih Terim'in sinir uçları ile oynuyorlar.

Şu transfer dönemlerinde sinir stres sahibi oluyorum. Ağustos'un bitimine kadar bekleyecekler illa ve ederi olmayanları alacaklar veya alamayacaklar.
    Fatih Terim olmasa kesinlikle Mustafa Cengiz Yönetimini başarılı bulmuyorum. En azından Abdurrahim Albayrak'ı.

Allah razı olsun bizim UEFA'dan men edilmekten kurtardılar ama herşey bununla bitmiyor ki. Haldun Üstünel gibi adamlar lazım bize.
    Şu tetteh kadar şişirilmiş bir oyuncu görmedim . Hiçbir özelliği yok çek liginde bile gol atamıyor . 2-3 videosunu izleseniz göreceksiniz . Diagneden çok daha düşük bir oyuncu . 7.5 verseydik bu adama çok daha başarısız bir transfer olurdu üstüne şampiyon da olamazdık.
    Gelmediğine o kadar sevindim ki anlatamam.
    Tipik Galatasaray taraftarı aaa siyahi aaa genç hemen gelsin o zaman. Aldığımız paranın kat ve kat fazlasına satarız. Sonuç : Elimizde patladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Demirören, MAA, Nihat Özdemir isim kim olursa olsun futbolla ilgili kurumlar bu kadar aleni Galatasaray düşmanlığı yapmak için çalışıyorlar galiba. Bunları söyleyince sürekli mağduru oynuyorsunuz diye eleştiriyor rakipler. Bende hiç hakem konuşmak istemiyorum ama geçen seneden itibaren olan şeyler bizi mecbur ediyor konuşmaya.

Alıntıları Göster
    Aynen. Çok haklısın.

Sözde VAR sistemi de geldi ama hakemler art niyetli olunca yine adalet sağlanmıyor.

Yabancı hakem getirilmesi şart benim görüşüm. Yerli hakemler varken futbolu konuşmak tartışmak mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

O kadar başarısız bir transfer operasyonu yürütüyoruz ki.

Ze luis i Porto daha ucuza aldı.

Biz elimizde para olduğu halde Ze luis i geçen transfer sezonunda alamadık. Sonra gelip 13 m euro Diagne ye gömdüler.

• Beşiktaş maçlarındaki eleman mı bu

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gusttavo -- 16 Temmuz 2019; 15:5:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gereksiz işler bunlar

Beşiktaş maçlarındaki eleman mı bu
    Evet Beşiktaş Genk maçında hattrick yapmıştı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaza121212

"Verdiği katkı tartışılır."

Bunu yazan adamla ne konuşayım, ne anlatayım..

Banega cok net olarak bizim aradigimiz bi adam. Gelirse hep beraber göreceğiz.

Alıntıları Göster
    Bu sezon ligde sadece 22 maça çıkan bir oyuncu hakkında övgüler mi düzeyim?

Tabi ki aldığı ücrete ve kariyerine göre verdiği katkı tartışılır.

Banega ise Gelsin geldiği zaman konuşuruz. Ama umduğun gibi çıkmazsa oyuncuyu gömmek yok ona göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gusttavo -- 16 Temmuz 2019; 15:17:43 >
  • CSKA Moskova, Galatasaray'ın transfer listesinde olan Rodrigo Dourado için teklif sundu ancak Internacionel, teklifin 10M€'nun altında olmasından dolayı reddetti.

Galatasaray'ın teklifi: 5M€
    CSKA'nın teklifi: 5M€

Transferde olağan şüpheliler;
    Benfica
    Sporting
  • Galatasaray'ın kaleci antrenörü Claudio Taffarel ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Sarı kırmızılıların efsane file bekçisinin ülkesine dönmek istediği ve yeni sezonda Galatasaray'da olmayacağı yazıldı.
    Bruno Andrade'nin haberine göre, yalnızca Brezilya Milli Takımı'nda görev almak isteyen ve ülkesinde kalarak ailesine daha yakın olmayı düşünen Taffarel, kısa süre içerisinde ayrılık kararını açıklayacak.

Fatih Terim'in dönüşüyle Galatasaray'da yeniden görev almaya başlayan Taffarel, 4 Ocak 2018'den bu yana sarı kırmızılılarda da çalışıyordu. Fernando Muslera'nın yükselen formunda Taffarel'in etkisi de gözlerden kaçmamıştı.
  • Galatasaray - Leipzig maçı 19 Temmuz Cuma saat 19:00'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gusttavo

Seri mi yaklaşıyor yoksa biz mi yaklaşıyoruz okuyunca anlayamadım. Ayrıca Esteban sen misin?

• Keşke alt yapıdan çok daha fazla oyuncuyu ilk 11 e sokmayı denesek. En fazla 1-2 sene zorlanırız belki kupa göremeyiz ama tribünlerle o borçları kapatır üstüne artıyada geçeriz.

• Samatta hakikaten canavar bir forvet uzun yıllar forvet ihtiyacımız olmaz ama Diagne gitmeden zor diyorum ben.
  • MHK, Serkan Çınar ve Bülent Yıldırım'a maç vermeyecekmiş. Buradan şunu anlıyorum FB, BJK, Trabzon'un yanında yeni sezon da MHK'da rakibimiz. Anlaşılan diğerleri Şampiyonluk için işi sıkı tutma niyetindeler.
  • Taffarel ile yollarimiz ayrıldı gibi..

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.