Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40634064406540664067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİR SERVET ÇETİN HİKAYESİ/ Hayata Futbolla Tutundu Türküyle Sevdi
    Tüyleri diken diken etkileyici bir hikaye..https://www.youtube.com/watch?v=Aw-XBGk9Eao
  • [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • monaco belhanda ile ilgileniyormuş. onyekuru-belhanda takası üzerine 1-2 milyon euro versek inanılmaz bir başarı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

monaco belhanda ile ilgileniyormuş. onyekuru-belhanda takası üzerine 1-2 milyon euro versek inanılmaz bir başarı olur.
    Üstüne Babel'i hediye pakedi yapmak lazım,böyle bir anlaşma olursa!
  • quote:

monaco belhanda ile ilgileniyormuş. onyekuru-belhanda takası üzerine 1-2 milyon euro versek inanılmaz bir başarı olur.
    Belhandaya messi müamelesi yapan terim asla takas yapmaz daha çekeceğimiz saç baş yolacağımız günler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: walt09

Üstüne Babel'i hediye pakedi yapmak lazım,böyle bir anlaşma olursa!

Alıntıları Göster
    Babeli kafaya takmaya gerek yok. Son demeçlerini okuduysanız paraya ihtiyacı olduğunu anlayabilirsiniz. Büyük olasılıkla araplara gidicek. Babelden zarar etmeyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Kiralıktan döndükten sonra inanılmaz bir değişim yaşadı. Adam vurdum duymazın tekiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 25 Mayıs 2020; 16:6:54 >
  • Hollanda basınında Sneijder in Hasan Şaş dan boşalan yardımcı antrenörlük görevine getirileceği söyleniyor.

Olur mu dersiniz ?
  • Apoel den Ghayas Zahid ile ilgilendiğimiz söyleniyor.

Pakistan asıllı Norveçli futbolcu merkez orta saha ve 10 numara oynayabiliyor.

Ben beğendim. Uygun fiyatlı bitirebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gusttavo -- 26 Mayıs 2020; 19:18:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gusttavo

Hollanda basınında Sneijder in Hasan Şaş dan boşalan yardımcı antrenörlük görevine getirileceği söyleniyor.

Olur mu dersiniz ?
    Güzel bi kadro kuruluyor işin gerçeği. Burada FT. i yerden yere vurmuşluğum vardır. Çünkü artık yaşlı ve egolarıyla çok fazla hareket ediyordu (özellikle bu sezon) + adam akıllı bi tane yardımcı antrenörün olmayışı işi çok farklı noktalara getirdi.
    Bknz. Tafarrel varken hiç çıkmayan problemler çıkmaya başlamıştı takımda. Nzonzi buna en büyük örnek mesela. belhanda efendinin saha içi/dışı abidik gubidik lafları hareketleri vs.

Bunun temel nedeni bu adamların --bence-- takım içinde iyi destek alamaması. Ancak FT. den inanılmaz kaliteli Sportif Direktörlük kalibiyeti var. Çok iyi adam yönetir, müthiş motive eder. Mesela araştırın şimdi para biçilmeyen Haaland Moldedeyken GSe gelmek üzereydi tabiri caizse direkten döndü.

Eğer FT. bir tık daha üst konumda bulunup altında Sneijder-Riera-Elmander-Ujfalusi-Selçuk(yerliler için daha iyi biri bulunabilirdi) + Arda gibi isimlerin olduğu antrenör grubuyla çalırsa takımda oluşan problem sayısı minimuma iner. Taktiksel açıdan da sorunlar azalır. Örneğin Nzonzi takımı eleştirdi, kim ne derse desin adamın dediği herşeyi herkes söylüyordu zaten.

Ama Nzonzi karşısında bunu Sneijdere anlatırken bi düşünür karşımda -kendine göre- bilmediği sinirli Hasan Şaş yok. Bu modeli zaten sezon başından beri planlıyor FT.. Bknz Emre Belezoğluda bu modeli uydurmaya çalışıyor fenere Aurelio-Tuncay diye gidiyor onlarda da.

• J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Sana katılıyorum. Oyunculara destek olacak tecrübeli bir isim gerekli.

Hasan Şaş ve Ümit Davala yetersiz kalıyordu.

A Albayrak da transfer işlerine kaydırılınca bu mevkinin boşluğunun sıkıntılarını çok çektik.

Sneijder bu boşluğu fazlasıyla doldurur. Umarım haber doğrudur.
    Ardaya kadar her şey güzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gusttavo

Apoel den Ghayas Zahid ile ilgilendiğimiz söyleniyor.

Pakistan asıllı Norveçli futbolcu merkez orta saha ve 10 numara oynayabiliyor.

Ben beğendim. Uygun fiyatlı bitirebiliriz.
    Yabancı sınırı gelecek bu transfer olmaz. Sanmıyorum. Futbolcuyu bilmiyorum bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Ardaya kadar her şey güzeldi
    Oyuncu olarak demiyorum, ama Barça görmüş yurtdışında Simeone gibi bi adamın kilit oyuncularından biri olmuş birisinden teknik olarak faydalanmak gerekir diye düşünüyorum
    Hastaneyle silah basan, milletin karısına sulanan adamın teknik bilgisinden de faydalanmayıversinler. Başka adam mı kalmadı? Emre Belözoğlunu da getirsinler o zaman, Pl görmüş, atleticoda oynamış, uefa kupası kazanmış. Milli takımı karıştıranların başında gelen adamın takımı karıştırmayacağı ne malum?
    Daha birkaç gün önceki hareketlerini görmediniz bu adamın? Gerçekten görmek istiyor musunuz böyle birini takımda?

• 
Sayfa: önceki 40634064406540664067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.