Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40404041404240434044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle tedavi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e sosyal medyadan hakaret eden kişinin, AFAD Gönüllülük Sisteminden çıkarıldığını bildirdi.
  • https://twitter.com/.../1242211613589078017

Bu Tümer denen paralıyı da TRT'den kovdurmazsak bize yazıklar olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Bu haber doğru mu?

Bu açıklamanın yapıldığı günün akşamında bak bakalım Başakşehir - Kopenhag maçı nasıl oynanmış. Normalde boş olan Başakşehir tribünleri nasıl doluymuş şöyle bi göz at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 24 Mart 2020; 16:51:34 >
  • Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    Haberin doğrulugunu merak ediyorum,başaksehir macindaki seyirci durumunu degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkan Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Yönetici Kaan Kançal, koronavirüs testine girdi. Sonuçlar bekleniyor. (DHA)
  • Adamlarin isi gucu yok . Sabah aksam Galatasaray a saldiriyorlar

Cildiriyorlar kafayi yiyorlar
    Her mayis ayinda yeniden travmaya giriyorlar Galatasaray sampiyon oldu haberi gelince

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih hocada pozitif çıkmasının ardından beşiktaş yönetimi karantina sürecine girdi arkadaşlar. Sergen Yalçın başta olmak üzere bir çok kişi teste girecek.
    Mustafa Cengiz ve diğer yönetimdekiler ise gece vakti teste gittiler diye biliyorum.

Hocanın durumu iyi, hastaneden resmi açıklama geldi. Korkulacak bir şey yok. Erken teşhis konulmuş.
  • Felipe Melo: "Babacım seni çok seviyorum Allah yardımcın olsun"

Adem Büyük: "Yeniden birlikte olacağımıza eminim. Biz çocuklarınız, yanınızdayız."

Bruma: "Türkiye'deki babam... Dualarım sizinle"

Christian Luyindama: "Kalbim seninle babam!"

Fatih Terim bir teknik direktörden fazlasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Olm adam 65 yaşında kendi fikrini söyleyemeyecek mi? Ne boş muhabbet dönüyor ortalıkta neymiş başkana saygısızlık yapmış ben neden göremiyorum onu anlamadim adam açıkca ben olsam öyle söylemezdim diyerek fikrini beyan etmiş bunda ne var ?
    Terim Arda ile ilgili fikrini değil, Arda hakkında konuşan başkanın konuşması hakkındaki fikrini belirtmişti burada (ki bu "Arda'nın gelmesi konusunda benim fikrim olumlu" gibi düz ve açık bir cümleye göre çok daha sorunlu).

Neticede senin bir üst yöneticin/patronun/işverenin bir konuda basına bir açıklama yapmış olsa, sen onun tersini başka bir basın açıklaması ile açıklar mısın?

Gerçi sonra açıkça Arda gelmeli de dedi, ancak, kurumsal olarak sorumluluk ve karar yetkisi kimdeyse, çok şükür ki, onun dediği oldu da Arda gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Fatih Terim beşiktaş maçında bu virüsü kaptı ise o maçta olan herhangi birinde bu virüs olması lazım. Gözden kaçmış bir hasta olabilir. O kişi bulunmalı mutlaka.
    Yada Fatih Terim bu virüsü maç dışında bi yerde aldı. Bu da olasılıklar arasında.
    O maçta kaptığı kesin gibi hocam.
    maç ayın 15'inde oynandı. Corona bildiği üzere ilk bir haftada semptom gösteriyor. Nadiren 14+ güne uzadığı oluyor.

zaten negatif ardına yapılan tekrar testte pozitife dönmüş bir vak'a oldu Fatih hocanınki
  • Nihat Özdemir denen şahıs ile birlikte TFF’nin tüm birimleri halen istifasını vermedi mi arkadaşlar? Bu ne rezilliktir, bu ne kepazeliktir! Hâlâ neyi bekliyor bu utanmaz arlanmazlar??

• Takımı, Terimi özleyen bir ben değilim herhalde.

Hayat, futbolsuz çekilmiyor be arkadaş.

Tez biter şu salgın inş.
  • liv hospital'de tanıdığım var. bugün onunla sohbet ederken bahsetti terim de oradaymış. Odasında paşalar gibi iyi, hiç bir sıkıntısı yok dedi. size de iletiyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 24 Mart 2020; 20:47:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

liv hospital'de tanıdığım var. bugün onunla sohbet ederken bahsetti terim de oradaymış. Odasında paşalar gibi iyi, hiç bir sıkıntısı yok dedi. size de iletiyim dedim.
    Terim sigarayı bırakalı çok uzun zaman oldu. Eskisi gibi içmeye devam etse belki ze bünyesi daha zayıf olacaktı koronavirüse karşı. Ama şimdi hem zararlı alışkanlığı yok, hem de futbolcularla birlikte spor yapıyor.

• Ağzınıza sağlık. Hiç bir kupanın, hiç bir x şeyin sağlıktan önemi yok. Sağlık olmadıktan sonra ne futbolun, ne siyasetin ne herhangi bir x şeyin önemi var.
    Herkese büyük geçmiş olsun. Umarım bu salgında daha fazlak kimsenin canı yanmaz.
  • Fatih hocaya ve Albayrak ailesine çok geçmiş olsun
    İnşallah tez vakitte iyileşirler

• Mustafa Cengiz'in demeçlerini anlayabilmek için belirli bir bilgi birikimin olması gerekiyor. İşte böyle insanların söylemlerini bilinçli olarak çarpıtan insanlar bu ülkenin en büyük sorunlarından birisidir. Bunu sadece Mustafa Cengiz için değil, yalan haber yapanlar, organize şekilde sözleri çarpıtıp insanlara saldıranlar bu ülkeye çok büyük zarar veriyorlar. Birde dikkat ettim ciddi konuları bile trollemeye çalışan insanlar var, böyle giderse ülkeler internet için yeni tedbirler almak zorunda kalabilirler. Özgürlüğünü trollük, yalan, sistemli saldırı, yıpratma aracı olarak kullanamazsın bunu yaparsan o zaman bizim internet özgürlüğümüze de zarar vermiş olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 25 Mart 2020; 1:20:35 >
  • Fanatikliğin lüzumu yok, Tff hatalı diye ya da her kim bakıyorsa o hatalı diye Mustafa Cengiz hatasız diye bir şey yok. Tek pencereden bakmayın şu olaya. Mustafa Cengiz'in söyledikleri de bal gibi hatadır.
    Bu arada rakip takım taraftarları da Gs'den herhangi biri ertelenme kararının geç gelmesine tepki gösterse hemen "sizin başkanınız şöyle demedi mi" moduna giriyor. Yazık, fanatiklikten kör olacaksınız. Tek bir kişinin dediğini tüm camiaya mâl etmek, buna binaen diğerlerinin haklarını savunmasına tepki göstermek ne demek? Benim çalıştığım şirketin patronunun söylediği sözlerden ben sorumlu olur muyum?
    Dedesinin dedesi Çanakkale'de savaşmış diye bir Yunan'ı dövmek kadar saçma bir şey bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einar Solberg -- 25 Mart 2020; 4:19:38 >
  • 
Sayfa: önceki 40404041404240434044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.