Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4039. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40374038403940404041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel olarak konuşuyorum. "Fenerliyim/Beşiktaşlıyım ama geçmiş olsun" diyenler takım tutmayı memleket meselesi mi sanıyor? Oldum olası şu kalıptan da kalıbı kullanandan da tiksindim. Herhalde geçmiş olsun yarım akıllı seni. Başlatmayın takımınıza.
    Son gelişmenin en büyük suçluları elbette bakanlık ve federasyon. Ondan sonra da, virüs sayısının azlığına dayanarak maçların devam etmesini isteyenler. Koltuğu gram ağır olan herkes sorumlu.
    95 küsur yaşında olup virüsten kurtulan var arkadaşlar. Herkese geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ! İmparator Fatih Terim !
    duyunca şok oldum anasını satayım, bana bulaşsa bu kadar üzülmezdim. İnşallah bunu da yenecek adam zaten tam bir winner bu bölümü de geçicez.

• Fatih hocam ve Abdürrahim Albayrak başta olmak üzere tüm vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Futbol ve Basketbol takımlarımızda çok sayıda yabancı var bu da hastalık bulaşma riskini artırıyor. İnşallah şu illeti bir an önce ülkemizden def edebiliriz.

• sevinenler olmuş. şaşırdık mı? hayir. bu dünyada o kadar kötü insan var ki yasalar olmasın, imkanı olsun, menfaati için insan öldürebilir ama çoğu suç işlemekten korktuğu için aciz eylemlerini ancak klavyeden yazabilirler. Fatih terim tüm Galatasaraylılar için çok özel biri, ailesinden biri gibi. Çok üzgünüz. Allahın izniyle iyileş hocam. Bu takim, üstüne oynayanlara inat sana şampiyonluğu hediye etmezse hiçbirimiz adam degiliz ne futbolcusu ne taraftarı.

• Fatih hocama acil şifalar, en kısa sürede atlatıp dönmesi dileğiyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tümer metin ahmet ağaoğlu bakalım ne diyecekk?

tff bakalım istifa edecekmi? şu saatten sonra koltuklarında oturmaları onursuzluk şerefsizliktir..

abartıyor diyenler berabere kaldı diye klasik fatih terim diyenler şimdi münasip yerlerine lig kupasını alsınlar.. onların hepsi almayı iyi bilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 24 Mart 2020; 2:6:31 >
  • Fatih hocaya Allah şifa versin. Adamın zaten yaşı da ileri olduğu için risk artıyor ama ne de olsa teknik direktör ve hareketli birisi yani yaşının üzerinde bir kondisyon ve sağlığı var. İnşallah kısa zamanda iyileşir.

• august landmesser kullanıcısına yanıt
    kişiden kişiye değişiyor ama adam haklı. kişi ölmeyip hastalığı atlattı diye eskiye dönmüyor

• Hem federasyon hem de Galatasaray yönetimi bu süreç nasıl sonuçlanırsa sonuçlansin istifa etmeli. O tv de yorum yapan primatlar da dahil. Ama muhtemelen sadece Galatasaray başkanı istifa edecek.

Ne yandaş Nihat ve agaoglu, ne de Arap sermayesi bein in adamları ve diğer "şeytanlar" da bu onur yok. O maçta Fatih Terim ile temas eden kim varsa her iki takımdan da bir an önce hastaneye gitmesi lazım.

Ha, lig kupasını da alabilirsin Laz uşağı. Deniz kumundan inşaat yapan adamlardıniz hepiniz, bu "şerefli" kupayı da hazmedersiniz...

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Siz bizim rakibimiz degilsiniz

Gidin fenerle ugrasin rakibiniz onlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu arkadaşlar geçmiş olsun dilemiş, yorumlarınızı alalım...

• deathless66 D kullanıcısına yanıt
    bunu neye dayanarak söylüyorsun? kaynak gösterir misin? adamlar hastanede yatış almış test sonucu pozitif, hastane bunu deklare edemez hasta hakları gereği ama şahsın kendisi deklare etmiş ve hastane yalanlamamış.

kaynak beyninin olduğu yer muhtemelen...
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir kin...

İnsanlık adına hiç mi bir şey kalmadı bazılarında çok yazık.Kendi başlarına gelse ne hissederlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 40374038403940404041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.