Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
442.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40354036403740384039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cenk Renda,Abdurrahim Albayrak,Fatih Terim,FB basket oyuncuları.Ülkeyi güllük gülistanlık göstererek kendi koltuğunu düşünenlerin eseridir bu.Hem yukarıdakilerinin hem piyonlarının.
  • Futbolcudan bulaştığını sammam büyük ihtimal milanoya geliş gidiş yapan kişilerden olmuştur malum kendisinin bağlantısı çok oradan adam gelip gidiyordur.

Bunun maçla alakası yok maç seyircili olsa emin olun daha kötü olurdu maçların ertelenmesinden bahsedenler var yahu tepedeki yönetim ülkenin başındakilersokağa çıkma yasağı veremiyor bunun klüplerle alakası yok tek adam izin vermedi sıkıntı sebep ekonomik.

Ftye birşey olmaz sağlığına kavuşacak kadar maddi imkana sahip. siz sahip olmayanlar için üzülün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Mart 2020; 23:9:5 >
  • allah’ın izniyle hocam bunu atlatır gelir de bakalım o tff yerinde olabilecek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Bu mesaj silindi.
    Senle aynı maçı izledik dimi? Futbolcularda en ufak hırs, kazanma arzusu gördün mü?
    Aksine ben tedirginlik, endişe, bir an önce bitse de gitsek havası gördüm.
    Maç başladıktan 2-3 dakika sonra bu maçtan bir cacık olmayacağını da anladım.
    Bahane falan değil. İstatistiklere de bakarsan iki takım arasındaki farkı anlarsın.
    Kabul et işte. Seyircisiz oynamak bal gibi de işinize geldi.
    Ev sahibi olma avantajımızı aldılar elimizden. yalan mı?
    madem seyircisiz oynanacak kadar kötü, ertelenseydi o zaman, her yerde ertelendi.
    neyse kime ne anlatıyorum usta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Bu mesaj silindi.
    Galatasaray'a kalsa değil. Futbolun patronu Nihat Özdemir maç seyircili oynanacak dedi. Ki Nihat'a da kimlerin emir verdiği bellidir. Kulüplerin görevi eğer maç seyircili oynanacaksa koşullara ayak uydurmak. Kulübün üstüne düşen vazifede stadyumu dezenfekte etmekti. Galatasaray böyle bir şey beklemiyordu ama madem ortada ciddi bir durum var o zaman erteleyin dediler. Çünkü İtalya'da seyircisiz yaptılar ve hastalık genede futbolculara bulaştı ama o malum taraftarlar ne dedi. Gerek yokmuş(!) Diğer ülkelerde futbolcular hasta olduğu için maçlar ertelenmişmiş(!) Yunanistan ve Azerbaycan'da hiç bu olmadan ertelendi. Bir kurban bekleniyordu sevinirsiniz artık. Gelip hala algı peşindesiniz.

• Geçmiş olsun, bu adamlara da bulaşıyorsa istedigimizi yapalım bize de bulasır zaten
  • Fatih hoca umarım en kısa sürede sağlıklı bir şekilde döner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 23 Mart 2020; 23:39:7 >
  • Arkadaşlar konuyla ilgili haber alındı.

Hocanın hafif bir öksürüğü var.
    Ateşi yok.
    Ağır ciddi bir ameliyatlik durumuda yok.

Geçecektir, fakat bu stres bile yeter.

Abdurrahim Albayrak ise resmi açıklamada yazıyor, durumu iyi.
  • Fatih hocaya geçmiş olsun umarım en kısa sürede atlatır.
  • TFF hala utanmadan sıkılmadan bir geçmiş olsun yazısı bile paylaşmıyor şerefsizler
  • Fatih Terimin hastalandığını öğrendikten sonra ligin durumunu da tartışmanın bir anlamı kalmadı. Yani bence Sporcu adam sonuçta... biyolojik yaşı düşüktür diye düşünüyorum pek etkilemez hafif atlatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Geçmiş olsun, bu adamlara da bulaşıyorsa istedigimizi yapalım bize de bulasır zaten
    evdekal
  • Barış Manço kullanıcısına yanıt
    Tabi ki bir değil. Hatta seyircisiz oynama kararı çıktığında ben gelip yine burada bu haksızlık, seyirci maçın tuzu biberidir olmazsa tadı olmaz dedim. Ama herşeyde buna bağlanmaz değil mi? Sen şampiyonluğa oynuyorsan ve kazanman gerekiyorsa herşeyi yaparsın. Bence Gs nin de işine geldi beraberlik. Hem bir rakibini safdışı bıraktı hem de önündekilerle fark açılmadı (ts ibb berabere bittiği için)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • august landmesser kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar strese girmeyin. Prof.dr dilek arman canlı yayında söyledi. Haberi yener inceden almış aynı hastaneden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.77

TFF hala utanmadan sıkılmadan bir geçmiş olsun yazısı bile paylaşmıyor şerefsizler
    Yarın 19:05'de açıklarlar mı dersin?
  • aytac001 kullanıcısına yanıt
    Mustafa Cengizin açıklamaları başta mantıklıydı.

Böyle tadı tuzu olmaz, seyircisiz oynamaya ne gerek var dedi adamın laflarını başka yerlere çektiler. Asıl amaç ya ertelensin yada seyircili oynansın yönünde idi.

Maçların berabere gitmesi ve sivasin yenilmesi normal değil. Oyuncular kafa olarak sahada değildiler bu belliydi. Fakat bunca sözün virüs vakası olmayışından yola çıkarak söylendiğini bilmek gerek. Ülkemizde görülmemişti ama bir anda tüm türkiyeye yayıldı. Yemişim 3 puanı veya kupayı. Hocaya bir şey olmasın yeter. Ki olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Manço

Yarın 19:05'de açıklarlar mı dersin?

Alıntıları Göster
    Yaparlar mı yaparlar. Tüm büyük kulüpler geçmiş olsun mesajı yayınlandı hatta TBF de yayınladı ama TFF'den hala ses yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be adamlar sırf Galatasaray-Beşiktaş maçını seyircisiz oynatmak için ligi ertelediler, gelinen noktaya bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala " yav sizin başkan zaten oynansın diyordu " diyen süper zeki arkadaşlara gelsin.

• tff den her hangi bi mesaj yok. yazıklar olsun.
  • 
Sayfa: önceki 40354036403740384039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.