Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2952. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29502951295229532954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Taylana çöp diyorsun da ben maçı izlediğinden emin değilim. Bugün sahanın en iyilerindendi. Topu verip geride beklemedi ceza sahasına girdi sürekli.

Alıntıları Göster
    O kadar parayı ben alsam ceza sahasından çıkmam, iyi olma kıstası bu kadar kolaysa. Hoca niye oynatmıyor diye eleştirenler görmüştür o istedikleri topçuların ne kadar kötü olduğunu. Terim'e istediği kadroyu vermeyen yönetimde kabahat arayın. Birazdan biri çıkıp beni paralı troll ilan eder ama doğruları söylemek boynumun borcu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ahagsjahsb yedeklerde top oynamayı bilmiyor .Ulan koskoca kulüpte kimse top oynamayı bilmiyor.Ama hoca biliyor.Şaka gibi

sene başında nzonzi, seri, lemina, andone, falcao, babel gibi üst düzey oyuncular alındı. yedek kulübesinde birden fazla alternatif olması için adem, jimmy, emre, şener, taylan, okan gibi futbolcular alındı. geçen sezonun 2018 2019 ocak ayında diagne, mitroglou, luyindama, marcao alındı. o sene muğdat, ömer, ndiaye, onyekuru, emre akbaba, emre taşdemir, semih, nagatomo gibi adamlarda gelmişti.

Hocayı hiç biri kesmedi yarısıni gönderdi şimdi Ocak ayında bir okadar daha alıp temmuzu bekleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 5 Aralık 2019; 7:38:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha ne gerekiyor hoca değişikliği için acaba

• Maçın sonucunu yeni gördüm, acaba kim sorumlu tutuldu diye baktım ve şok oldum. Arkadaşlar siz ciddi misiniz? Yok Emre şöyle, Taylan böyle, yok Adem şöyle... Yahu karşıdaki Tuzlaspor'ken bile Terim'i suçlamamak için oyunculara saydırmak nedir? GS'nin kadrosu ile Tuzlaspor bir mi?! Ya da GS ile bizim kadro bile bir değil... GS'nin sorunu her zaman biatçılık oldu; bu başkanlıklarında hep böyle oldu malum liseli kitle yüzünden. Bu yüzden 90lara kadar çok kötüydüler, ta ki F.T gibi bunu sorgulayan biri gelene kadar. Ama devir öyle bir devir ki, şimdi de kimse F.T'yi sorgulayamıyor, aynı zamanlara dönmüşsünüz. Avrupada yenil, şerefli yenilgi de. Tuzla'ya yenil, yedekler de bu kadar de. Valla dicek bir şey yok sizlere eğer böyle düşünüyorsanız.
  • Herkes eleştirilebilir başarılı olunca da başarısız oluncada ben fanatik bir galatasarayliyim bizim takım geçen seneden beri top oynamıyor çalışmıyor taktik teknik yoktu bu sene kondisyon da yok .Bu takım duran top kullanamaz mı kullanamıyor çalışan var mı yok bu takımda hücum planı var mı yok bu takım tuzlaspora bile pozisyon bulamadi yazık futbolcuları alan kim taraftar mı sen sectin bu oyuncuları donk u forvete atan bir hoca var ve biz bunu görünce büyük hoca diyoruz rezillik .utan hoca utan kendine gel bahane bulma dün tuzla gol attı faul değil mi diyor hayır değil senin Selçuk emre mor belhanda aşkın yüzünden futboldan soguduk bu adamlari oynatma 4-4-2 ye dön hücum futbolu oynat gol pozsiyinuna girelim yenilelim önemli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Daha ne gerekiyor hoca değişikliği için acaba
    3milyon Euro..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

O kadar parayı ben alsam ceza sahasından çıkmam, iyi olma kıstası bu kadar kolaysa. Hoca niye oynatmıyor diye eleştirenler görmüştür o istedikleri topçuların ne kadar kötü olduğunu. Terim'e istediği kadroyu vermeyen yönetimde kabahat arayın. Birazdan biri çıkıp beni paralı troll ilan eder ama doğruları söylemek boynumun borcu.

Alıntıları Göster
    Hoca dünya kadar transfer yaptı. hala istediği kadroyu kurmayan yönetimi suçlu ilan ediyorsun. Sen ve senin gibi gerçekleri göremeyenler en büyük kötülüğü yapıyor şu takıma. lütfen bi bırakın şu takımın yakasınıda nefes alabilsin takım.

• Takımın teknik direktörü her kötü sonuçta suçu oyunculara atıyor. Yok mücadele etmediler, yok formayı istemediler. Ben futbolcu olsam hoca için top oynayacak motivasyonu bulamam çok net.

Fatih Terim'in eldeki oyuncularla başarılı olma şansı artık kalmamıştır. Tüm kadroyu yenileyemeyeceğimize göre Fatih Terim'in ve bir işe yaramayan teknik ekibinin gitme zamanı geldi. Gösterdiği başarılar hatrına bu sezonki kayıp önemli değildir ama bu sezon yaşatmadığı rezillik de kalmadı açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercityfirm1895 -- 5 Aralık 2019; 9:34:28 >
  • kator K kullanıcısına yanıt
    Ben olsam Diagne gibi adama 10 küsür milyon Euro verdiren hocaya yazın 1 milyon Euro bile para harcatmazdım. Yok sana transfer Diagne ile oyna derdim. Ha işte Falcao'yu aldırdı bir de ordan soktu. Çıkıp diyor ki Falcao'yu kim istemez.

Bu işten biraz anlasa Falcao fiyat/performans olarak aradığımız oyuncu değil derdi hem yönetimi rahatlatırdı hem taraftarın ateşi sönerdi. Ama yok kendisi büyük hoca ya büyük transferler yapması lazım. Gidip de Sörloth gibi oyuncu bulamaz kuzey ülkelerinden. Klası sarsılır.
  • buradaki terimi takımın üstünde gören arkadaşlar sürekli oyunculardan dem vuruyordu. yaşlı vs. diye. problemin bu olmadığını şu takımı izleyip anlayamayan neden futbol izler onuda ben anlamıyorum. Takım olabildiğince dinamik oyunculardan kurulu olduğunda da gördük. Problemin yaşla ilgisi yok tamamen teknik taktik. ilk 35 dk olmuş GS tuzlaya şut çekememiş (kaleyi bulan). Hayır şut çekmeden nasıl gol atmayı düşünüyorlar mesela bunu anlamıyorum.

Mariano al topu defansa at oradan seriye at seri sen solbeke dön sol bek bi dene bakalım sol açık oyuncusuna at sol açık oyuncusu topa bas geri git defansa at. Böyle atak mı yapılır ? 3. haftadan sonra sürekli yazdığım birşey var. Bu oyunun 10x katında hızlısını City oynuyor zaten. İşte ondan dolayı GS'nin 90'dk da girdiği pozisyon sayısıyla Citynin 9dk da girdiği pozisyon sayıları eşit.

Nerden gördü, kimden duydu, hiçmi analiz etmedi de çift 8li 4-3-3'e dönüp bu taktiği benimsemeye çalıştılar anlamıyorum. Bak fenerin hali içler acısı ama ersun sezon başında bu takıma bi taktik oturtmaya çalıştı. Bu taktik Bayern'den 6 yediğinde de yazmıştım ersun çok iyi bir hücum futbolu planlamış ama bu takım her maç 3 atsa 4 yer diye.

İstatistik herşeyi değil ama çok şeyi anlatır. GS kasımpaşa maçında %22 şut isabetiyle 4 , fener kasımpaşa ise %47 isabetle 9 kaleyi bulan şut çekmiş.
    Sözde çok iyi oynadığımız başak maçında gs 3 başak 2 isabetli şut çekmiş. TS maçı sonrası sanki TS'e 10 atmış gibi sosyal medyada yaygara koparanları zaten anlamamıştım, ne oynadıkta ne yaptıkta takım Barçaymış gibi zannettiler.

Aptal saptal, ne oynadığını bilmeyen bir takımız. Tüm yaz boyunca hiçbir taktik üstüne çalışılmamış, olmuş 14.hafta hala oyuncular arasında uyumdan bahsediyoruz. Bu adamların hiçbirimi beraber 2 antreman yapmadı yahu ? Ne yapıyordun hoca okey mi oynuyordun bu adamlar çalışırken.

• Şu maçta da hocayı suçlayanlar net futboldan anlamıyordur
    Tuzla ile oynuyorsun yahu hocalık bir durum mu var
    Bu sonuç tamamen futbolcu suçu

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

3milyon Euro..

Alıntıları Göster
    Fatih terim gs dan bir kere bile tazminat almamıştır almaz da
    Kendi efsanelerinizle karıştırmayın(Aykut Kocaman)

• quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Takımın teknik direktörü her kötü sonuçta suçu oyunculara atıyor. Yok mücadele etmediler, yok formayı istemediler. Ben futbolcu olsam hoca için top oynayacak motivasyonu bulamam çok net.

Fatih Terim'in eldeki oyuncularla başarılı olma şansı artık kalmamıştır. Tüm kadroyu yenileyemeyeceğimize göre Fatih Terim'in ve bir işe yaramayan teknik ekibinin gitme zamanı geldi. Gösterdiği başarılar hatrına bu sezonki kayıp önemli değildir ama bu sezon yaşatmadığı rezillik de kalmadı açıkçası.
    Fatih terime kadro mu yeniletir zaten ? Kızsakta Tudorun kurduğu kadronun ekmeğiyle hala iş yapılıyor. Satılmaya kalkınsa ilk hangi oyuncuyu satabilirsin? Belhanda Feghouli belki Mariano. Diagne para mı ediyor ? Para etme ihtimali olan Linnesi bitirip yerine 35lik ciğeri sönmüş Yutoyu takıma kim monte etti ?

Aklı başında bi taktik hoca gelmediği sürece düzlüğe çıkmamız zor. Dünyanın neresinde "elimde Muslera, Luyindama, Marcao, Nzonzi, Seri, Lemina, Belhanda, Feghouli, Babel, Falcao, Andonne var ama takım kötü oynuyor çünkü oyuncular " diyen biri görürsünüz Allah aşkına yahu.

Senden daha üst sırada bulunan bjk'nin kalesi Karius, defansın biri Roco, ortasaha 36lık Atiba ile işe yaramayan eleny, önlerinde pohpohlanmış layiç en önde gönderdiğin Burak var. Nasıl olurda GS bu takımdan daha alt sırada olabilir şu kadroyla

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Fatih terim gs dan bir kere bile tazminat almamıştır almaz da
    Kendi efsanelerinizle karıştırmayın(Aykut Kocaman)

Alıntıları Göster
    Heee gelmiş terimsporlu. Doğru milli takımdan alıyor milletin parası daha tatlı.

Hadi kovunda cayir cayir alıyor mu görün.

https://www.fanatik.com.tr/fatih-terim-tazminatsiz-asla-1334189

Buyur terimsporlu GS den tazminat almamış federasyon ödemiş GS den alacağını.. hadi bakalım okuda öğren biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 5 Aralık 2019; 9:53:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Ben olsam Diagne gibi adama 10 küsür milyon Euro verdiren hocaya yazın 1 milyon Euro bile para harcatmazdım. Yok sana transfer Diagne ile oyna derdim. Ha işte Falcao'yu aldırdı bir de ordan soktu. Çıkıp diyor ki Falcao'yu kim istemez.

Bu işten biraz anlasa Falcao fiyat/performans olarak aradığımız oyuncu değil derdi hem yönetimi rahatlatırdı hem taraftarın ateşi sönerdi. Ama yok kendisi büyük hoca ya büyük transferler yapması lazım. Gidip de Sörloth gibi oyuncu bulamaz kuzey ülkelerinden. Klası sarsılır.
    Diagne ve falcaoyu hocanın istediğini zannediyorsan yazık sana

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Şu maçta da hocayı suçlayanlar net futboldan anlamıyordur
    Tuzla ile oynuyorsun yahu hocalık bir durum mu var
    Bu sonuç tamamen futbolcu suçu
    Real Madrid ile oynuyorsun, hezimeti yiyoruz"Hocanın suçu yok ,suç Topçular da"

Braga ile oynuyorsun, hayal kırıklığı yaşıyorsun" Hocanın suçu yok ,suç Topçular da"

Tuzla semt takımıyla oynuyorsun' kendi evinde 10 kişi kalıp 2-0 yeniliyorsun "Hocanın suçu yok, suç Topçular da"

Ondan sonra kufredince haftalarca ceza yiyoruz ,gidin Terim ayininizi başka yerde düzenleyin ,cenaze evi burası

• Hoca maçtan sonra futbolculara fena yüklenmiş.
    Hocaya kim yüklenecek.
    Emre mor forvet başlıyor, yedekte forvet var donku forvete alıyor, vitaminsiz 10 numarayı kurtarıcı diye oyuna alıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olur böyle kazalar arası çok şey etmemek lazım. 2. Yarıya iyi başlarsanız lider olabilirsiniz. Çok büyük kayıplar yok bence gsde. Beklenen durumdu böyle geçeceği takım toplama kampı gibi. Bir süper stara çözülmeyeceğini söyledik basketbol değil burası. Ftnin yaptığı en büyük yanlış linnesi kadroya almamaktır.

• constantine05 kullanıcısına yanıt
    Bunu anlıyan yok ft’de taraftarın aklıyla oynuyor. Sattığın kadar al var kimi satıcanda alıcak bütçe açılıcak? Satıcak adammı var? Şimdi feg var belhanda var diyecekler bakın görün bunları kimse almıyacak elimizde patladılar. Mariano, nagatomo ancak ülkelerine dönseler ama feg ve belhandayı isteyeceklerini sanmıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Heee gelmiş terimsporlu. Doğru milli takımdan alıyor milletin parası daha tatlı.

Hadi kovunda cayir cayir alıyor mu görün.

https://www.fanatik.com.tr/fatih-terim-tazminatsiz-asla-1334189

Buyur terimsporlu GS den tazminat almamış federasyon ödemiş GS den alacağını.. hadi bakalım okuda öğren biraz.

Alıntıları Göster
    Galatasaray’dan diyorum
    Bulamamış bana milli takım diyor
    Aldı bağışladı da hakkını niye almasın
    Ama gs olunca almaz hadi yallah
    Tani terim az kanırtmadı sizi bu düşmanlık ondan

• 
Sayfa: önceki 29502951295229532954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.