Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2951. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
442.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29492950295129522953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lütfen gs yi eleştirmeyin hatta övün gs yi yönetimi başkanı terimi yöneticileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Bugün söylenecek en önemli şey, bir defa Tuzlaspor’u tebrik etmek. Oynanan oyuna da çok kötü demek lazım. Tuzla iyi mücadele etti. Bizden daha çok koştular, uğraştılar, didindiler, gol de attılar, 2-0 da öne geçtiler ve bitirdiler. Canı gönülden tebrik ediyorum. Kendi oyuncularıma söyleyeceğim şey, keşke şanslarını değerlendirselerdi; özellikle 5-6 kişi. Galatasaray takımı mağlup olmuşsa, bunun bahanesi, sebebi olmaz. Açıkçası forma verdiğim oyuncuların bu formayı çıkarmamasını isterdim üstünden ve sezon sonuna kadar da bana bu formayı vermeyi mecbur etmelerini isterdim, böyle düşünmüştüm. Bana göre oyunun en iyisi, en genç olan Emin’di. 16 yaşında çok da kolay değil. Galatasaray, rakip oynasına müsaade edemez, bu en önemli etken. Rakibi kendi sahasında kapatır, kontrataklara, çabuk ataklara hazırlıklı olur. Bugün çok pozisyon da bulamadık, konuşacak fazla bir şey yok. Bunu tekrar dertleşmek isterim. Bugün sahada en büyük fark, ‘Hocam bana bu formayı niye verdin’ diyecek futbolcular vardı"

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

hala FT sallıyolar allahım keşke istifa etse de onun yerine gelecek kurtarıcıyı görsek
    Geçenlerde imza atmadan önce mourinho gelsin diyen vardı

Herkes hayal aleminde yaşıyor. Kulüpte para yok. Hiçbir kariyerli yabancı teknik adam transfer yapamayacağı kulübe gelmez.

Antalya fenerbahçe yi yenince bülent korkmaz gelsin diyenler vardı. Ülkede herşey tabelaya bakıyor.

Okan Buruk gelse 3 hafta sonra onu da istifaya davet ederler.

Bu yönetimle daha iyisi gelmez. Kimse hayal kurmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım 2.maça tam kadro çıkmak gibi bir hata yapmaz, komple u19 21 karışım çıksın
  • Başakşehir, tuzla artık son kalede düştü bu sene iç sahada çok puan veririz. Bi yerde okudum önümüzdeki 11 maçın 9 u istanbulda diye. Ocakta radikal kararlar alıp formayı taşıyabilecek adamlar bulursak belki seneyide kurtarabiliriz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Bugün söylenecek en önemli şey, bir defa Tuzlaspor’u tebrik etmek. Oynanan oyuna da çok kötü demek lazım. Tuzla iyi mücadele etti. Bizden daha çok koştular, uğraştılar, didindiler, gol de attılar, 2-0 da öne geçtiler ve bitirdiler. Canı gönülden tebrik ediyorum. Kendi oyuncularıma söyleyeceğim şey, keşke şanslarını değerlendirselerdi; özellikle 5-6 kişi. Galatasaray takımı mağlup olmuşsa, bunun bahanesi, sebebi olmaz. Açıkçası forma verdiğim oyuncuların bu formayı çıkarmamasını isterdim üstünden ve sezon sonuna kadar da bana bu formayı vermeyi mecbur etmelerini isterdim, böyle düşünmüştüm. Bana göre oyunun en iyisi, en genç olan Emin’di. 16 yaşında çok da kolay değil. Galatasaray, rakip oynasına müsaade edemez, bu en önemli etken. Rakibi kendi sahasında kapatır, kontrataklara, çabuk ataklara hazırlıklı olur. Bugün çok pozisyon da bulamadık, konuşacak fazla bir şey yok. Bunu tekrar dertleşmek isterim. Bugün sahada en büyük fark, ‘Hocam bana bu formayı niye verdin’ diyecek futbolcular vardı"
    Boş laf kova dolusu laf. Belhanda için de aynı şeyleri söylüyordu. Kurtarıcı diye oyuna aldı. "Tükürdüğünü yalamak" deyimini tam olarak örnekli sergiledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DA7034F2D

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Rakı yı içtim

• quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

Rakı yı içtim

Alıntıları Göster
    Aferin 2 cm uzamışsındır.

• Avrupa gitti, lig gitti, ztk gitti.
    Yayla kupasında mücadele etsek onu da kaybederiz biz.
    Ne şahane bir sezon ama.

• Ocak transfer dönemini bekleyenleri anlamakta zorluk çekiyorum.Geçen seneki ocak dönemi,yaz transfer döneminden hiç mi ders çıkarmadınız.Son dakika güç bela bütün parayı gömüp diagneyi aldı yönetim sonrasında adam linç edildi.Koskoca yaz transfer dönemi alınan tüm adamlar kiralık ve de takımı benimseyen yok,zaten geri dönücem yaza diyor.Bütün yaz diageyi 15-20 ye araplara sattık hep,sonuç ortada.Bu leş takımdan kime ne parası verecekler de,sen birini alacaksın ocak döneminde.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dead

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    laflara bak hitap şekillerine falan bak. Hala prematüre misin oğlum sen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Burada milleti trollediğini sanıyor ama kendi forumunda gelecek transfer yasağını google'dan korka korka araştırıyor ahhaha
  • Terimin soyledikleri bana gore olumlu. O da bunlarin cöp oldugunun farkina vardi. Taylanmis, emre mormus alayi cöp. Taylan ve moru 11 denemedigi icin elestirmistim. Kendisinden ozur diliyorum Lakin devre arasina bakmak lazim

- Belhanda, mariano gonderilir. Belhanda yerine transfer, mariano yerine linnes
    - emre mor, gerekirse andone kiralik kontratlari feshedilir
    Diagnenin donme ihtimali var. Donmezse bi forvet transfer edilir. ( Falcao- Diagne cift forveti )
    Feghouli satilabilirse bir tane stoper alinir.
    Onyekuru kiralanir.

Bunlarin ve benzeri hamlelerin yapilmasi halinde kimsenin itiraz edecegini dusunmuyorum. Bu sene gs a karsi diger takim taraftarlarinca ortak bir dusmanlik var. Halbuki kendi 6.siradaki takimina donup baksa, sampiyon olamayacaginin bugunden belli oldugunu farkedebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: DisArt5k

Terimin soyledikleri bana gore olumlu. O da bunlarin cöp oldugunun farkina vardi. Taylanmis, emre mormus alayi cöp. Taylan ve moru 11 denemedigi icin elestirmistim. Kendisinden ozur diliyorum Lakin devre arasina bakmak lazim

- Belhanda, mariano gonderilir. Belhanda yerine transfer, mariano yerine linnes
    - emre mor, gerekirse andone kiralik kontratlari feshedilir
    Diagnenin donme ihtimali var. Donmezse bi forvet transfer edilir. ( Falcao- Diagne cift forveti )
    Feghouli satilabilirse bir tane stoper alinir.
    Onyekuru kiralanir.

Bunlarin ve benzeri hamlelerin yapilmasi halinde kimsenin itiraz edecegini dusunmuyorum. Bu sene gs a karsi diger takim taraftarlarinca ortak bir dusmanlik var. Halbuki kendi 6.siradaki takimina donup baksa, sampiyon olamayacaginin bugunden belli oldugunu farkedebilir
    Taylana çöp diyorsun da ben maçı izlediğinden emin değilim. Bugün sahanın en iyilerindendi. Topu verip geride beklemedi ceza sahasına girdi sürekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 5 Aralık 2019; 2:51:42 >
  • Beyler fatih terim bilmiyor mu hepsinin 5 para etmedigini bugun oynuyanlarin biliyor. Galatasarayda alt yapida felan oyuncu yok tek ozan kabak vardi koydu bunu koyan adam digerlerini sizce neden koymuyor dusunun? Demek ki ozan antremanda kendini belli etti ki stopere guveni aldi onemli maclarda bile koydu.

Bu yunusmus atalaymis taylanmis felan bir cacik olmuyacagi icin oynatmiyor kupaya sakladi iste oynatti gordu bunlari ligte oynatsa iyice cuvallar.

Belhandayida mecbur oynatiyor bir pas atar diye baska adam yok kadroda bence olay bu ocakta alip yollucaktir..seriyi ademi de oynatmaz el mahkum ligte geri dusmek istemiyor.

Mariano nagotomada ayni emre tasdemiri mi oynatsin bu adamlar yine bizim lig icin biseyler biliyor..adam yok iste gs deki genclerin hepsi bos nasil oluyorsa gs de sozlesmeli ama yunusla gecen sozlesme yaptilar daha.

Elemanlar ne sut cekebiliyor ne top surebiliyor ne bisey insan kendini gosterir misal omerbayram gibi hic kafa yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

• 
Sayfa: önceki 29492950295129522953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.